Kova Burcu 2020 Yılı Burç Yorumları

2020’da Kova burcunu ve yükselen Kova burçlarını neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

Kova Burcu Yıllık Yorumu

2020’ye 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek halkalı Ay tutulması ile başlıyorsun. Tutulma, günlük yaşam, iş ortamı ve sağlıkla ilgili konuları ön plana çıkarabilir. Sağlığın için yoğun tempona biraz ara verebilir, kendini dinlendirmek isteyebilirsin. Ancak yine de hem iş hem de günlük yaşamında özverili tavırlarında takdir topluyor olacaksın. İş arkadaşlarına yardım elini uzatabilir, günlük yaşamda akrabalarınla dayanışma içinde olabilirsin. Sağlık konularını ihmal etmemeli, kontrollerini mutlaka yaptırmalısın.

İletişim gezegeni Merkür 16 Ocak tarihinde burcuna geçiyor ve ileri geri hareketlerle –arada Balık burcuna geçecek olsa da- birlikte 16 Mart gününe kadar kalacak. Bu dönemde kendini çok açık ve anlaşılır ifade edebilecek, orijinal düşünce tarzın ile herkesin hayranlığını kazanabileceksin. Sıra dışı fikirlerin ile sorunlara yaratıcı çözümler üretmen ve bu sayede yeni fırsatlar yakalayarak, takdir görmen de mümkün. Ancak Merkür’ün burcunda retro hareket halinde olacağı 5 Mart – 11 Mart zaman aralığında çok dikkatli olmalısın. Bu dönemde sabit fikirlilik, yanlış şeylere odaklanmak sana çok şey kaybettirebilir. Ayrıca yakın  çevrendekilerle iletişiminde sıkıntılar oluşabilir.

20 Ocak tarihinde burcuna geçecek ve 19 Şubat tarihinde kadar burada kalacak olan Güneş sayesinde kendini öne çıkarabileceğin bir döneme giriyorsun. Farklı ve orijinal fikirlerin ile dikkat çekebilir, bu yıl için belirlediğin hedeflere ulaşmak için ilk adımları özgüvenli bir şekilde atabilirsin.

24 Ocak tarihinde burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, senin için bir yenilenme ve bağlarından kurtulma fırsatı olabilir. Yeni girişimler yapmak için cesurca adımlar atabilir, sıra dışı fikirler üretebilirsin. Kendini daha özgür, özgüvenli ve heyecanlı hissedebilirsin.

9 Şubat tarihinde ise karşıt burcun Aslan’da bir dolunay yaşanacak. İkili ilişkiler, iş birlikleri, ortaklıklar ve evlilik konuları ön plana çıkacak. Eğer hayatında biri varsa, bu dönemde evlilik kararı alabilirsin. Ancak, mevcut ilişkinde sorun yaşıyorsan, ilişkin ayrılıkla da sonuçlanabilir. Hayatında kimse yoksa, ciddi bir ilişki kuracağın kişiyle bu dönemde tanışabilirsin.

30 Mart günü burcuna geçecek olan Mars, enerji seviyeni zirveye taşıyacak. Kendini daha cesur, daha girişken ve hedeflerin için mücadele etmek adına hazır hissedeceksin. Ancak, agresif davranışlardan kaçınmalı, sabit fikirlere saplanıp kalmamalısın.

14 Mayıs tarihinde İkizler burcunda retro harekete başlayacak olan aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs, aşk ve ilişkiler alanında sorunlar yaşamana sebep olabilir. Mevcut ilişkilerinde daha tutarlı ve dengeli olmaya çalışmalısın. Eğer bir ilişkin yoksa, 14 Mayıs – 26 Haziran tarihleri arasında yeni bir aşka yelken açmak için uygun bir dönemde değilsin.

5 Haziran tarihinde Yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, sosyal çevre, arkadaş grupları ve gelecek planları ile ilgili alanlarda büyük değişimler yaşamana neden olabilir. Hayatından bazı kişiler çıkabilir. Yeni sosyal çevrelere girebilirsin. Ayrıca gelecek planlarını tekrar gözden geçirebilir, hedeflerini yeni bakış açına göre revize etmek isteyebilirsin.

21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması, günlük yaşam, iş ortamı ve sağlıkla ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Sene başında yaşadığın sağlık sorunları bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Bir iş değişikliği söz konusu olabilir. Ya da yeni iş arkadaşları ile çalışmaya başlayabilirsin.

5 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Parçalı Ay Tutulması bilinç altına, kontrol dışı gelişebilecek bazı koşullara vurgu yapıyor. Sorunlara karşı daha sabırlı ve dirayetli bir tutum sergilemende yarar var. İç dünyanda yaşadığın karmaşa yüzünden hem fiziksel hem de ruhsal olarak sağlık sorunları yaşayabilirsin. Negatif düşünceleri kafandan uzaklaştırmaya çalışmalı, bedenini ve zihnini dinlendirmeye çalışmalısın. Bu süreçte ruhsal ve meditatif çalışmalar yapmak iyi gelebilir.

16 Ağustos’ta Boğa burcunda retro harekete başlayacak olan Uranüs, ev ve aile hayatındaki radikal değişikliklerin hayatında karmaşa yaratabileceğine işaret ediyor. Ev ya da aile ile ilgili köklü değişimler dengeni bozabilir ve kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir.

3 Ağustos tarihinde burcunda meydana gelecek Dolunay, hayatında gerçekleşecek olan ani bitiş ve başlangıçlara işaret ediyor. İlişkiler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İlişkin yoksa hayatına aniden yeni biri girebilir. Eğer bir ilişki ya da iş birliği içindeysen ani kopuşlar ve sonlanmalar olabilir. Risk alma konusunda hevesli olabilirsin ancak öfkene yenik düşmemek için çok dikkatli olmalısın.

15 Ekim günü Akrep burcunda retro harekete başlayacak olan Merkür, aile ve kariyerle ilgili konularda gerilim yaratabilir. İletişim bozuklukları, yanlış anlaşılmalar döneme damgasını vurabilir. Retronun biteceği tarih olan 4 Kasım’a kadar üstlerin ve aile bireyleriyle çatışmalara girmekten kaçınmanda fayda var.

14 Aralık günü Yay burcunda gerçekleşecek olan tam Güneş tutulması ise bir kez daha arkadaş gruplar, sosyal çevre ve gelecek planları ile ilgili konuları gündeme getirecek. Haziran’da başlatmış olduğun girişimler bu dönemde meyvelerini vermeye başlayabilir. Hayatına yeni giren kişiler sayesinde yeni kariyer fırsatları önüne çıkabilir.

18 Aralık tarihinde, yönetici gezegenin Satürn uzun süre kalmak üzere burcuna kesin geçiş yapıyor. Satürn, seni hayatını baştan aşağıya tekrar gözden geçirmeye yönlendirecek. Yaşamında yeni bir sayfa açmak isteyebilir, kendine yeni hedefler belirleyebilir, hayatının yönünü değiştirmek için harekete geçmek isteyebilirsin.

19 Aralık tarihinde burcuna geçecek olan bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter, rahat bir nefes almanı sağlayacak. Kendini daha iyimser hissedebilir, hayata daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Bu dönemde önüne birçok yeni iş fırsatı çıkabilir. Karamsarlıktan kurtulacak, yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek için daha çok çaba göstereceksin.

2020 yılında tüm isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle…Mutlu yıllar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir