Köprüden Önce Son Çıkışa Giren Burçlar!

Flört dönemiydi, ailelerin tanışmasıydı, sözüydü, nişanıydı derken yıllardır dört gözle beklediğiniz o an geldi çattı! Nikah tarihi ayarlandı, hazırlıklar yapıldı, evler bakıldı, gelinliğiniz ısmarlandı. Fakat nedir o yüzünüzün hali? Sanki hiç mutlu değilmişsiniz gibi. Korktuğunuz bir şey mi var? Üzerinizde baskı mı hissediyorsunuz? “Nereden girdim ben bu yola, hay dilimi eşek arıları soksun” mu diyorsunuz? Köprüden önceki son çıkışa girip her şeyi arkanızda bırakmaya mı niyetleniyorsunuz? Hayır hayır, şaka yapıyorsunuz!

Siz değil miydiniz evlenen arkadaşlarınızın sosyal medya postlarına bakıp iç geçiren? Siz değil miydiniz yıllardır hayalindeki straplez gelinliği giymek isteyen. E ideal koca adayını buldunuz, çöpsüz üzüm diye paketleyip eşe dosta sundunuz. Şimdi ayrılacak zamanı mı buldunuz? Bunca zamandır “aklın neredeydi” diye sormazlar mı adama? Hazır bir cevabınızın olduğunuzu umuyoruz, aksi takdirde önümüzdeki 100 sene ilçe sınırlarına yaklaşmamanız gerektiğinizi şiddetle savunuyoruz.

Acaba karar vermekte zorlanan, değişken yapısıyla kesin çizgilerden hoşlanmayan, hiçbir şeyden tatmin olmayan, ilgisi çabucak dağılan, hemen canı sıkılan İkizler burcu mu yoksa risk almakta zorlanan, pire için yorgan yakan, kafasına estiği gibi davranan, bir an olsun yerinde duramayan, bağlılıktan kaçan, evlilikten korkan Yay burcu musunuz? Köprüden sonraki ilk çıkışa hazırlanıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.