Koç Burcu Erkeği ile İlk Buluşmada Takman Gereken Aksesuarlar

Hangi burcun erkeği ile buluşmaya gidersen git onu etkilemek için giyinecek, konuşacak, saçını ona göre tarayacak ve hatta makyajını bile o acaba nasıl beğenir diye düşünerek yapacaksın. Belki kim bilir onun sevdiği bir filmi bile muhabbet olur diye buluşmaya gitmeden önce izlemeyi tercih edebilirsin. Eh, bu kadar zahmete girmene değeceğini düşündüğün bir müstakbel sevgiliyse o, işini şansa bırakma ve aksesuarlarını da buluştuğun kişinin sevebileceği seçimlerden yap. Neden özellikle aksesuarlar diye merak ediyorsan hemen açıklayalım; aksesuarlar kişinin tarzı ile ilgili en önemli ipuçlarını veren seçimlerdir. Doğru aksesuar karşı cinsi etkiler unutma. Şöyle de düşünebilirsin kaliteli bir saat takan bir erkek dikkatini çeker değil mi? Veya kaşmir bir atkı. İşte erkeklerinde dikkatlerini çeken aksesuarlar vardır. Yalnız yanlış anlaşılmasın ayakkabı ve çanta kategori dışı çünkü ayakkabısız ve çantasız bir yere gittiğimiz yok. Aksesuar dediklerimiz mücevher, kemer, şal, şapka, atkı, gözlük eldiven ve bunlar gibiler. Böylece bir seri yazıya daha başlıyoruz. İlk olarak Koç burcu erkeklerini ele almak istiyoruz.

Koç burcu erkekleri cesur, coşkulu ve heyecanlıdır. Her şeye hevesli olurlar aman hevesini kaçırma sakın. Bu ilişkiye de oldukça hevesli ve heyecanlı başlayacak. Aynı zamanda mücadelecidir ve senden bunu bekler. Hırslı ve çoğu zaman bencil olmasına rağmen karşı cinste bu özellikleri pek sevmez şimdiden söylemek isteriz. Fakat istediği bir şeyin uğruna da savaşmaktan asla geri kalmaz. Bu sen olursan da emin ol çok mutlu olacağın bir ilişkiye başlayacaksın. Tabii ilişki için konuşmak için henüz biraz erken. İlk önce aksesuarlarınla Koç burcu erkeğini etkile bakalım.

Koç burcu erkeği ile ilk randevun hazır. Ne giyeceğini, nereye gideceğini, nasıl davranman gerektiğini biliyorsun. Peki, bir stilin en önemli parçası olan aksesuarlardan hangisini tercih etmen gerektiğini biliyorsun musun? Bilmiyorsan biz senin için düşündük. Tek yapman gereken sana önermiş olduğumuz bu 3 aksesuarı kendi burcuna uygun olarak seçmen. Ne demek istediğimizi içeriğin ilerleyen bölümlerinde daha iyi anlayacaksın. Şimdi hazırsan başlayacağız.

Fakat özellikle belirtmek isteriz ki ilişkilerin sırrı Venüs burcunda yatar. İlişkilerin gücü Venüs burçlarının uyumda da gizlidir diyebiliriz. O halde ilişkilerin gücü adına eğer hala Venüs burcunu öğrenmediysen öğrenmek için hemen tıkla!

Saç Aksesuarları

Kova burcu erkekleri kadınların saçlarından çok saçına taktıkları ile ilgileniyor. Bu yalnızca toka değil elbette. Bazen toka, taç, şapka ya da bir fular olabilir. Yeter ki kendine yakıştırmasını bil. Örneğin Terazi burcu kadınları son dönemde oldukça moda olan incili veya ışıltılı taçları takabilir ya da Aslan burcu kadınları ise altın rengi saç aksesuarlarından yararlanmalı. Akrep burcu kadınları kesinlikle şekilli tokaların gücünden faydalanmalı. İkizler ve Yay burcu kadınları için fular, Kova burcu kadınları içinse şapka takmalarını öneriyoruz. Romantik Balık ve Yengeç burçları kurdele veya fiyonklu toka, Oğlak ve Başak burcu kadınları ise tek tarafına toka takmalı. Boğa kadınları ise hiçbir şey takmak istemeyecekleri için gözlüklerini kafalarında bırakmaları yeterlidir. Koç burcu kadının ise buna ihtiyacı yok çünkü kendi burcundan olduğu için kiminle dans ettiğini biliyor.

