Koç Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

Zor insanlar olarak nam salan Koç burcuna mı aşık oldunuz? Hiç korkmayın biz buradayız. Her zaman bir adım önde olmayı seven, ister istemez bulundukları ortamı ele geçirerek “lider belli, ikinci kim?” havasını yaşatan Koç burçlarını daha yakından tanıyarak kendinizi kolaylıkla fark ettirebilirsiniz. İşte Koç burcunun gönlünü fethetmek için 5 garanti taktik…

1 – Duyacaklarınıza Hazır Olun

Açık sözlü olan Koç burçlarının ağzından çıkacak her lafa hazırlık olun. Çünkü bir şeyi beğenmiyorsa beğenmiyordur ve bunu söylemek için tereddüt etmez. Buluştunuz, kahve içiyorsunuz, sohbet muhabbet tıkırındayken “o ruj sana hiç yakışmamış” cümlesini duyabilirsiniz. Hemen yıkılmayın, bunu Koç burcu hakkında bir şey öğrendim diyerek cebinize atın. Bir dahaki buluşmada o ruju sürmezsiniz olur biter. O ruju görmediğinde sözünün dinlendiğini fark edince size bir adım daha yaklaşacaktır.

2 – Saman Alevine Kapılmayın

Koç burçlarının kavgacı ruhlarının yanılgısına kapılmayın. Çünkü; o yükselme, parlama çok anlıktır. Kısaca Koç burçlarının siniri saman alevi gibidir. Sinirlenir, söyleyeceğinizi söyler, derin bir nefes alır ve her şey bir anda güllük gülistanlık olur. O sinir anında sinirinize hakim olmayı başarabilirsiniz, kazanan yine siz olursunuz. Koç burçları sinir halleri geçtikten sonra sırnaşmayı çok iyi bilir. Aranızdaki bağ sağlamlaşana kadar bu tarz durumlardan sakin kalarak kendinizi koruyabilirsiniz.

3 – Cesaretinin Karşısında Durmayın

Siz siz olun cesurluk abidesi olan Koç burçlarının karşısında durmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Hayatı sonuna kadar yaşamayı seven Koç burçları, yapmak istedikleri bir şeyin karşısında duran insanlardan pek hoşlanmazlar. Kendi fikirlerini her şeyden üstün tutmayı seven burçları bazen ateşe körükle gittiklerinin farkında olmazlar. Siz de durduk yerde “ateşe körükle gidiyorsun” diyerek Koç burcunun tepkisini çekmeyin. Yapacağını yapsın, canı yanınca ilk sizin yanınıza gelecek. Tabii hiç bir şey olmamış gibi. Tabii siz de “ben demiştim”le başlayan cümleler söylemeyeceksiniz.

4 – Asla Teslim Olmayın

Rekabetçi Koç burçları, kendisini karşı tarafa tamamen teslim eden, karşı tarafın her dediğini yapan, sesi ve fikri çıkmayan insanlardan hiç hoşlanmaz. Aksine itici bulur. Bırakın sizin için çaba sarf etsin, uğraşsın. Fikirlerinizi, istediğinizi net bir şekilde dile getirin hatta ara sıra onu zorlayın. İlişkinizde karşılıklı olarak isteklerinizin dozunu iyi ayarladınız mı, mükemmel uyumu yakalamış olacaksınız.

5 – Aşk İnsanı

Koç burçları egonun öteki adı gibi görünse de aslında tam bir aşk insanıdırlar. Önemli olan o frekansı yakalamak. Ne siz teslim olun ne de onun teslim olmasını bekleyin. İlişkinizin formülü “Sen + Ben + Biz” olmalı. “Sen + Ben = Biz” formülü Koç burçlarında ters tepecektir. Unutmayın; İlişkilerinde mantığa yer vermeyen Koç burçları, aşkın ateşinde yanmayı çok sever.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.