Koç Kadınını 5 Adımda Mutlu Et!

Zafer parkurlarının hızlı koşucusu, kıyasların en birinci galibi, eğlenmeyi bilir, mutluluğu her an yeniden yakalar. Süratinden sual olunmaz Koç kadınını mutlu etmek de atik, çevik ve güvenilir olanlara nasip olur. Mutlu ediciler buradaysa, elinin altında duran bal kavanozu yedekli olmalı, parmakla değil ağız dolusu sunulmalı! Bakalım Koç burcu kadınını mutlu etmek için, daha neler yapılmalı?

Hızlı ve Yenilikçi Ol!

Öfkelerinin geçici alevi gibi, mutlulukları da kısa ömürlüdür. Harika bir sürprizle şaşkına çevirdiğini, yepyeni bir heyecanla havalara uçurduğunu düşünüp, duraksama devrini başlatırsan, Koç hayatı yan gelip yatma yeri değil der, hızını alır döner gider. Çok çok ve sık sık mutlu etmeni, her gün bir yenilikle hız sınırlarını zorlamanı, atılımlarına daima yenilerini eklemeni ister.

Kolay Lokma Olma!

Tüm ipler elinde kendi çalıp oynamaktan, itip çekip istediği koltuğa yerleştirmekten hoşlanıyormuş gibi görünür ama hiç haz etmez. Karşısındaki gücün sınırlarını bilmek, dirayetini ölçmek için iddialı mücadeleler başlatır, savaşın dibine vurur, hepsinden kısmen mağlup ayrılmak ister. Gücünün hakkının verilmesini, hayatında yarattığı etkinin görünür olmasını arzu eder! “Güç sende ama benim sayemde!” der, kendisi olmadan yapamayacağını bilmek ister!

Özgürlüğe Kapı Aç!

Alevi gözünde gezen etkileyici Koç kadınının mutluluğunu öyle dar alanlara sığdıramazsın. Güzelliğinin ve enerjisinin farkında olan Koç, küçük sürprizlere kanmaz, minik heyecanlarla doymaz! Hak ettiğinin fazlasına çoktan gözü dikmiş, elinin ermediği yere sıçramaya meyletmiştir. Kısıtlayıcı, uyuşuk bir ilişkinin içinde olmaktansa, yakıcı bir acıya göğüs germeği yeğler! Koç bu ele avuca sığmaz, zincirlesen durmaz! Eğlenceli bir oyun arkadaşı olmakla yetinmez, mücadeleye doymak ister. Özgürlüğünü herkesten çok sever!

Senin İçin Savaşmasına İzin Ver!

Tüm umurlarını Koç kadınına vermiş de rezervlerini çoktan tüketmiş gibi ondan başka kimseleri umursamazlık yapma! Başka herkese karşı vursalar duymaz, bir tek ona karşı hassas mı hassas ol da çaktırma! Kıskanmaya bayılan, yan bakışları bir çırpıda avlayan Koç, kıskanılacak kadar iddialı olmanı ama kıskanamayacağı kadar güven vermeni ister! Zaman zaman rakip kadınlarla dalaşmayı, senin için savaşmayı ona çok görme. Bazen hırpalanmaya da katlan! Yine de herkese yüz çevirdiğin yerde olmak onu paha biçilmez bir mutluluğa sürükler, unutma!

Doğallığına Övgüler Yağdır!

Hırs yumağı, galibiyet sempatizanı olsa da bir yanı eğlence meraklısıdır. Mutluluğu en doğal hallerine abartı katmadan, kendini süsleyip pullamadan yakalar. Sportif bir kadındır bir kere, hımbıllıklardan hiç hoşlanmaz. Macerası bol ekstrem sporlarda taklalar atar! Tırnağım kırılır, parfümüm uçar, göz makyajım akar deyip mumya gibi duran süslü barbilerle kıyasla; doğallığına övgüler yağdır, hayranlığını dile getir, mutluluktan uçar!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.