Kova Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Kova; Yeni yıla girdiğimizde Venüs hâlâ burcundaki hareketine devam ediyor. Yılbaşı gecesinin parlayan yıldızı sen olabilirsin. Sosyal ortamlarda beğenilen ve ilişkilerde aranılan kişi olabilirsin.19 Ocak’ta Güneş’ te burcuna geçecek. Artık yaşamının kontrolünü ele alabilir, kişiliğinle dikkatleri üstüne çekebilir, hedeflerine kararlılıkla ilerleyebilirsin.28 Ocak’ta gerçekleşecek yeniay ise yaşamında yeniliklere ve başlangıçlara olanak sağlayacaktır. Farkını ve öznelliğini açığa çıkarabilirsin.07 Şubat’ta Merkür’ ün de burcuna geçmesiyle birlikte düşüncelerini akıcı bir dille ifade edebilir, görüşlerini anlatabilirsin.

Bu senenin en önemli hareketi ise 28 Nisan’da Güney Ay Düğümünün burcuna geçecek olması. Önümüzdeki 1.5 yıl boyunca geçmişten kalan pürüzleri temizlemen, fazlalıklardan kurtulman ve daha spritüal bir bakış açısı kazanman için fırsatlarla karşılaşabilirsin. Seni yavaşlatan ve engelleyen enerjileri net bir şekilde görerek yaşamanı yeniden şekillendirebilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla ya da ilişkilerinde yaşadığın çözülme yerine yenilerini koymanı da sağlayabilir.

07 Ağustos’ta burcunda yaşanacak dolunay ve Ay tutulması en derindeki duygularının farkına varmana ve büyük resmi görmene yardımcı olacaktır.

20 Aralık’ta Satürn’ün Oğlak burcuna geçişi ise hayatını düzene sokman ve sorumluluklarını zamanında alman konusunda önümüzdeki 2,5 yıl boyunca bir uyarı niteliğinde olacaktır. Yaşamında neyi hedeflediğin ve gerçekçi bir gözle neyi istediğini iyice anlarsan sonrasında ilerlemen daha kolay olacaktır. 2017’nin sana şans getirmesini ve hayallerini gerçekleştirmen için seni desteklemesini diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.