Kötü Bir Günün Üstesinden Hangi Burç Nasıl Gelir?

Güneşin gitmesi ve kış aylarının gelmesi ile birlikte hepimizin enerjisi biraz düşüyor, bunu kabul edelim. Bu da ekstra hassas ve karamsar olmamıza neden oluyor. Düşük enerjili başladığımız günlerde bile morale ihtiyacımız oluyor. Hele bir de o gün kötü geçtiyse bitmek bilmiyor! Bu günlerin sonunda kendimizi dışarı atabilmek, eve gidip dinlenebilmek bir şekilde kendimizi şarj edebilmek için dört gözle bekliyoruz. Bu günlerde hangi burca ne iyi geliyor sence? Gel bakalım burcuna göre, sen kötü günlerin üstesinden nasıl geliyormuşsun, hep beraber öğrenelim!

Hareketli Koç Burcu

Kötü bir günün ardından Koç burcunu evde tutabilene aşk olsun! Normal günlerde dahi yerinde duramayan bir burç olan Koç burcu, kötü bir günün ardından bile bu yoğun enerjisini kaybetmez. Aksine sinirden ve gerginlikten daha stresli bir hale gelir. Böyle sıkıntılı olduğu zamanlarda agresif Koç burcunun enerjisini atması gerekir. Bunu da en iyi bisiklete binmek, tempolu yürüyüş yapmak hatta koşuya çıkmak gibi hareketli bir spor ile yapabilir.

Keyfine Düşkün Boğa Burcu

Zevk sahibi Boğa burcunun rahatı her an bozulma riski taşır. Onun için herhangi bir gün, kötü bir gün olarak adlandırılabilir. Psikolojik olarak bu duyguda kalmayı hiç sevmez ve hiç istemez. Hemen değiştirmeye çalışır. Bu nedenle kötü bir günün ardından ona en iyi gelecek şey, en sevdiği spaya giderek güzel bir aromaterapi masajı yaptırmaktır. Masözün marifetli ellerine kendisini bıraktıktan sonra, üzerinde kötü gün hissinin zerresi kalmaz.

Sosyal Kelebek İkizler Burcu

Canı sıkılmış bir İkizler burcu insanı kesinlikle hayra alamet değildir! Onun moralinin hemen düzeltilmesi gerekir. Kötü geçen günlerle baş etmek pek de İkizler burcuna göre bir etkinlik değildir. Sohbet etmeyi seven ve sosyal çevresi epey geniş olan İkizler burcu, bu nedenle moralini hemen düzeltmek adına muhabbetini en sevdiği arkadaşlarını toplayarak güzel bir etkinlik yapar.

Empatik Yengeç Burcu

Her türlü duygusal halle baş edebilen Yengeç burcu insanı, öncelikle içinde bulunduğu durumun duygusunu sekiz on kat artırır. Kötü geçmemişse bile, kolaylıkla onun için kötü olabilir. Her olaya duygusal bakabilen, dokunsan alınabilen Yengeç burcu insanı kötü bir günün ardından hemen evine koşar. En sevdiği battaniyesinin altına girerek sevdiği bir filmi izler. Yanında bir de sıcak bir içecek varsa, kötü gün Yengeç’e vız gelir, tırıs gider!

Dikkat Çekici Aslan Burcu

Hayat dolu bir burç olan Aslan burcu, kötü günlerin ona dokunmasına pek de izin vermez. Güçlüdür, dirayetlidir, dik durabilmek için elinden geleni yapar. Kötü bir gün geçirdiğinde, bunu önce bir drama haline getirebilir. Fakat kendisini toparlar ve durumun onu düşürmesine izin vermez! Evine döner, hazırlanır, süslenir püslenir dışarı çıkar ve eğlenip o günü unutana kadar eve girmez!

Dikkatli Başak Burcu

Titiz Başak burcu, hayatının her alanında detaycı ve planlıdır. Mükemmeliyetçi olduğu için her anını hataya yer vermeyecek şekilde en ince noktasına kadar planlar. Aksiliğe tahammülü yoktur ve yolunda gitmeme ihtimali olan her şeye karşı tedbirini almaya çalışır. Kontrolcü Başak burcu, tüm bu tedbirlerine rağmen kötü bir gün geçirdiyse bunun üstesinden gelmesi için kafasını boşaltması gerekir. Bunu da aldığı yüzlerce parçalık puzzleları yaparak sağlayabilir.

Sevilmelere Doyamayan Terazi Burcu

Ahenk ve denge arayan Terazi burcu kötü bir gün geçirdiğinde, moralini severek ve sevilerek düzeltebilir. Şıpsevdi Terazi burcu için sevmenin ve sevilmenin sınırı yoktur. Bulunduğu binayı terk ettiği an yolda gördüğü bir kediyi ya da köpeği sevdiğinde bile geçirdiği kötü zamanı unutabilir. Onu evinde bekleyen bir evcil hayvanı varsa koş koşa evine gidip onunla zaman geçirdiğinde keyfi yerine gelebilir.

Araştırmacı Akrep Burcu

Yoğun duygulara sahip olan bir diğer burç Akrep burcudur. Gizemli Akrep burçlarının en sevdiği ve en başarılı olduğu konu gözlem yapmaktır. Bunu genel olarak kimselere çaktırmadan yapmayı başaran Akrep burcu kötü bir gün geçirdiğinde bunun nedenlerini masaya yatırmayı sever. Yaşadığı olay her ne kadar karmaşık da olsa onun derinine inerek sırlarını çözmek keyfini yerine getirecektir.

Maceraperest Yay Burcu

Coşkulu Yay burcu, genel olarak iyimserliği ile bilinir. Kötü düşünmeyen, moralini yüksek tutan, hoşgörülü davranan Yay burcu insanı, bu davranışlar işe yaramazsa tam tersi davranarak olanları umursamamaya çalışır. Yine de kötü geçen bir gün kapısına dayanmışsa bu kez doğa ile iç içe geçeceği bir kampa giderek doğa ile bütünleşir ve negatifliğin etkisinden kurtulur.

Başarı Odaklı Oğlak Burcu

Oğlak burcu da en az Başak burcu kadar tedbirli bir burçtur. Kötü bir gün geçirse bile hemen çökmez. Önce durum analizi yapar, olasılıkları inceler, sonra nasıl davranacağını planlamaya başlar. Genel olarak odaklanacağı yeni bir şey bulmaya çalışır. Bu resim yapmak ya da fotoğraf çekmek gibi sanatın görsel dallarından biri olabileceği gibi üstünde çalışabileceği yeni bir proje de olabilir.

Entelektüel Kova Burcu

Alternatif çözümler üretebilen Kova burcu insanı, kötü günlerin kolay kolay altında kalmaz. Ama her konuda olduğu gibi bu konuda da açık görüşlü ve özellikle kendisine karşı dürüsttür. Neyle baş ediyorsa onu görmek konusunda açık davranır. Üzülüyorsa üzüntüsünü de kabullenir ve önüne bakar. Kendini mutlu edecek şeyler bulmaya çalışır. Sevdiği bir kitaba yeniden başlamak da bunlardan biridir.

Maneviyatı Yüksek Balık Burcu

Naif Balık burcu insanı, kötü bir günün ardından hayal gücünü çalıştıracak, yaratıcılığını besleyecek şeyler yapmaya çalışır. Sezgileri güçlü olan Balık burcu kendisini sakinlik ve huzur barındıran etkinliklerin içine bırakmak ister. Meditasyon ya da yoga yapmak, anda kalmaya çalışmak, imgeleme ile uğraşmak bunlardan bazılarıdır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir