Koç Erkeği ile İkizler Kadını İlişkisi Mercek Altında!

Bir yanda Mars’ın atılgan çocuğu, diğer yanda Merkür’ün hareketli kızı İkizler…Koç’un ateşe çağıran enerjisi ele avuca sığmaz! İkizler’in ise rüzgarın götürdüğü yere giden halleri yolunu Koç’la rahatlıkla kesiştirebilir! Uyum sinyallerini kilometrelerce öteden görebileceğiniz bir ilişki bu. Heyecanlı bir dönemin başlangıcı olmaya gebe hali, bakalım bu gönül işini ne kadar kalıcı kılıyor.

Dolaysız ve Öncü Koç Erkeği

Ateş elementinin öncü burcu Koç, kendi kendini motive etmeyi çok iyi bilir. Aşkta ve savaşta cesurdur. Bu gözüpek adamla her yola girilir! Zirvede olmayı seven Koç, kendisine ayak uydurabilecek bir kadın arar. Bu anlamda kolay teslim olmayan bir partner onun için biçilmiş kaftandır. Kontrol etmek ve otoritesinin varlığını hissetmek Koç için hayati önem taşır. Özdeğer duygusu yüksek ama dikbaşlılığın dozunu kaçırmayan ve onu tamamlayacak birini bekler. Dikkat çekici, bulunduğu ortamda parlayan kadınlardan çok etkilenir.

Çok Yönlü ve Değişime Açık İkizler Kadını

Hava grubunun akışkan kadını İkizler, kabına sığamayan tarzıyla tüm ilgiyi üzerine toplar. Pek çok konuda yetenekli olduğu için hangi alanda profesyonelleşmek istediğini seçmekte zorlanabilir. Hızlı düşünen bu aktif kadın kendi gibi sosyal çevresi geniş insanlardan etkilenir. Ortamın bilgi toplayanı olmayı seven yapısı, zeki olduğunu gösteren erkeklere ilgi duymasını sağlar. Entelektüeldir. Erkeğinde kendi zihinsel kapasitesinin değerini bilen bir duruş ister. Hareketli yaşam tarzına uyum sağlayacak bir adam onu tamamlar.

Samanlık Seyran Olur mu?

Koç’un yerinde duramayan halleri İkizler kadınının öğrenmeye aç oluşuyla harmanlanırsa dünya yerinden oynayabilir! Gezmekten ve yeni keşifler yapmaktan çok hoşlanan İkizler kadınına hayata duyduğu merakı ve heyecanı paylaşabilecek bir erkek gerekir. Tutkulu ve dışa dönük Koç’un parlak enerjisi İkizler gibi duygusal olarak zor etkilenen bir kadını ilk bakışta büyüler. Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün bir kadın olarak ise, ilerleyen dönemde “bir gezip geleyim” moduna girebilir. Ancak, entelektüel ve değişime açık yönleri Koç erkeğinin girişimci bakış açısıyla uyum içinde olabilir. Bu zeki kadın ile hayatta tuttuğunu koparan bir tavır sergileyen erkek, birbirlerinin iyi yanlarına odaklanırlarsa birlikte çok eğlendikleri bir ilişki yaşarlar.

Birbirlerinin sivri yanlarını iyice öğrenecek kadar uzun veya yoğun zaman geçirirlerse hayat arkadaşlığı edecek kıvama gelebilirler. Koç’un kavgacı, rekabetçi ve aceleci yanlarını İkizler’in hayatı pek az ciddiye alan tavırları yatıştırabilir. Günü iyi geçmediyse sinirlendirebilir de! İkizler kadınının rasyonellikten gelen, çabuk karar değiştiren tarafını ise Koç’un otoriter ve öncülük eden yönleri tatmin edebilir ancak bir o kadar kalıba sıkışmış hissettirebilir de. Yine de İkizler, bilişsel yönden paylaşımlar yapabildiğini hissediyorsa ve sosyal çevrenin genişliğinden hoşnutsa ilişkiyi sürdürmek konusunda isteğini yitirmeyebilir. İkizler de değişkenliğiyle Koç’un ilgisini canlı tutarsa bu ilişki yürür!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.