Koç Burcu Erkeğini Çileden Çıkarmanın 7 Yolu

Kadınlar her zaman erkekleri etkilemenin yollarını arayacak değil ya… Bazen de hayatımızdaki erkekleri delirtmenin yollarını arıyoruz. Şimdi sana 7 pratik adımda koç erkeğinin hayatından koşarak uzaklaşmasını nasıl sağlayacağını anlatacağım.

1. Yavaş Hareket Et!

Yavaş hareket et!

Evet, ilk kural çok basit. Hayata geliş amacı acele etmek olan koç erkeği, ağır kanlılıktan hiç haz etmez. O yüzden her ne yaparsan yap, aheste aheste yap. Hayatı slow motion yaşa, koç erkeği partnerin senden Ussain Bolt hızında uzaklaşsın.

2. Beklet!

Beklet!

İlk kuralla bağlantılı olan bu kural, yine bir o kadar basit. Bu da laf mı, tüm erkekler bekletilmeye uyuz oluyor, demeyin. Aceleciliği kadar sabırsızlığıyla da nam salmış olan koç erkeğine beklediği her saniye bir yıl gibi gelir. Eee, kimse bir yıl beklemek istemez.

3. Romantik ol!

Romantik ol!

Her romantik ilişkide bir miktar romantizm makul olabilir ancak mevzu bahis koç erkeği olunca romantizmin miktarı bir çay kaşığının ucunu geçmemelidir. Aklı duyguların önünde tutan koç erkeği, ağır romantizm altında ezilir.

4. Ağla!

Ağla!

Koç erkeği, bir amazon aramasa da hayatında güçlü ve dayanıklı bir kadın ister. Onu kendinden soğutmak istiyorsan ayağına taş değse hüngür şangır ağlamaya başla. Zaten duygular konusunda çok da maharetli olmayan koç erkeği, sel olan gözyaşlarını görünce panik halinde koşmaya başlar.

5. Eleştir!

Eleştir!

Şu ana kadar onu çileden çıkaramadıysan bir de eleştirmeyi dene. En acımasız eleştiri oklarını savur. Pohpohlanmayı pek seven koç erkeği bunu asla kaldıramaz. Yapamadın, beceremedim, ben daha iyisini yapardım de, önce tartışmayı deneyecektir ama asla sözünden dönmeJ

6. İmalı Konuş!

İmalı konuş!

Açık açık söyledin, işe yaramadı mı, sürekli imalı konuş, laf sok. Bir koç erkeğinin canını açıkça eleştirilmekten daha çok sıkacak bir şey varsa o da üstü kapalı eleştirilmek. Lafı dolaştır, asla net olma. Bunu bu demek istedim derse inkar et, ne alakası var canım, de.

7. Kısıtla!

Kısıtla!

İlk altı adımı uyguladın ve koç erkeği hala hayatında, o zaman onun canını yani özgürlüğünü elinden al. Her işine karış, her adımını sorgula, hatta ona yapış asla yalnız bırakma. Sürekli hesap sor. Senden habersiz nefes bile alamaz hale gelsin, koç erkeği arkasına bakmadan senden kaçmaya başlar.

Bütün adımları dikkatli bir şekilde uyguladın ve her şeye rağmen koç sevgilin hala yanında, o zaman seni gerçekten seviyor demektir. Ona bir şans daha vermeni hak ediyor.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.