Koç Burcu Erkeği ile İlgili Mutlaka Bilmen Gereken 5 Şey

Erkekler… Onlarla da olmuyor onlarsız da… Seviyoruz olmuyor, sevmiyoruz olmuyor, sevdiğimizi belli ediyoruz olmuyor, görmezden geliyoruz olmuyor, peşinden koşuyoruz olmuyor, yüz vermiyoruz yine olmuyor! “Yok mu bunun bir çaresi?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. O nedenle bu içerik serimizde erkeklerin burçları ile ilgili mutlaka bilmen gereken şeyleri paylaşacağız. Hazırsan Koç burcu erkeği ile başlayalım.

Koç Burcu Erkeği Pohpohlanmak İster

Egosu çok yüksek olan Koç burcu erkeği ile ilgili olarak bilen gereken en önemli ilk şey pohpohlanmak istemesidir. İlişkiniz boyunca sürekli onun sana nasıl iyi geldiğini, ne kadar farklı ve özel biri olduğu, zekâsını ve beğendiğin noktalarını anlatman gerekecektir. Hevesli Koç burcu erkeği kendi kendini motive etmeyi de iyi bilir. Senden ve övgülerinden aldığı güçle kendi içerisinde egosunu okşamaya devam edecektir.

Koç Burcu Erkeği İlişkideki Kuralları Kendisi Belirlemek İster

Koç burcu erkeği, güçlüdür daha doğrusu alfa erkeklere ait olan burçlardan biridir ve genel olarak bulunduğu ortamlara öncülük eder. Ancak aynı zamanda düşünmeden hareket eder ve ben merkezlidir, başkasının fikrini sormayı da pek sevmez. Patronluk taslamayı ve işleri kendi bildiği gibi yürütmeyi sever. Bu nedenle ilişki süresinde kuralları kendisi belirlemek ister. Gücün kendisinde olmasını sevdiği için genellikle kendisi yazar, kendisi oynar ve kendisi yönetir.

Koç Burcu Erkeği Çoğu Zaman 3 Yaşındaymış Gibi Davranır

 

Koç burcunun kadını da erkeğidir oldukça çocuksudur. Ama erkeklerinde bu biraz daha fazladır. Bu da onu patavatsız bir bireye dönüştürür. Bir çocuk gibi coşkulu, cesur ve canlıdır. Her şeyi ilk kez yapıyormuş, ilk kez seninle görüyormuş gibi heveslidir. Ancak aynı zamanda bir çocuk gibi aceleci, sabırsız ve dürtüsel davranışlara da sahiptir. Düşüncesiz, inatçı ve hatta kavgacı olduğu zamanlar da vardır.

Koç Burcu Erkeği Aşkta Ne İstediğini, İlişkiden Ne Beklediğini Bilmez

Koç burcu erkeği, ilişkisinde genel olarak dürüst davranır ve dolaysız yoldan, direkt olarak konuşur. Ancak ilişkisinde ne istediğini ya da o ilişkisinden ne beklediğini bilmez. Uğruna savaşacak bir amaç arar durur ancak o amacı bulup o savaşı kazandıktan sonra sudan çıkmış balığa dönebilir. Seni seviyor olsa da, hatta sana âşık olsa da seninle gelecekte ne yapacağını bilemeyen bir yapıya sahiptir.

Koç Burcu Erkeği İlişkide Sorumluluk Almaktan Kaçar

Koç burcu erkeği her ne kadar mücadeleyi sevse ve iyi bir mücadeleden kaçmasa bile, ilişkide sorumluluk almaktan ölümüne kaçar! Gayretlidir, girişimcidir, hareketlidir, kafasına bir şey koyduğu anda hemen harekete geçer ve normalde elinden hiçbir şey kurtulamaz. Çatışmaktan korkmaz ve yüzleşmekten alsa çekinmez. Ama iş, sevgiye, aşka ilişkiye geldiğinde o ilişki ile ne yapacağını bilemez.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.