Koç Burcunun Ölmeden Önceki Son İstekleri!

Günlük hayatımızın bu kadar için de olup da kafa yormaktan bu kadar kaçtığımız en önemli olgu ölüm olsa gerek! Bizler biliyoruz ki hepimiz bir gün öleceğiz, hayatlarımız bir gün sona erecek. Emin olduğunuz tek şey bu! Peki, ölmeden önce ne olsun isteriz bunu hiç düşündünüz mü? Bu içeriğimiz burçların ölmeden önceki istekleri üzerine. Hangi burç o son yolculuğa çıkmadan önce ne yapmak ister, ne olsun ister, ne yaşamak ister? Gelin hep birlikte bu serimize Koç burcuna mensup insanlar ile başlayalım.

Son Bir Maceraya Atılmak İster

Canlı ve cesur Koç burcu insanının hayatı maceradan maceraya koşmakla geçer. Her günü, her hareketi, her anı maceralarla dolu olan bu burcun insanı, macera mı kendisini çekiyor yoksa kendisi mi macerayı çekiyor anlam veremez. Hareketli, hevesli ve hemen harekete geçen yapısıyla kendi macerasını kendi yaratır. Kendiliğinden gelişen bu maceralar da her zaman çok ama çok eğlencelidir. Bir Koç burcu insanıyla karşılaştığınızda her zaman ve her şartta size anlatacağı güzel bir hikayesi, spontane bir macerası bulunur. Bu nedenle de ölmeden önce ilk olarak doyamadığı maceralarına bir macera daha eklemek ister. Düşünmeden hareket etmesi ve dürtüsel olması kendisini her zaman bir macera içinde bulmasına neden olduğu için ölmeden önce bir maceraya atılmak da onun için pek zor bir hareket değildir tabii!

Haklı Olduğunun Anlaşılmasını İster

Ömrü boyunca, uğruna savaşılacak bir amaç arayan, coşkulu ve mücadeleci Koç burcu insanını, bu amacı bulduktan sonra hiç kimse tutamaz. Asla yüzleşmekten ya da çatışmaktan kaçınmayan bu burcun insanı bir şeye inandığında ona gerçekten, kalbinin derinliklerinden inanır ve o uğurda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Çocuksu inadı, inandığı o şeye sıkı sıkıya tutunmasına ve ne pahasına olursa olsun ondan vazgeçmemesine neden olur. Ölmeden önce isteyeceği şeylerden ikincisi de bu konuyla ilgilidir. Koç burcu insanı ölmeden önce verdiği kararların ve bununla bağlantılı olarak yaptıklarının anlaşılmasını ister. Uğruna savaştığı davanın değerinin ve bu mücadeledeki haklılığının görülmesini ve mümkünse takdir edilmesini arzular.

Kendisini Kanıtlamak ve Değerinin Anlaşılmasını Sağlamak İster

İnatçı ve hırsından taviz vermeyen Koç burcu insanının ömrü mücadele ile rekabet ile geçer. İşleri kendi bildiği gibi yapar, düşünmeden hareket eder ve kavgadan hiç çekinmez. Dürtüsel davranır ve adımlarını hesaplamadan, çoğu zaman da düşüncesizce atar. Bu davranışları da her zaman doğru bir nedenden ötürü yaptığını düşünen Koç burcu insanı, kimsenin bu konularda fikrini almaz. Bu şekilde davranırken diğer insanların da onun müthiş haklı nedenlerini anlamasını ve bu davranışlarını kabul etmesini ister. Ölmeden önce isteyeceği şeylerden üçüncüsü de tam olarak budur. Herkesin onun ke kadar doğru bir insan olduğunu, ne kadar erdemli ve değerli bir insan olduğunu anlayıp kabul etmesini ister. Her işte fevkalade iyi olduğunun görülmesini arzu eder.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.