Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Zamanında kuzeyin ormanlarında az amazonluk yapmadım diyen kadınlar, bu savaşçı ruh tam size göre. İterek çeken, mücadele yoluyla seven, sevgisi bol, hırsı çok Koç’lar etkilemesi kolay, elde tutması zor erkeklerdir. Geniş salonlarda keyif çatar, dirsek temasında dövüşürler, kıvılcımı ötelerden beliren ateş görsün üç adımda içine dalarlar. En yeni heyecanlara yelken açmaya olan merakları ters bir rüzgârda sıkı cana dönüşür, fenalık geçirirler. Sinirlerin, kimi zaman hükmen mağlup olmayı kabul edecek, gerektiğinde tırnaklarını çıkarmayı başaracak kadar sağlamsa, başlıyoruz!

Kontrolü Ona Emanet Et!

Kendi atılımlarına ve zirvelerde verdiği yenilmezlik pozlarına eşlik edecek, mücadele nedir bilecek, hırslı dişisini arar Koç. Tabi ki kendi otoritesini sarsmamak kaydıyla. Kendini tamamen erkeğinin şefkatli kollarına, sorgusuz kararlarına bırakan kadınlar Koç’a göre değildir. O kendi kararlarını alan, yere sağlam ayaklarla basan, özgüveni yüksek kadınlarla birlikte olup, onları kontrol etmek ister. Zor olanla savaşmak için dünyaya gelen Koç, ilişkisinde de zor kadın sever!

Senin İçin Savaşmasına İzin Ver!

Dünyaya gelirken yanında getirdiği kılıç, kalkanını tozsuz sandıklarda koruyan, mücadelesiz ağzına lokma koymayan, her şeyi bileğinin gücü, aklının fendiyle kazanmak andına halel getirmeyen Koç, izin ver seni kendi elde etsin! Ağacın en üst dalından, belini kırma riskiyle kopardığı elmanın tadına doyamayan Koç, hızını ödüllerinin keyfini çıkarmak için yavaşlatır, suyunu kana kana içer, eşini doya doya sever. Elinin ermediği, gücünün yetmediği yerlerde bekle, yavaşça kucağına düş, bırak kendi başarısı sansın!

Dosdoğru Ol, Dimdirek Konuş!

Tüm çekişmeli yaşantısına karşın kalbi bembeyaz bir aşık var karşında! Dolambaç, yan yol, eş anlam nedir bilmez, hissini dosdoğru söyler, duygusu en gerçektir. Yollara ipuçları serpiştirip saklandığın yerde seni bulmasını, imalarını çözmesini beklemen asırlarca anlaşılmamana sebep olabilir! Zaten Koç o kadar beklemez! Kendini açıkça ifade edeceğin gibi duyduklarında ima aramamalısın. Şüphe en kullanışsız halini alacağı Koç yaşamı, yersiz kuruntuları kabul etmez. Onu apaçık sev!

Doğal Ol!

Bulduğu her riske uzun atlayan, özgürlüğüne düşkün Koç, spor şıklıktan yanadır. Hayata çıplak gözlerle bakan, dosdoğru Koç, görüntüde de gerçek olanı sever. Fazla abartılmış makyajlar, gerçek olmayacak kadar farklı saçlar, rahatsız yüksek topuklar, ağır kokular çekim alanının kıyılarına yaklaşamaz. Koç kendi temposuna ayak uyduracak sportif ve doğal kadınlardan etkilenir. Yine de topuklularımdan vazgeçemem dersen, ayakkabılarınla neler yapabildiğini ona göstermen gerekebilir!

İlişkinizi Taze Tut!

Hayatının her alanında en yenilere balıklama dalan, sıradakini görünce henüz başladığı yeniyi ikinci plana atan Koç, ilişkisinden de sürekli canlılık, hep yenilik bekler. Monotonluk, her gün birbirinin aynı yaşantılar, rutine girmek Koç’u boğar. Koç’un arzularını uyarma noktalarını bulup, ilişkinin gözünü çıkarmadan bol bol yokuş yapmalısın. Önüne yorucu basamaklar, atlaması güç engeller, en iyilerin ulaşabileceği madalyalar koymalı, yeni görevler tanımlamalısın. Koç’un geçici hevesler listesinde ismini görmek istemiyorsan, cazibeni düzenli olarak güncellemeli, heyecan dolu bir kadın olmalısın.

Özgür Olduğun Kadar Özgür Bırak!

Ne kendi özgürlüğüne dokundur ne onunkine müdahale et! Elbette farklı tellerden çalın, ayrı ayrı oynayın demiyoruz. Aşk oyunları listende, çevresinden kıskanmak, keyifleriyle en kıymetli kim yarışlarına girmek, özel hayat duvarlarını ortadan kaldırmak gibi maddeler varsa, çarçabuk silip daha keyiflilerini eklemen gerekebilir. Koç böyle sıkışıklıklara, yersiz kısıtlamalara gelmez, sen de gelme!

Hızlı Ol!

Yarım saat saçıma, on dakika allığım, rimelim 5 dakika olsa, ayakkabılarımı giyene kadar bir saat… derken çoktan gitmiş Koç’a seslensen duyuramaz, arasan ulaşamazsın! En uzak mesafe iki adımda, en uzun iş beş dakikada çözülmelidir. Ağır vasıtaları sevmez, ne yapacaksa çarçabuk yapar. Slow motion sahneleri dahi izleyemez, sinir olur! Enerjin daima yerinde, hızın maksimumda olsun, istediğin Koç senin olsun!

Son söz; Ben ikinciyim, en birinci sevgilim nerde diyenler, nur topu gibi bir Koç’unuz oldu ?

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.