Koç Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Hepimiz önce iç güzellik önemli diyoruz ama aslında bir insandan etkilenmen için iç güzellik ikinci planda kalıyor. İlk etapta dış görünüşünden etkileniyorsun ve eğer iç güzelliği de, dışı kadar güzel ya da etkileyici ise ilişkiye başlıyorsun. Bu kabul etmesek de söylemesek de böyle. Aksini iddia edenler yalan söylüyorlardır. Peki, neden bunu söylüyoruz. Çünkü ilgilendiğin erkeği etkilemenin bir yolunun da onu stilin ile etkilemekten geçtiğini biliyoruz. Eh, o halde sana yardımcı olmak boynumuzun borcu.

Koç burcu erkeği cesur, canlı ve hareketlidir. Hatta oldukça enerjik bir yapıya sahiptir. Coşkulu olduğu kadar çocuksudur. Hem hevesli hem de aşırı aceleci davranır çoğu zaman. Tüm bu özellikleri onun stiline de yansır. Onun her daim enerjik tutacak canlı renklere bayılır mesela. Güçlü özelliğini her zaman kırmızı ile vurgular. Hareketli yaşamının vazgeçilmezi spor ayakkabılarıdır. Hızını kesen hiçbir detay onun dolabına giremez. Deri ceketi olmayanın dolabının en önemli parçası eksiktir ona göre. Eh, ben bütün bunları stilime nasıl uygulayacağım diyorsan şimdi sana dolabına eklemen gereken 7 parçayı açıklıyoruz.Hazırsan başlıyoruz…

Deri Ceket

Koç burcu erkeğinin her ne kadar o kabul etmek istemese de asi bir havası vardır. Bu kadınları içinde geçerlidir. Böyle olmadıklarını iddia ederler ama aslında bu havalı tarzı yakalamak için de her seferinde doymak bilmeden deri ceket satın alırlar. Eğer sen de Koç burcunu etkilemeyi düşünüyorsan dolabına eklemen gereken ilk parçanın kesinlikle deri ceket olduğunu bilmelisin. Deri ceketi giydiğin anda Balık burcu kadını bile olsan romantiklikten çıkıp kendini daha cesur hissedeceğine emin olabilirsin. Tabii Koç burcu erkeğini etkileyeceğim derken sakın ola kendi stilini de kaybetme. O yüzden Balık kadınları deri ceketleri uzun eteklerle kombine edebilir. Akrep ve İkizler burcu zaten siyah deri ceketi fazlasıyla giydiği için fazladan bir çaba göstermesine gerek yok. Diğer burçlar da kendilerine uygun olan deri ceket boy ve rengine karar vermekte özgür. Kırmızı rengi ise Koç ve Kova kadınlarına bıraktık.

Kısa Kumaş Pantolon

Koç burcu erkeği her ne kadar havalı ve asi tavrı sevse de yerine göre giyinen kadınlardan asla vazgeçemez. Örneğin işe giderken fazlasıyla dekolteli giyinenlerden hoşlanmaz. Hatta dekolteyi de sevmez. Onun için seksilik kırmızı da saklıdır. Bir de pantolonun altından görünen bileklerde… İş hayatında kumaş pantolona yer vermelisin. Özellikle de etkilemek istediğin Koç burcu erkeği iş arkadaşınsa. Mutlaka kumaş pantolonun olmalı. Genellikle, kırmızı, hardal, lacivert ve gri renklerinden şaşmalısın. Modeli ise genellikle havuç model olmalı ama bu bir kural değil. Şart olması gereken tek kural ise kumaş pantolonunun bileğini gösterecek şekilde kısa olması. Elbette de çorapla giymeyeceksin.

