Komşusunun Hayatına Canlı Bağlanan Burçlar!

Merak! Türk insanın en büyük derdi! Bazı burçların ise en baskın özelliği. E tabii merakın olduğu yerde dedikodu olmaz mı? Hem de en alasından olur! Önce yan komşunun hayatına bir bardak yardımıyla canlı bağlanılıyor, sonra kahveler pişip görümceyle, kaynanayla bir güzel kazan kaynatılıyor. Peki hangi burçlar başkasının hayatında olup biteni merak ediyor, kulağı duvara yapışık bir şekilde hayatını sürdüyor?

İkizler

Bilgi toplamak İkizler burcunun kanında var! Meraklı yapısı, öğrenmeye açık kafası, e doğal olarak dedikodu yanlısı! Kendi 65 metrekarelik evde yaşıyor, fakat bütün mahalle çekim alanına giriyor. Nerede ne olmuş, kim kime kaçmış, Vasfiye’nin düğününde kim ne takmış her şeyi ilk ağızdan öğreniyor, bilgiye erişim konusunda dünyanın en iyi ajanslarına kafa tutuyor. Tabii yayıncılık alanında da yüksek lisans yapıyor. Sonra da adı ayaklı gazeteye çıkıyor.

Akrep

Koyu, kalın perdelerini çekip elinde dürbünle karşı komşusunu dikizleyen arkadaşlar vardır ya. Akrep burcu insanı biraz o tanımlamaya giriyor işte. Gözlemci ruhu ağır basıyor, en karmaşık şeyleri bile zorlanmadan algılayabiliyor. Pusuya yatıyor, stratejisini oluşturuyor, bazen de takıntı haline getiriyor. İstediği şeye er geç ulaşıyor. Öğrendiklerini kimseyle paylaşmıyor, ortaya çıkarmak için en doğru zamanı bekliyor. Kimi zaman krizden besleniyor kimi zaman kıskançlığa kurban gidiyor! Fakat her daim küllerinden doğmayı bir şekilde başarıyor!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.