Koç Kadınının Dolabında Mutlaka Olması Gereken 5 Parça

Nasıl giyineceğini belirlemenin bir çok farklı yolu vardır. Bunların içinde en etkili yöntemlerden biri de yıldızların senin için önerdiklerine kulak vermektir. Hazır yaz da yoldayken ve kapımızı çalmaya ramak kalmışken, senin için söylenenleri dikkate almanı öneririz. Alışverişe çıkmadan önce yazımızı oku ve sabah uyandığında seni düşünmekten kurtaracak bu zamansız parçalara bir şans ver!

 

Canlı Renklerde Bir Elbise

Davetlerde küçük siyah bir elbise hiç sana göre değil! Sen her zaman yeni şeyler denemek istiyor ve bir şeyleri ilk yapan olmaktan tatmin oluyorsun. İtiraf edelim kendini öne çıkarmaktan da bir miktar hoşlanıyorsun… Bu yüzden sıradan mini bir elbiseyle günü kurtarmak pek de senin yapabileceğin şeyler değil. Neon turuncu, pembe ya da kıpkırmızı bir elbiseyle harika görünebilir ve etraftaki herkesin bakışlarını kendi üzerine çekebilirsin!

 

Jogger Pantolon

Hızlı ve hareketli bir yapın olduğundan senin için rahat hareket edebiliyor olmak çok önemli. Bu yüzden son zamanların oldukça popüler parçalarından olan güzel bir jogger pantolon dolabında mutlaka olmalı. Pazar sabahı arkadaşlarla kahvaltıya giderken ne giymeliyim derdine son verebilir hem oldukça sportif hem de üstüne giyeceğin yıldız parçalarla oldukça şık olabilirsin. Unutma spor şıklık vardır!

 

Deri Ceket

Her kadının dolabında deri ceket mutlaka olması gereken bir parçadır. Ama Koç kadınının dolabında daha çok… Maskülen bir tarz ile yaratacağın canlı ve cesur görüntüyü tamamlamak için güzel bir deri ceket oldukça işine yarayacak. Ayrıca mevsim geçişlerinde de kurtarıcı bir parça olan deri ceketin modası hiçbir zaman geçmeyecek!

 

Spor Ayakkabı

Son iki senedir özellikle sneakers olarak tabir edilen spor ayakkabıların her çeşidini, her rengini ve her bütçeye uygun olanını her yerde görüyoruz. Bu yüzden bu kocaman spor ayakkabı dehlizinde hem bütçene hem de zevkine uygun bir tanesini bulmak senin için hiç de zor olmayacak. Ayrıca hızlı hareket etmene olanak verecek olan sneakers ayakkabılar sabırsız kişiliğine ilaç gibi gelecek!

 

Beyaz Gömlek

Her gün odak noktası olmak istesen de bazen ekstra olmaktan kaçınmak gerekir. Bu yüzden hem etrafındaki insanların zihinlerini hem de kendi ruhunu rahatlatmak için uçuk pembe ve beyaz gibi renkleri de tercih etmelisin. Dolabındaki diğer parçalarla kolaylıkla kombinleyebileceğin beyaz bir gömleğin çoğu zaman hayatını nasıl kolaylaştırdığına sen bile şaşırırsın. Eğer beyaz gömlek sana fazla sade gelirse boynuna takacağın altın renkte bir star aksesuarla durumları eşitleyebilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.