Koç, İkizler, Akrep ve Aslan Burcu İçin Cinsellik Ne Kadar Önemli?

Kimine göre ilişkinin en önemli ayrıntısı kimine göre rutin bir spor gibidir cinsellik. İlişkilerde her şey iyi güzel giderken cinsel doyum yaşanmadığından dolayı bazen ayrılıklar yaşanabilir. Işıklar sönüp yatak odasına geçildiğinde her burcun içindeki farklı cinsellik dürtüleri ortaya çıkıverir. Bazıları için yatak odasına bile gerek yok, sadece sevişmek istesinler. Yer ve mekân fark etmez! Cinsellik konusunda çok ketum davrananlar da var, en çılgın fantezilerini gerçekleştirmek için sabırsızlıkla bekleyen de… Her şeyde olduğu gibi cinsellik hakkında da burcun senin hakkında ipuçları veriyor. Peki senin burcun cinsel hayatınla ilgili ne söylüyor?

Koç Burcu

Koç burcu deyince akla genelde cesur, coşkulu ve enerjik oldukları gelir. Koç burcu yatakta tutkulu olduğu kadar aklına ilk geleni yapacak kadar cesurdur. Koç burçları için seks, romantik bir olaydan çok heyecan fırtınası yaşamak gibidir. Cinsel oyunlara oldukça açık olan Koç burçları, yatakta sonuç odaklı hareket eder. Ön sevişmenin gereksiz olduğunu düşünür ve hızlı hareket eder. Zaman ve mekân konusunda sınırları yoktur. Libidosu yüksek olan Koç burçları, cinsel hayatlarını gizli tutmak için elinden geleni yapar. Bakmayın öyle sert göründüklerine, onunla yatakta zirveyi görmen mümkün.

Akrep Burcu

Henüz yatakta kötü olduğu söylenen bir Akrep burcuna rastlamadık. Astroloji dünyasının en tutkulu burcu Akrep için cinsellik, günlük rutinleri gibidir. Seks hayatlarını enerjileri şekil verir. Onlar için cinsellikte başarısız olmak gibi bir şey mümkün olamaz. Yatakta sınırsızdır ve partnerinden de aynı şekilde sınırsız olmasını bekler. Akrep burçları cinsellikte hem çok romantiktir hem de en derin fantezileri gerçekleştirecek kadar cesur davranırlar. Akrep burçları için cinsellik kısaca her şeydir.

İkizler Burcu

İkizler burçları hayatlarındaki her şeyde olduğu gibi cinsellikte de iki farklı uçta olabilirler. Bir bakmışsın dünyanın en iyi sevişmesini yaparken bir sonrakinde dünyanın en ilgisiz partneri gibi davranabilir. Dalgalı deniz gibi olan İkizler burcu için cinsellik, heyecan verici bir oyun gibidir. Yatakta asla utangaç davranmaz. Sürekli yeni pozisyonlar, taktikler, oyuncaklar ve fanteziler peşinde koşar. İkizler burcunun hızına yetişmekte zorluk çekebilirsin.

Aslan Burcu

Hayatın her alanında olduğu gibi yatakta da liderliği elinden bırakmayan Aslan burçları için cinsellik asla bitmesini istemediği bir eğlence gibidir. Rutin bir cinsel hayatı olmasından korkan Aslan burçları, kendilerini bir sahilde veya mutfak tezgâhı üzerinde sevişirken daha iyi hisseder. Partnerinin kendisine hizmet etmesini ve her istediğini yapmasını ister. Her türlü yeniliğe açık olan Aslan burçları, partnerlerinden de aynı açıklığı bekler. Cinsellikte asla utangaç davranmayan Aslan burçları, yoğun bir hazzın ateşini hissetmek ister.

 

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.