Koç Burcu Kadınının Stili

Bir kadın düşünün: İddialı kişiliğini stiline de yansıtsın, girdiği her mekânda dikkatleri üzerine çeksin. Kırmızıyı öyle bir giysin ki sanki en dikkat çekici rengi giymemiş de kendi ışığından dikkatleri üzerine çekmiş gibi hissettirsin. Öyle her trend olanı üstüne geçirmesin de kendi stili ile trendleri umarsızca birleştirip uğraşılmamış şıklık yaratsın. Evet, Koç burcu kadınından bahsediyoruz. Gel birlikte Koç’ların stilleri inceleyelim.

Kırmızının Sahibi

Herkes kırmızının en çok yakıştığı burç Akrep diyedursun. Kırmızının her tonu en fazla Koç kadınlarında kendini buluyor. Koç’ları siyah seçimler de görmeye alışkın olsak da kırmızı ile adeta şaha kalktıkları bir gerçek! Koç kadını, morali bozuk olduğunda bile kullandığı bir kırmızı ruj ile kendi kendini motive edebilir.

Özel bir gecede kırmızıyı iddialı bir şekilde taşıyan bir kadın görürseniz bilin ki o bir Koç kadınıdır. Asla elbisenin renginin ardına sığınmaz yaydığı ışık ile kırmızı rengi bile neredeyse gölgede bırakır. Tıpkı Sarah Jessica Parker, Reese Witherspoon ve Keira Knightley gibi.

Koç Burcu Kadınının Stili - Kırmızı Elbise

Günlük stilinde ise kırmızıyı genellikle tek bir parçada kullanırlar. En çok kullandıkları parçalar arasında kazaklar, pantolonlar ve çantalar gelir.

Ayakkabı ve şapkada kırmızı renk ise ağırlıklı olmasa bile cesaretli duruşlarına vurgu yaparcasına günlük giyim stillerine uyguladıkları aksesuarlardır.

Casual Şıklık

Casual şıklık denilen kavram sanki Koç’lar için yaratıldı. Koç kadınları şık olmakla rahat ve sportif bir stil yaratmak arasındaki dengeyi çok güzel kurar. Hızlı ve hareketli yaşamlarında onları sıkıntıya sokmayacak kıyafetleri sadece koşuşturmalı hayatları için değil, sade olmak için de tercih ederler. Fakat asla sadeliğin ardına sığınıp dikkat çekici görünümlerinden de vazgeçmezler.

Modern, sade ve rahat stilin temsilcisi olabilir her Koç kadını. Özellikle tercih ettiği bol kazaklar, kumaş pantolonlar, spor ayakkabılar onlar için vazgeçilmezdir. Hem şık hem de sportif görünümleri ile eğlenceli , cesur, girişimci kişiliklerini tamamlarlar.

Koç Burcu Kadınının Stili - Casual

Ayrıca Koç kadınları beyaza olan tutkularını beyaz gömlekle dışa vururlar. V yaka en çok tercih ettikleri gömlek ve tişört yakası olsa da bisiklet yakayı da sıklıkla üzerlerinde görürüz.

Deri cekete olan düşkünlüklerini ise sadece siyah renkte görmeyiz. Kırmızı, taba, yeşil gibi canlı renklerde deri ceket tercih edebilirler. Koç kadınları günlük stillerinde ise onları yavaşlatan uzun etekleri ve yüksek topukları pek tercih etmezler.

Aksesuar Tercihi

Koç kadını fazla aksesuar sevmez en çok kullandığı aksesuar hızlı ve aktif yaşamlarında planlarını düzenli bir şekilde uygulamak için saatlerdir.

Fakat Koç kadınları çok sık kullanmalar bile saç aksesuarlarına bayılır. Özellikle fularları saçlarına dolamaktan, şapka takmaktan asla çekinmezler. Gözlükler ve son sezonun trendi uzun küpeleri de sıklıkla olmasa da tercih edebilirler.

Ünlü Koç Burcu Kadınları

Koç burcunun ünlüleri arasında Reese Witherspoon, Celine Dion, Miranda Kerr, Lady Gaga, Victoria Beckham, Kate Hudson, Mariah Carey, Sarah Jessica Parker, Celine Dion, Nurgül Yeşilçay, Şebnem Ferah, Demet Şener, Ezgi Mola, Şebnem Ferah, Pelin Akıl, Müge Boz bulunmakta. Fakat stili ile adından en çok söz ettiren Koç kadını Victoria Beckham’dır. Hem davetlerdeki seçimleri hem de günlük kıyafetleri ile takip edilesi bir şıklık sergileyen Victoria’nın kendi koleksiyonundaki her parça sanki Koç kadınları için tasarlanmıştır.

Günlük giyimindeki spor şıklığı genellikle beyaz bir ayakkabı ile tamamlayan Beckham; siyah, bej, mavi, gri gibi renkleri özellikle casual kıyafetlerini kombine ederken kullanıyor.

Pastel tonları ise neredeyse en iyi kullanan Koç kadını diyebiliriz. Bebek mavisi, pembe, kırmızı, lacivert, turuncu gibi renkleri siyahla beyaz giyer gibi rahatlıkla taşıyabiliyor. Çoğunlukla kumaş pantolon tercih etmesine rağmen tek bir tipte değil her kesimi giyebiliyor.

Koç Burcu Kadınının Stili - Kumaş Pantolon

Cesur ve güçlü tarzı ile Koç kadınının stilini masaya yatırdık. Eğer sen de hala tarzını belirlemediysen sana verdiğimiz örnekleri inceleyebilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.