Koç Burcuna Asla Yapılmaması Gerekenleri Açıklıyoruz

Burçlar kuşağına baktığımızda adını ilk sırada gördüğümüz Koç burcunun gönlünü nasıl çalacağını daha önce anlatmıştık. Henüz okumadıysan mutlaka bir göz gezdirmeni öneriyoruz. Zorlu kişilikleriyle ön plana çıkan Koç burçlarını bazıları çok cesur bulsa da bazıları onların inanılmaz çocuksu veya mücadeleci olarak tanımlayabilir. Burçlar dünyasını etkileyen en önemli unsurlardan bir diğeri ise yükselen burçtur. Burcunuzla ilgili bir şeyler okurken yükselen burcunuza da bakmayı sakın unutmayın. Yükselen burcunu bilmiyorsan tıkla, hemen öğren! Zaman zaman sadece kendi

Onunla Rekabet Etme

Onunla rekabet etme derken, kendini de ezdirme canım. Demek istediğimiz aslında şu; ortada gerçekten önemli bir konu yoksa, bırak istediğini yapsın. Çünkü, Koç burcuyla giriştiğin rekabet ne kadar kızışırsa, o kadar çok üzülürsün. Ve asla üzülmeni istemeyiz. Onlar Koç burcu, her an her yerde kendilerine yeni bir rekabet konusu bulabilirler. Koçlar iyidir hoştur ama herhangi alakasız bir konuda damarı bastığı ve senin ondan iyi olduğunu gördüğü an mantıksız davranmaya başlayarak can sıkabilir. O yüzden Koç burcunun gözündeki rekabet ateşini görünce geri vites yap!

O Bir Derviş Değil Sabredemez

Eğer sıfırdan bir işe girmek üzereysen ve yanına ortak olarak bir Koç burcu alacaksan, bir kere daha düşün, ölç, tart deriz… Tabii ki herkes aynı değildir ama o bir Koç burcu ve her an her şeyden sıkılabilir. Uzun süredir kafa patlattığın, zaman ve para harcadığın o işten Koç burcu ortağın bir anda sıkılabilir ve seni yarı yolda bırakabilir. Tekrar altını çiziyoruz. Herkes bir değildir ama Koç burçlarının sabırsızlığı da devlet sırrı değildir. Onların ne kadar sabırsız olduğunu o meşhur şarkıda söylendiği gibi “alem biliyor”. Kısaca Koç burcuyla iş yapacaksan iki kere düşün.

O Her Zaman Her Konuda Haklı

İstemediği bir şey olduğu zaman Koç burçlarının gözü döner ve seni asla düşünmez. O yüzden en basit planı yaparken bile Koç burcu arkadaşından mutlaka teyit al. Sevmediği bir şeyi yapmak zorunda bırakma onu. Zaten basar gider. Sevmediği bir insanla zoraki yan yana getirme sakın. O zaman kırmızı görmüş boğaya dönebilir. Net konuştuğu konularla ilgili fikrini değiştirmek imkansıza yakındır. Kendini yorma. “Yok ben uğraşırım” diyorsan anca sinirini ve kendini yıpratırsın. Yapma işte, ne gerek var?

Öfkesinin Önünde Durma

Hepimiz biliyoruz ki kalp kırmak çok kolay ama onarması çok zordur. Sen de Koç burcu tarafından kalbinin kırılmasını istemiyorsan, öfkeli zamanlarında sessizliğini koru ve asla karşısında olma. Kibirli Koç burçları öfkelendiği zaman çekilmez oluyorlar. Sebebi sen olma!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.