Konuşurken Eli Kolu Durmayan Burçlar Hangileri?

Bazı insanları konuşurken izlemek, dinlemekten daha yorucu hale gelebiliyor. Hele elini kolunu çok sık kullanıyorsa, onu takip etmeye çalışırken söylediklerini dinlemeye dikkatimizi veremiyoruz. Yaptığı el kol hareketleri, anlattığı şeylerin önüne geçenleri burçlarına göre ayırmak istedik. Bu içeriğimizde de konuşurken eli kolu durmayan burçları ele aldık. Sen de bu gruba girip girmediğini öğrenmek ister misin? Gel beraber bakalım, hangi burçların el kol hareketleri anlattığı konuların önüne geçiyormuş. Hazırsan başlayalım!

Şov İnsanı Aslan Burcu

Bulunduğu ortamdaki dikkatlerin mutlak sahibi olmak isteyen Aslan burcu, hiçbir konuşmasını sakin ve sade yapmaz. Onun her bir konuşması adeta bir “halka sesleniş” konuşması gibidir. Gösteriş katar ve bu şekilde alkış toplamak ister. Her seferinde doğuştan hakkı olan krallığın hakkını verir. Farkında olmadan ve kimseye fark ettirmeden mekânın sahibi haline gelen Aslan burcu konuşurken yalnızca konuşmaz, anlatır, o anları yaşar ve yaşatır. Dolayısıyla lider Aslan burcu, şovundan hiçbir zaman el kol hareketlerini esirgemez.

Hikâye Anlatıcısı Balık Burcu

Romantik ve naif Balık burcu için dilinden çıkan her şeyin öncelikle kalbinden geçmesi gerekir. Çok iyi bir hikâye anlatıcısı olan yaratıcı bir Balık burcu insanı, ortamda bulunan her bir kişinin kalbini ayrı ayrı ısıtır ve hepsini kendisine bağlar. Onu pür dikkat dinleyen insanları el kol hareketleri ile adeta hipnotize eder. Balık burcunun harmoni içindeki hareketleri, duygusal anlatımı ile birleştiğinde ortamın yıldızı olmaktan geri kalmaz.

Hareketli İkizler Burcu 

Hayatında ne yaparsa yapsın, bunu durağan bir şekilde yapamayan tek burç İkizler burcu olabilir. Onun kadar enerjik birinin sakin ve durağan şekilde bir şeyler anlatacak olmasını akla mantığa pek yakın bulmuyorsunuz herhalde. O anlattıkça coşacak, coştukça anlatacak, elleri ve kollarıyla anlattıklarını büyütecektir. Anlattıkları büyüdükçe hareketleri, hareketli büyüdükçe anlattıkları ile birlikte ortamdaki insanların ona olan ilgisi de coşacaktır.

Yerinde Duramayan Yay Burcu

 

Coşkulu Yay burcu insanı, durduğu anlarda bile hareketli oluşuyla dikkatimizi çeker. Enerjiktir, yerinde duramaz. Eh, böyle birinin konuşurken hareketsiz olabileceğine inanan var mı aramızda? O, bir yandan zihninden akan düşünceleri takip etmeye çalışırken, bir yandan karşısındakilere hikâye anlatmaya çalışır. Bu durumda eline koluna sahip çıkması imkânsız hale gelir. Onu dinleyenlere de bu şovu izlemek düşer.

Huzursuz Başak Burcu

Stres enerjisinden pek uzaklaşmayan huzursuz Başak burcu insanı çok hareketlidir. Onun tüm hareketi diğer burçlardan farklı olarak huzursuzluğundan ve stresinden ileri gelir. Mükemmeliyetçi, titiz ve planlı olması onun her işinde daha fazla stres yapmasına neden olur. Takıntılı Başak burcu, zaten duygularını kolay kolay ifade edebilen biri de olmadığı için ellerini kollarını daha fazla kullanmaya başlar. Biriken tüm bu enerjisi o konuşurken ellerinden ve kollarından akar gider.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.