Kova Burcu Erkeğinin Seni Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Biz şimdi neyiz sorularıyla baş başa kaldığın ne kitaplardan medet bulduğun ne Google hazretleriyle oturup doğru dürüst soruştuğun Kova burcu ile ilişki sularında, bir sağa bir sola savruldun! Kafan çorba, halin duman, gerçekten beni seviyor mu dediğin geceler yaman oldu biliyoruz! Sesimize kulak ver, bakalım zor bela anladığın, sıradana uyduramadığın sevgilin, seni hakikaten seviyor mu?

Arkadaş Buluşmalarına Sensiz Katılmıyorsa

Kova’nın dernekten arkadaşı, eğitimden tanıdığı, selam verip borçlu çıktığı, okuldan kankası, atariden panpası bitmez, sizdeki kalabalık bir dinmez! Kova genelde beyin fırtınaları yapabildiği bilim camiasından ahbaplarıyla, penguenlere balık, aslanlara biftek göndermek için bir araya geldiği dernekten çocuklarla, konsol oyunundan vazgeçemediği takımıyla bir araya gelmelere doymaz, ucundan bir gruba kaynak yaparsan ne ala, yoksa gittiğin yerden kart yolla! Kova’nın çok da umurunda! Ama elini bırakıp, kalabalıklara karışmadığına göre, bu kez gerçekten umurunda!

Son Kararı Sana Bırakıyorsa

Kova zekasına varlığından çok güvenir, aklını kibrine katar, son sözü söyler, kapıyı ardından kapatır. Özgürlüğüne toz kondurmaz, kısıtlandığı yerde fazla bulunmaz, işini de öyle şansa bırakmaz! Benim için şu tercihi yapar mısın hayatım diyorsa, önce bir şaşı bak şaşır, baktın ciddi, al ipleri eline! Artık tavuktan zehirlenmedi, soğuktan üşütmediyse, bazı şeylerin senin istediğin gibi olmasının kabul günü geldiyse, hayır olsun, Kova’ya bir şeyler olmuş! Aşık mıdır nedir?

Aranızdan Mesafeleri Kaldırıyorsa

Kova’nın karizması mesafesinden, şu metrelerce öteden kendini gösteren cool tavrı, selam etmek için tırmanmayı gerektiren yüksek duvarlarından gelir. Uzakta durmayı, özel alanlarının kapılarını kilitli tutmayı, özgür olduğun yerlerin sınırlarına fosforlu bantlar çekmeyi sever. Onun istediği yere kadar elini kolunu sallayabilir, hop dediği yerde hazırola geçer, yasaklı dediği yere kolay kolay giremezsin! Serbest dolaşım izni çoktan çıkmış, mesafeler ortadan kalkmış, saflar sıklaşmışsa hep sevgiden!

Senin İçin Kendi Bildiğinden Şaşıyorsa

İlkelerinden vazgeçmeyen, otorite karşısında, düzenleyici kuralların yanı başında yer alan Kova, yaşama karşı da oldukça duyarlıdır. Çoktan kesin yargılarını belirleyip, itiraza kapattığı ilkelerini senin için sorguya açıyor, bir de bu açıdan bakmayı deneyeceğim diyorsa, bir ilke sahne oluyorsun haberin olsun. Düşünüyoruz ne olmuş olabilir ki, Kova doğru bildiğini sorgulamaya kalkıyor? Çok seviyorsa demek ki!

En Önemlisi İlişkinin Adını Koyuyorsa

Geldik zurnanın son deliğine! Kova’yla yıllarca flört edip “Şimdi biz neyiz?” son sözü duyulan çok arkadaşı olmuştur! Dikkat ettiysen ne diyoruz “arkadaş”! Kova’ya yıllarını verip bir sevgilim işitmeyen, sokaklarda el ele gezinemeyen, hep ilişkinin en başında, yakın arkadaş evresinde kalan nicesi aşka tövbe etti ? Seninki adını koyduysa, o iş tamam! İlişki kazandığı bu kesinlikle ebediyete uzanır, iki kız bir oğlan, balayına Maldivler derken bu konu geç kapanır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.