Kova Burcunda Güneş Tutulması! Görmediğimizi Göreceğiz!

Bu gece yarısı Kova burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulmaları genel olarak sürpriz gelişmelere, başlangıçlara işaret eder. Kova ise herkesin gözünden kaçan alternatifleri rahatlıkla gören sıra dışı ve özgün bir burç. Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması, hayatlarımızda beklenmedik, sıra dışı gelişmeler olabileceğini ve yeniliklere açık olduğumuzu gösteriyor. Bu tutulma ile şu ana kadar fark etmediğimiz alternatifleri görebileceğiz. 

Kova burcundaki Güneş tutulması, 2016 yazı itibariyle başladığımız girişimlerin, o zamandan beri gündemimizde olan, üzerinde ısrarla durduğumuz konuların bir şekilde yeni bir boyut kazanacağını ve bir şekilde sonuca ulaşacağını anlatmakta. Bu konularda azimle çalıştıysak ve yeniliklere açık olup farklı fikirler geliştirdiysek hedeflerimize varmamız ve arzu ettiğimiz istikamette ilerlememiz mümkün olacak. Aksi halde bir devri kapatabilir, bitişler yaşayabiliriz.

Bu tutulma özellikle içinde bulunduğumuz gruplarda değişiklikler olabilir. Sıra dışı kişilerle tanışabilir, yeni gruplara girebiliriz. Özgürlük teması hayatımızda daha önemli bir yer tutmaya başlayabilir, ilişkilerde özgürlüğümüz kazanmak adına harekete geçebiliriz. Kendimizle ilgili farkındalığımız artabilir, yaşamımızı yenilememize yardım edecek fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hedeflerimi değiştirebilir, kendimize şimdiye kadar hiç düşünmediğimiz hedefler koyabiliriz.

Güneş tutulmalarının etkisi bir yıllık bir süre zarfında hissedilir ancak ilk 15 gün bu etkileri yoğun olarak hissetmemiz mümkün. Özellikle tutulma gününde arkadaşlarımızda aramızda gerilim yaşanması mümkün, sağduyumuzu korumamızda yarar var. Ayrıca elektronik aletlerde ve iletişim kanallarında sıkıntı yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; Kova burcundaki Güneş tutulması ile sosyal çevreni değiştirebilir, yeni ve sıra dışı bir arkadaş grubu edinebilirsin. Gelecek hedeflerini ve ideallerini değiştirmen mümkün. Aşk hayatında da hareketlenme olabilir, farklı bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinle ilgili bir farkındalık kazanabilirsin.

Sevgili Boğa; Güneş tutulması kariyer hayatını etkileyebilir, yeni fırsatlar yakalayabilir, yeni bir döneme girebilirsin. Devam eden bir ilişkin varsa evlilik yolunda bir adım atman mümkün. Ailenle ilişkilerin yeni bir boyut kazanabilir, mevcut bir sorunu çözerek yolunuza devam edebilirsiniz.

Sevgili İkizler; hayata farklı gözlerle bakmanı sağlayacak bir yolculuğa çıkabilir, zihinsel bir farkındalık kazanabilirsin. Yeni bir konuda eğitim almayı planlayabilir, devam eden hukuki süreçlerin varsa bunları olumlu bir şekilde sonuçlandırabilirsin. Kardeşlerinle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilir, şaşırtıcı haberler alabilirsin.

Sevgili Yengeç; finansal konularda beklenmedik sorunlarla karşılaşabilir, alternatif çözümler üretmek durumunda kalabilirsin. Ortak kazançlarda ve prim, komisyon gibi gelirlerde dalgalanmalar olabilir. Bu dönemde duygusal olarak daha hassas olman mümkün, sağduyunu korumaya çalışmanda yarar var.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda gerçekleşen Güneş tutulması özellikle ikili ilişkilerde seni biraz zorlayabilir. Karşındaki insanların özgürlükçü tutumu seni gerebilir. Bu dönemde mevcut ilişkinle ilgili acele bir karar vermemende yarar var. Partnerinin iş hayatında ani değişiklikler olabilir.

Sevgili Başak; günlük rutinlerinde değişiklikler yapman söz konusu. Birlikte çalıştığın kişilerle aranda gerginlik yaşanması mümkün. Ayrıca akraba ilişkilerin de küçük sorunlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde kendini fiziksel ve zihinsel olarak yormamanda ve sağlığına dikkat etmende yarar var.

Sevgili Terazi; tutulmanın şanslı burçlarından birisin. Önümüzdeki günlerde aşk hayatın renklenebilir, sıra dışı bir aşka yelken açabilirsin. Ancak mevcut ilişkinle ilgili bir farkındalık yaşaman da söz konusu olabilir. Ayrıca sosyal ilişkilerinde gerilimli durumlar ortaya çıkabilir, dikkatli olmanda fayda var.

Sevgili Akrep; Güneş tutulmasının ardından sürpriz bir şekilde yaşadığın yeri değiştirme kararı alabilirsin. Uzaktaki aile bireyleri ile bir araya gelebilir, şaşırtıcı haberler alabilirsin. Ayrıca gayrimenkul alım satımı ile ilgili gelişmeler olabilir. Özel hayat ve iş hayatı dengesini korumakta zorlanabilir, bu nedenle gerilim yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; bu günlerde çok şaşırtıcı haberler alman mümkün. Bu haberler sayesinde zihinsel bir farkındalık kazanabilir, olaylara farklı gözlerle bakabilirsin. Ayrıcı tutulma kardeş, kuzen ve komşu ilişkilerin üzerinde de etkili. Kardeş ve kuzenlerle bir araya gelebilirsin. Hayatına sıra dışı komşular girebilir.

Sevgili Oğlak; tutulmayla birlikle maddi konularda bir hareketlilik olabilir, beklemediğin bir yerden kazanç elde edebilirsin. Sana alternatif bir gelir sağlayacak sıra dışı bir yeteneğinle ilgili farkındalık kazanabilirsin. Ayrıca akıllı hamleler yaparak rakiplerini alt etmen mümkün.

Sevgili Kova; burcunda gerçekleşen Güneş tutulması, hayatında yepyeni bir dönemin habercisi. Hayatını değiştirecek beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsin. Dış görünüşünle ilgili değişiklikler yapabilir, imaj yenileyebilirsin. Bir ilişkin varsa evlilik kararı alabilirsin. Her hâlükârda kendinle ilgili çok büyük bir farkındalık kazanacağın bir dönemdesin.

Sevgili Balık; bu dönemde gizli kalmış kaygılarınla ve korkularınla yüzleşmen söz konusu. Bunların üstesinden gelmeni sağlayacak alternatif çözümler keşfedebilirsin. Arkandan işler çeviren insanlar olduğunu fark edebilirsin. Sır olan bir konu gün yüzüne çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.