Yakut Seçimi

Kırmıza karşı koyamayan Koç burcu erkeğini ilk buluşmada etkilemek için kırmızının gücünden faydalanmayı düşünmeyen hiç bu yola baş koymasın, baştan beyaz bayrağı sallasın. Çünkü kırmızı gördüğü anda kitlenen bir burçtan söz ediyoruz. Kırmızıyı kendine yakıştırmayabilirsin, ilk buluşma için fazla geleceğini, ruj sürsen fazla özen göstermişsin gibi duracağını da düşünebilirsin. Fakat yakut taşından faydalanırsan hem risksiz hem de zarif bir seçim ile Koç erkeğinin etki alanına gireceğine emin olabilirsin. Tabii sana en büyük pırlantalı yakut mücevheri al ve tak demiyoruz. Her burç kendi yakut takısını bulmalı. Örneği etnik sever Yay burcu etnik bir kolye veya küpede, Aslan burcu pırlantalı bir küpede, Akrep burcu sadece yakuttan tasarlanmış altın bir küpede, Başak burcu kadını ise yakut incecik bir yüzük tercih edebilir. Eğer ilk buluşma için lüks bir caz kulübe gidiyorsan yakut kolye takabilirsin Terazi burcu kadını. Oğlak kadınları ise incili yakut küpe tercih edebilir. Yengeç burcu ise yakut broş takmalı ki kendini rahat hissetsin. İkizler ve Koç kadınları bilekliklerde, Balık burcu yakutu incecik kolyelerde kullanmalı. Boğa burcu ise altın zincir ucuna küçücük ama parıldayan bir yakut kolye ucu takmalı. Kova burcu kadınlarına gelirsek yakut taşını sen sadece yüzüklerde kullanmalısın ama herhangi bir yüzük ile değil son zamanların modası olan şövalye yüzüklerinde tercih etmeni öneriyoruz.

Sportif Saatler

Eğer özel bir anlamı yoksa herkesin en az bir adet kol saati olduğu bir dünyada yaşıyoruz. İster şık bir Rolex istersen de vintage Casio olsun hangi modeli seviyorsak ve bütçelerimiz elverdikçe dolaplarımızda ona yer açıyoruz. Bu normal olanı. Şimdi sana Koç burcu erkeği ile ilişki yaşamak istiyorsan saat çekmecen için bir boşluk yaratmanı daha tavsiye edeceğiz. Onlar da sportif saatler. Sakın ben asla spor tarzda saat kullanmam deme gafletinde bulunma. Tüm dünyanın kabul ettiği modayı yöneten kadın Anna Wintour bile Apple saat ile görüldükten sonra sportif saat takmayacak – ya da en azından bir gün takmayacak- kimse olduğunu düşünmüyoruz. Tek yapman gereken kendi tarzında bir saat bulmak. Bunu yapmanın çeşitli yolları var. Saatlerinin kayışlarını değiştirebilirsin, özellikle plastik kayışlar son dönemlerde fazlasıyla moda. Veyahut demir ya da metalik kayışları tercih edebilirsin. Kadranları renkli ya da desenli olanlarda ilgi çekici olabilir. tek yapman gereken abartılı saatlerden ve çok şık saatlerden uzak durmak unutma. Kıyafetin ile de kombine ettiğinde Koç burcu erkeğinin gözünden kaçmayacaktır saatin…

Görseller: Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.