Koç Burcu İle Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Yeni bir ortama girdiğimizde etrafımızdaki tanımadığımız insanları genelde dış görünüşlerine göre seçmeye çalışırız. Mesela kolundaki çantayı çok beğeniriz ve zevklerimizin uyumlu olduğunu düşünerek sevimli bir “merhaba” ile iletişime geçmek için ilk adımı atarız. Karşılıklı olarak önce isimler, sonra ne iş yaptığı, nereli olduğu, nerede oturduğu soruları sıralaması karışık bir şekilde sorulur. Bunlardan sonra akıllara gelen soru ise sesli olarak karşı tarafa sorulsa da sorulmasa da aslında hangi burçtan olduğu sorusudur. İşte bu sorunun cevabına göre size karşınızdaki insan hakkında ipucu verecek bir derleme hazırlama istedik. İşte Koç burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden:

1 – Dost Acı Söyler

Evet buradaki acı söyleyen dost kesinlikle Koç burcudur. Dolaylı anlatımlardan hoşlanmayan Koç burçları açık sözlüdürler. Zaman zaman kalbiniz kırılsa da gerçekleri Koç burcu olan arkadaşınızdan öğrenebilirsiniz. Gerçek arkadaşlıklar Koç burçları için çok önemlidir. O yüzden arkadaşım dediği, sevdiği saydığı insanlara karşı çok dürüst olurlar. Güçlü karakterleri kimi zaman arkadaşlığınızda üstün tarafmış gibi görünmelerine sebep olsa da, bir Koç burcu tarafından kandırılmanız çok düşük ihtimaldir. Çabuk sinirlenebilen Koç burçlarının sinirinin saman alevi gibi olduğunu unutmayın! Hele ki sevdiği bir dostuna bir anda parlayan Koç burçları aynı hızla geri dönerek en tatlı şekilde dostunun kalbini geri kazanmayı bilecektir.

2 – İnanılmaz Eğlencelilerdir

Güçlü kimi zaman sert görünen Koç burçları aslında çok eğlenceli kişilerdir. Ama bu eğlenceli yönlerini sadece kendini yanlarında rahat hissettiği “gerçek” dostlarının yanında gösterir. Koç burçlarının aslında çok geniş bir sosyal çevreleri vadır. Herhangi bir işinizi çözmek için ihtiyacınız olan insana Koç burçları bir telefonla kolaylıkla ulaşabilir. Yeniden altını çizmekte fayda var; bunu sadece gerçekten sevdiği ve dostum dediği insanlar için yapar. Mesafesini korumayı çok iyi başaran Koç burçları, söz konusu sevdiği arkadaşları olduğu zaman kolları sıvayarak ona verilen görevi başarıyla yerine getirmesini bilir. Koç burçlarını detaylarla uğraştırmadığınız sürece her şey çok iyi gidecektir. Hayat sahnesinin başrolünde olmayı seven Koç burçları en iyi arkadaşlarının yüzünü kara çıkarmamak için ellerinden geleni yaparlar. Rahat olun ve arkadaşınızın kıymetini bilin.

3 – Koç Burçları Korkmazlar

Egosunun ortalama üzerinde olduğu söylenen Koç burçları asla ama asla karşısındaki insanı statüsüne göre kayırmaz. Bir Koç burcu için sokaktaki çöpçü de iş yerindeki patron da sadece insandır. Naif ve çocuksu yönleri sayesinde her kesimden insana sıcak davranırlar. Bu sayede karşısındaki insanı çabucak çözer, potansiyel bir tehlike sezerse kendisini geri çekmekle birlikte arkadaşlarını da bu kişi/kişiler hakkında net bir şekilde uyarır. Savaşçı ve korkusuz yönleri işte o zaman ortaya çıkar. Sizi korumak için de elinden geleni yapacaktır. Potansiyel sevgili aday adayınızı çekinmeden, en kısa zamanda Koç burcu arkadaşınızla tanıştırıp, fikrini almalısınız. Kazanan siz olacaksınız.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir