Kova Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Kova’ları ve yükselen Kova’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

18 Ocak’ta burcuna girecek olan güzellikler gezegeni Venüs seni çevrende aranılan kişi haline getirecek. Hayatına sıra dışı kişiler girebilir. Seninle aynı amaçları paylaşan biriyle ya da arkadaş çevrenden bir kişiyle yeni bir ilişkiye yelken açabilirsin.

20 Ocak tarihinde burcuna geçecek olan Güneş ile tüm dikkatleri üzerine toplayacağın bir döneme giriş yapıyorsun. Kendini ve hedeflerini ön plana çıkarabilir, hayatının kontrolünü eline alabilirsin.

28 Ocak tarihinde ise iletişim gezegeni Merkür burcuna giriş yapacak. Kendini daha açık ve anlaşılır ifade edebilir, akılcı görüşlerin ile dikkat çekebilirsin. Orijinal ve sıra dışı fikirlerin çevrende hayranlıkla karşılanabilir.

15 Şubat’ı 16 Şubat’a bağlayan gece burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, hayattaki duruşunu değiştirecek güçte olacak. Kendine yeni hedefler koyabilir ve kendi bildiğin yolda sıfırdan bir düzen kurmak için istekli olabilirsin.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi, yaşamında çok önemli bir dönüm noktası olacak. Ev, iş ve aile yaşantında köklü değişiklikler yaşanacak. Geçtiğimiz yıllarda kendini ne kadar geliştirdiysen ya da ne kadar emek harcadıysan tümünün karşılığını alacağın bir dönem başlayacak.

16 Mayıs’ta başlayacak olan Mars retrosu sayesinde çok hırslı ve oldukça enerjik olduğun bir dönem başlayacak ancak kontrolü elinde tutarsan cesaretin fırsata dönüşebilecek. Yüksek konsantrasyonlu ve başarı odaklı olduğun bu günlerde, olayların arka planını görmeden harekete geçmemende fayda var.

27 Temmuz’daki Ay tutulması, ani bitiş ve başlangıçlara işaret ediyor. Kendini büyük riskler almaya oldukça hazır hissetsen de öfke kontrolünü sağlamalı, temkinli davranmalısın. Altı dolu bir özgüvenle arzu ettiğin değişimleri gerçekleştirme gücüne sahip olacaksın.

5 Ekim’de başlayıp 16 Kasım’a kadar devam edecek olan Venüs retrosu, mesleki alanda yeni yetenekler kazanman için oldukça uygun bir dönem olacak zira zorlu bir iş hayatı seni bekliyor. Bu süreçte eğitimlere başlayabilir, sahip olduğun hırsları kazanca çevirmek için kontrolü ele alabilirsin.

2018 yılında tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyoruz. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir