Koç Burcu Erkeğini Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Zamanında kuzeyin ormanlarında az amazonluk yapmadım diyen kadınlar, bu savaşçı ruh tam size göre. İterek çeken, mücadele yoluyla seven, sevgisi bol, hırsı çok Koç’lar etkilemesi kolay, elde tutması zor erkeklerdir. Geniş salonlarda keyif çatar, dirsek temasında dövüşürler, kıvılcımı ötelerden beliren ateş görsün üç adımda içine dalarlar. En yeni heyecanlara yelken açmaya olan merakları ters bir rüzgârda sıkı cana dönüşür, fenalık geçirirler. Sinirlerin, kimi zaman hükmen mağlup olmayı kabul edecek, gerektiğinde tırnaklarını çıkarmayı başaracak kadar sağlamsa, başlıyoruz!

Kontrolü Ona Emanet Et!

Kendi atılımlarına ve zirvelerde verdiği yenilmezlik pozlarına eşlik edecek, mücadele nedir bilecek, hırslı dişisini arar Koç. Tabi ki kendi otoritesini sarsmamak kaydıyla. Kendini tamamen erkeğinin şefkatli kollarına, sorgusuz kararlarına bırakan kadınlar Koç’a göre değildir. O kendi kararlarını alan, yere sağlam ayaklarla basan, özgüveni yüksek kadınlarla birlikte olup, onları kontrol etmek ister. Zor olanla savaşmak için dünyaya gelen Koç, ilişkisinde de zor kadın sever!

Senin İçin Savaşmasına İzin Ver!

Dünyaya gelirken yanında getirdiği kılıç, kalkanını tozsuz sandıklarda koruyan, mücadelesiz ağzına lokma koymayan, her şeyi bileğinin gücü, aklının fendiyle kazanmak andına halel getirmeyen Koç, izin ver seni kendi elde etsin! Ağacın en üst dalından, belini kırma riskiyle kopardığı elmanın tadına doyamayan Koç, hızını ödüllerinin keyfini çıkarmak için yavaşlatır, suyunu kana kana içer, eşini doya doya sever. Elinin ermediği, gücünün yetmediği yerlerde bekle, yavaşça kucağına düş, bırak kendi başarısı sansın!

Dosdoğru Ol, Dimdirek Konuş!

Tüm çekişmeli yaşantısına karşın kalbi bembeyaz bir aşık var karşında! Dolambaç, yan yol, eş anlam nedir bilmez, hissini dosdoğru söyler, duygusu en gerçektir. Yollara ipuçları serpiştirip saklandığın yerde seni bulmasını, imalarını çözmesini beklemen asırlarca anlaşılmamana sebep olabilir! Zaten Koç o kadar beklemez! Kendini açıkça ifade edeceğin gibi duyduklarında ima aramamalısın. Şüphe en kullanışsız halini alacağı Koç yaşamı, yersiz kuruntuları kabul etmez. Onu apaçık sev!

Doğal Ol!

Bulduğu her riske uzun atlayan, özgürlüğüne düşkün Koç, spor şıklıktan yanadır. Hayata çıplak gözlerle bakan, dosdoğru Koç, görüntüde de gerçek olanı sever. Fazla abartılmış makyajlar, gerçek olmayacak kadar farklı saçlar, rahatsız yüksek topuklar, ağır kokular çekim alanının kıyılarına yaklaşamaz. Koç kendi temposuna ayak uyduracak sportif ve doğal kadınlardan etkilenir. Yine de topuklularımdan vazgeçemem dersen, ayakkabılarınla neler yapabildiğini ona göstermen gerekebilir!

İlişkinizi Taze Tut!

Hayatının her alanında en yenilere balıklama dalan, sıradakini görünce henüz başladığı yeniyi ikinci plana atan Koç, ilişkisinden de sürekli canlılık, hep yenilik bekler. Monotonluk, her gün birbirinin aynı yaşantılar, rutine girmek Koç’u boğar. Koç’un arzularını uyarma noktalarını bulup, ilişkinin gözünü çıkarmadan bol bol yokuş yapmalısın. Önüne yorucu basamaklar, atlaması güç engeller, en iyilerin ulaşabileceği madalyalar koymalı, yeni görevler tanımlamalısın. Koç’un geçici hevesler listesinde ismini görmek istemiyorsan, cazibeni düzenli olarak güncellemeli, heyecan dolu bir kadın olmalısın.

Özgür Olduğun Kadar Özgür Bırak!

Ne kendi özgürlüğüne dokundur ne onunkine müdahale et! Elbette farklı tellerden çalın, ayrı ayrı oynayın demiyoruz. Aşk oyunları listende, çevresinden kıskanmak, keyifleriyle en kıymetli kim yarışlarına girmek, özel hayat duvarlarını ortadan kaldırmak gibi maddeler varsa, çarçabuk silip daha keyiflilerini eklemen gerekebilir. Koç böyle sıkışıklıklara, yersiz kısıtlamalara gelmez, sen de gelme!

Hızlı Ol!

Yarım saat saçıma, on dakika allığım, rimelim 5 dakika olsa, ayakkabılarımı giyene kadar bir saat… derken çoktan gitmiş Koç’a seslensen duyuramaz, arasan ulaşamazsın! En uzak mesafe iki adımda, en uzun iş beş dakikada çözülmelidir. Ağır vasıtaları sevmez, ne yapacaksa çarçabuk yapar. Slow motion sahneleri dahi izleyemez, sinir olur! Enerjin daima yerinde, hızın maksimumda olsun, istediğin Koç senin olsun!

Son söz; Ben ikinciyim, en birinci sevgilim nerde diyenler, nur topu gibi bir Koç’unuz oldu ?

Bir Yorum Bırakın
 1. İstemiyorum dedikçe,sülük gibi yapışan bir burç.sinirimi bozuyor😡her yerde karsıma cıkıyor,takip ediliyorum ve bu beni rahatsız ediyor😒

 2. Çok çabuk değise bilen bir burç ve inanılmaz zor onu çözmek! Geçen buluştuk, yanında heyecanlı olduğum için pek fazla konuşmadım, sessiz kaldım baya, odur budur yazmıyor artık. Tavsiye vere bilen var mı?

  • koçun yanında sessiz kalman o nu sıkar o nu sürekli aktif tutman gerekir sessizlik pek koça gore değildir ondan kendisini sana anlatmasini isteyebilirsin ama yerlice yani abartisindan da hoşlanmaz seni anlamak istiyorum anlat der giji yaklasirsan sana acilcaktir zsten dedigim gibi kocun yaninda asla sessiz olma neşesizlik ve sessizlik kocun en nefret ettigi şeylerdendir

 3. koçun yanında sessiz kalman o nu sıkar o nu sürekli aktif tutman gerekir sessizlik pek koça gore değildir ondan kendisini sana anlatmasini isteyebilirsin ama yerlice yani abartisindan da hoşlanmaz seni anlamak istiyorum anlat der giji yaklasirsan sana acilcaktir zsten dedigim gibi kocun yaninda asla sessiz olma neşesizlik ve sessizlik kocun en nefret ettigi şeylerdendir

 4. Ayrilali 1 buçuk sene oldu kimseyi onun kdr sevmedim o da aynı şekilde ama suan birbirimize düşman gibiyiz

 5. Artık hic bisey istemiyorum beni rahat bırak diyo aramiz baya açıldı bir aydır yabancilastik çok çabuk sinirleniyor nasıl normale dönebilir piskoloojim bozuldu yuvam yıkılsın istemiyorum

 6. Bana yardım lağzım, koç burc bir erkekden hoşlanıyorum. Aynı iş yerindeyiz. İlk başda aşırı derece yüz gösterdi, benimle çok uğraştı. Konuşmaya başladık, hep benden sevgi bekliyo, ben onu merak edim istiyo, hep beni kıskandırmayı çalışo, bende artık pes etdim ağır laflar söyledim simdi bi kaç gündür yazışmıyoruz. İş yerindede eskisi gibi değiliz. Napabilirim ? Napmam lağzımım ? Sanki benden yüz bulana kadar uğraştı benimle..

 7. Zor veya karmaşık sanıyor herkes bizi aslında net ve kendini ifade edebilen ayrıca karakteri düzgün oduktan sonra karşı tarafın, hiçbir sorun olmayacaktır.

  Sevgilerle

  Bir Koç

 8. ben koçum o da koc erkeği. ben bile zorlanıyorum, ilk buluşmada hersey güzeldi sessiz kalmadim ki güldük konuştuk yürüdük vs. sonra kesildi ya da elektrik almadi benden.

 9. ben koçum o da koc erkeği. ben bile zorlanıyorum, ilk buluşmada hersey güzeldi sessiz kalmadim ki güldük konuştuk yürüdük vs. sonra kesildi ya da elektrik almadi benden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir