Kova Burcu ile Sevgili Olmak için Aklını Çelecek 5 Neden!

Zodyak’ın en sıra dışı burcu olan Kova burcu ile sevgili olmak cesaret gerektirir! Bunu söyleyerek başlayalım. Böyle bir ilişkide, daha önce yaşamadığın enteresan şeyleri Kova burcu ile yaşayabilirsin. Kova burcu yukarıda da yazdığımız gibi biraz marjinal bir burçtur. Diğerlerinin ayıpladığı, yapmaya cesaret etmediği, gereksiz gördüğü, deneyemediği her şeyi yapabilir ve bunları yapmaktan da büyük mutluluk duyar. Tabi Kova burcu ile sevgili olman için tek başına bu yeterli değildir. Bu içeriğimizde sana Kova burcunun ideal sevgili kumaşından olduğunu anlatmak için 5 neden bulduk. Merak ediyorsan, hemen aşağıya göz atabilirsin.

Kova Burcu Mükemmel Bir Dinleyicidir

Kova burcu sevgiline (sevgilin değilse flörtüne ya da yalnızca bir arkadaşına bile) ne anlatırsan anlat, seni asla yargılamaz. Saygıyla dinler ve seni anlamaya çalışır. Kova burcu kendisine hem sevgili hem de en iyi arkadaş olacak birini arar. Arkadaşına nasıl bir yakınlıkta davranıyorsa, sevgilisine de o yakınlıkta davranır. Bu onun çok güvenilir biri olduğunu ve senin ona her konuda güvenebileceğini gösterir.

Kova Burcu Sınırlarına Saygı Duyar

Kova burcu kendi sınırlarını çizmeyi çok iyi bildiği için, başkalarının sınırlarını da ihlal etmemeyi öğrenmiştir. Birbirlerinin sınırlarını ihlal eden, birbirlerine karışan çiftlerin ilişkilerinin bir noktada patladığını iyi bilir. Bu nedenle kimsenin ne yaptığına karışmadan onunla sevgili olmayı yeğler. Bu kimi zaman onun senden uzakta durmasına neden olabilir. Ama onun ne kadar yakınına gelmesini istediğine sen karar verdiğinde onu senin konumlandırmana izin verir.

Kova Burcu Hemen Hemen Her Sorunu Çözebilir

Bir sorun anında Kova burcu hemen çözüm için alternatifi görür. Her çözüme açıktır. Hayattan gelebilecek iyi kötü her şeye açıktır. Aynı zamanda açık fikirli olan Kova burcu insanı her şeyi deneyebilir. Her şeyin üstesinden gelebilir. Ona kendi zor geçmişini de açsan, şu an yaşadığın bir sorunu da anlatsan, ailenle, arkadaşlarınla ya da patronunla aranda bir sıkıntı varsa, Kova burcu hepsine ayrı ayrı çözüm sunabilir senin için.

Kova Burcunun Yeni Şeyleri Denemeye Büyük Merakı Vardır

Kova burcu yenilikleri çok sever. Hem kendi hayatında hem toplum hayatında yenilikleri destekler. Yeni çıkan telefonları da sever, kendisine yeni bir tarz yaratmayı da sever, yeni çıkan bir yemeği denemeyi de sever. Onunla asla sıkılmazsın.

Başkalarının Ne Dediğini Umursamaz

Kova burcu karşısına çıkan her şeyi kendi mantık çerçevesinden süzüp baktığı için, başkalarının ne dediğini çok da umursamaz. Kendisi dışında kimsenin yorumlarını ciddiye almaz. Bu onun kendisini büyük görmesinden falan kaynaklanmaz, çünkü Kova burcu en egosuz burçlardan bir tanesidir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.