Maskülen Tarz

Uzun yıllardır maskülen tarzda giyinmek oldukça moda. Artık bu tarzı dilediğin gibi kişiselleştirebilirsin. Tek dikkat etmen gereken unsur fazla abartmadan ve kadınsılığını da kaybetmeden bu stili yakalamak. O nasıl olacak dersen hemen açıklayalım. Öncelikle takım elbise olmazsa olmaz fakat asla aşırı bol olmamalı. Mutlaka slim fit olmalı. Eğer slim fit yerine dökümlü bir takım elbise giymeyi düşünüyorsan altına stilettodan başka bir ayakkabı giymemelisin. Bol gömlek ve kot ceket ikilisi de bu stile kolaylıkla adapte olmanı sağlayacak. Sigarette modeli kumaş pantolonları şık dökümlü bluz ve omuzlarına aldığın maskülen ve oversize palto ile kombine edebilirsin. Erkek gömleği, baba ceketi, şapkalar, bol erkeksi kazaklar bu tarzda her şey mubah ama kadınsılığı kaybetmeden unutma.

Kırmızı Ruj

Kırmızı ruj sevmeyen erkek yok. Sevmiyorum diyenin bile dikkatini çeken bir ruj rengi. Koç burcu erkekleri ise kırmızı olmazsa sanki ruj sürmemişsin gibi kabul ettikleri için ne yaparsan yap kırmızı ruj edinmeye bak. Tabii kendi kırmızı rengini bulmadan kırmızı ruj alma. Çünkü bu renk insanı vezir de eder rezil de… Koyu tenliysen bordoya yakın kırmızıları, açık tenli veya sarışınsan parlak kırmızıyı, buğday tenliysen koyu kırmızıyı deneyebilirsin. Çok ince dudakların varsa kırmızı rujunu parlatıcı olan modellerinden seçmelisin. Aksi halde dudakların çizgilerden oluşur. Onun dışında bu yılın mat kırmızısını da deneyebilirsin.

Şapka

Aksesuar delisi Koç burcu erkeğinin en sevdiği ve en çok kullandığı aksesuar şapkalardır. Şapkalarla kendini daha cool hisseder. Hatta biraz da gizemli olduğunu düşünür. Fakat Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsan sakın floppy şapka modeli takmayı düşünme. Evet, sevgili Terazi burcu kadını lafımız sana. Şık olacağım derken kaçırma sakın çocuğu elinden. Koç erkeğini etkilemek isteyen kadınlar için önerdiğimiz şapka modeli fötr ya da ıvy cap adı verilen modeller. Mümkünse kahverengi, lacivert, beyaz, bej ve koyu yeşil renklerinde olmalı.

Spor Ayakkabı

Enerjisi ile dur durak bilmeyen coşkusu olan bir erkeği etkileyeceğim diye peşimden koşarken ayaklarını zorlamak istemiyorsan spor ayakkabıdan vazgeçmemelisin. Şaka bir yana Koç burcu erkekleri için spor ayakkabı en az şık ayakkabılar kadar önemlidir. Tabii koşu ayakkabılarından bahsetmiyoruz. Kumaş pantolonun da altına giyilebilen şık spor ayakkabılardan söz ediyoruz. Son dönemin kaba ayakkabıları da bu başlığın altında kendine yer buluyor fakat yine sen sen ol onu ilk buluşmada giyme. İlk buluşmada spor ayakkabı giyeceksen beyaz renkten vazgeçme.

V Yaka Kazak

Özel hayatlarında bile güçlü duruşunu vurgulamak isteyen Koç burcu kadınlarının en önemli rahat kıyafeti V yaka kazaklar. Şans bu ki Koç burcu erkekleri de tıpkı kadınları gibi V yaka kazaklarının güçlü yanını görmüş olacak ki onlar da bu kazağa karşı koyamıyor. Sana yapacak tek bir şey kalıyor o da V yaka kazağı derhal dolabına eklemek. Renk seçimi konusunda özgürsün ama tavsiye istersen devetüyü, bej ve açık griden vazgeçme.

İşte sana Koç burcu erkeğini etkilemek için dolabına eklemen gereken 7 parçayı açıkladık. Hangileri ile kendini daha rahat hissediyorsan onu dolabına eklemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir