Koç Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Koç; 2017 yılına hızlı bir başlangıç yapabilirsin. 07 Ocak’tan itibaren Mars senin burcunda olacak. Çok hareketli olacak, adeta yerinde duramayacaksın. Çok enerjik, cesur, girişimci olabilir ve rekabetten galip çıkabilirsin. Bu dönemde yaşamın kontrolünü ele alabilir, kararlılıkla davranabilirsin.03 Şubat tarihinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Venüs; ilişkilerinin sayısını, hararetini ve canlılığını artırabilir. Dış görünümünle ilgilenebilir, alışverişe çıkabilir, daha dikkat çekici bir hâle gelebilirsin.04 Mart’la – 03 Nisan arası Venüs geri harekette olacağından eski aşklar tekrar gündeme gelebilir ya da var olan ilişkinde sorunlar çıkabilir.13 Mart’ta Merkür, 20 Mart’ta ise Güneş, Koç burcunda harekete başlıyor. Kendini ifade etmek, hedefler koymak, ilerlemek ve kafana koyduğunu yapmak için çok uygun bir süreçtesin.

28 Mart’taki Yeniay başlangıçlar yapmak ve hayatını revize etmek için fırsatlar çıkmasını sağlayabilir.

03 Ağustos’ta burcunda geri hareketine başlayacak olan Uranüs; senenin kalanında yaşamındaki değişimleri gözden geçirmeni sağlayacak, ani kararları tekrar değerlendirmene yol açacaktır. Çok beklenmedik bir zamanda karşına çıkan ve kaçırdığın fırsatlar varsa bunlarla da tekrar karşılaşabilirsin.

05 Ekim’deki dolunay bu senenin bir özeti gibi olabilir, tüm bu eylemlerin sonuçlarını alabilir, ilişkilerine ve kendine karşıdan bakabilirsin.

10 Ekim’de Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte finansal sorunlarına çare bulabilirsin. Miras, sigorta, nafaka gibi konularda ki işlerin hızla sonuçlanabilir, komisyon, faiz gibi gelirlerin artabilir. Eşinle ya da birlikte olduğun kişiyle olan ikili ilişkilerinde her anlamda heyecanların artabilir.

20 Aralık’ta Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte kariyerinde çok önemli bir süreç başlayabilir. Terfi alabilir, iş değiştirebilir ya da kendi işini kurabilirsin. 2017 yılının sana bol şans getirmesini, hiç bitmeyen yaşam enerjinin seni güzelliklere taşımasını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.