Koç Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Koç’ları ve yükselen Koç’ları neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

Uzun bir süredir burcunda ilerleyen Uranüs, 2 Ocak’ta düz hareketine dönüyor. Bu sana bir süredir planladığın ama gerçekleştiremediğin değişimleri nihayet hızla gerçekleştirme fırsatı verecek.

6 Mart’ta Merkür, 7 Mart’ta ise Venüs burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu dönemde kendini daha rahat bir şekilde ifade edebilir, daha hızlı ve net bir şekilde düşünebilirsin. İlişkilerinde bir hareketlilik olması ve sosyal hayatının renklenmesi söz konusu. İlişkilerde karşı taraftan beklentini net bir şekilde dile getirmen mümkün.

20 Mart ile 20 Nisan arasında Güneş burcunda hareket etmeye başlayacak. Bu dönemde kendini daha enerjik, cesur ve özgüvenli hissedebilirsin. Hedeflerini netleştirmen ve onlara ulaşmak için daha cesur adımlar atman mümkün.

23 Mart’ta Merkür burcunda geri harekete başlayacak ve 15 Nisan’a kadar da geri hareketine devam edecek. Geçmişten gelen sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Her ne kadar açık sözlü bir tutum takınmak istesen de bu dönemde ağzınsan çıkan sözlere dikkat etmende yarar var, söyleyeceklerin ilişkilerine zarar verebilir.

16 Nisan’da gerçekleşecek olan Yeniay ile maddi kazanımlar için cesaret ve hırs dolu bir mücadele devri başlayacak. 15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle sahip olduğun yetenekler seni farklı kazanç yolları aramaya motive edecek. Ancak bu süreçte, sabit gelirlerinde yaşanacak düzensizliklere karşı dikkatli olmanda fayda var.

16 Mayıs’ta burcunda yönetici konumda olan Mars, Kova burcuna geçiyor ve sonrasında retro hareketine başlıyor. Bu çoklu değişim, hedeflerini gözden geçirip kariyerinde olumlu değişiklikler yapmana olanak tanıyacak. Bu tarihlerde çıkagelen eski aşklarının etkisiyle özellikle sosyal statünün etkileneceği zorlu günler yaşaman da muhtemel görünüyor.

25 Eylül’de burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile 16 Nisan’dan sonra attığın adımların sonuçlarını alabilecek, kazanç ve kayıplarını hesaplayarak hırsla yeni mücadelelere atılabileceksin.

6 Kasım’da Uranüs tekrar Koç burcunu ziyaret edecek. Bu kez yeni beceriler kazanmanı ve gelir düzensizliklerini gidermeni sağlayarak yaşamına son bir kez daha yön verecek.

5 Ekim’de Venüs Akrep burcuna geçiyor ve geri hareketteyken tekrar Terazi burcuna dönüyor. Bu dönem senin için ise iş birlikleri, ortaklıklar ve ilişkilerindeki para paylaşımlarında sorunlar yaşayabileceğin bir döneme işaret ediyor. Venüs retrosu aynı zamanda çevrendeki insanlara verdiğin değeri sorgulayacağın içsel bir dönemin de kapıları aralanıyor.

2018 yılının sana bol şans getirmesini, hiç bitmeyen yaşam enerjinin seni güzelliklere taşımasını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir