Kızlara Özel: Hangi Burç Hangi Süper Kahraman?

Süper güçlerimiz olsa, hepimiz birer süper kahraman olsak, dilediğimiz her şeyi yapabilsek, herkese bir yardımımız dokunsa çok güzel olmaz mıydı? Sürekli iyilik için savaşır, kötülükleri bir noktadan sonra iyice azaltmaya başlardık. İşte o zaman çok daha güzel bir dünyaya sahip olabilirdik! Tabii ki bunların hepsi hayal, ama hayal kurmanın ne zararı var? O halde hazırsan seni de dünyamıza davet ediyor, burcuna göre hangi süper kahraman olduğunu söylüyoruz!

Koç

Güçlü Asgardian savaşçısı Lady Sif gibi sen de aksiyonu seviyor, macera arıyor ve hayata tutkuyla bağlı olduğunu hissediyorsun. Elde ettiğin başarılar sebebiyle kendinle gurur duyuyorsun, ne de olsa istediğin her hedefe ulaşıyorsun. Yeter ki iste! Bağımsız, özgürlüğüne düşkün bir yapın ve başkalarından emir almak pek sana göre değil. Zaman zaman dışarıdan sert ve agresif görünebiliyorsun, fakat içinde yumuşacık bir kalp taşıyorsun 🙂

Boğa

Kaptan Marvel olarak Carol Danvers gibi, cesur ve inatçı birisin, her şey senin kontrolünde gerçekleşsin istiyorsun. Sakin, sahiplenici ve sağduyulu yapın sayesinde düzeni ve adaleti korumak için elinden gelen her şeyi yapan istikrarlı birisin. Gerçekten istediğin bir şey olduğunda iddialı olmaktan hiç çekinmiyorsun. Çevrendeki insanlar tarafından oldukça güvenilir ve gerçekçi biri olarak görülüyorsun.

İkizler

Bir kuş gibi özgür olan Supergirl senin ikizin diyebiliriz. Neşenin ve mutluluğunun hiçbir şeyin önüne geçmesine izin vermiyorsun ve tam anlamıyla sürprizlerle dolusun. Yenilikçi yollarla zorluklarından üstesinden gelmeyi ve problemleri çözmeyi seviyorsun. Çok yönlü olman sayesinde aynı anda birden fazla işi yapabiliyorsun. Ayrıca sürekli zihinsel olarak aktif olduğun için çok hızlı düşünebiliyorsun.

Yengeç

She Hulk gibi senin bir gayet tatlı, sevimli, duygusal yüzün var, bir de sevdiklerine ya da zarar verdiklerinde ortaya çıkan yüzün! Her şey yolunda gidiyorken sevgi dolu, sevecen ve şefkatlisin, empati yeteneğin çok kuvvetli. Ayrıca ailen ya da en yakın arkadaş çevren için yapamayacağın hiçbir şey yok. Ruh halin iyi olmasa bile sevdiklerine zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapabilirsin.

Aslan

X-Men serisindeki mutant Mystique ile o kadar çok ortak noktan var ki! Girdiğin her ortamda dikkat çekiyorsun, eğlencelisin, herkes tarafından sevilmek istiyorsun, etkileyicisin, kendinle barışıksın ve daima meşgulsün 🙂 Kocaman bir kalbin var, zaman zaman dik kafalı olabiliyorsun ama çoğunlukla kalbin ne derse ona göre hareket ediyorsun. Bazen mantığını öne almalı, duygularını geride bırakmalısın!

Başak

X-Men’in vazgeçilmez karakterinden biri olan Jean Grey, tıpkı senin gibi fayda ve hizmet odaklı, mükemmeliyetçi, çalışkan ve dikkatli. Konu her ne olursa olsun pratik bir yaklaşım sunuyorsun, her ayrıntıya dikkat ediyor, hataya yer bırakmamaya çalışıyorsun. Senin için detaycılık ne kadar önemliyse düzen de aynı seviyede. Duygularını çevrene yansıtmaktan pek hoşlanmıyorsun, fakat duvarlarını biraz indirdiğinde çevrendekiler adeta yanaklarını sıkmak istiyor 🙂

Terazi

Amazon prensesi Wonder Woman gibi, Terazi de hayat boyunca uyumlu olmanın ne kadar önemli olduğunu vurgular. Herkesle birlikte mutlu ve uyum içinde yaşamak için çabalıyor ve adalet için savaşıyorsun. Tam anlamıyla barışın koruyucususun. Yufka yüreklisin ve her şeyin en doğrusunu yapmaya çalışıyorsun. Bu sırada insanları kırmamaya ve üzmemeye de ekstra dikkat ediyorsun.

Akrep

Gamora gibi, Akrep çok yönlü bir kişiliğe sahip. Güçlü, cesur ve derin duygulara sahip bir yapın var, ayrıca çoğu zaman çevrendekilere karşı neşeli ve sevecen bir görüntü çiziyorsun. Sezgilerin çok kuvvetli ve krizleri yönetebilen bir karaktere sahipsin. Ayrıca tam anlamıyla kötü gün dostusun ve başına her ne gelirse gelsin küllerinden doğabiliyorsun!

Yay

Bir Yay burcu olarak mistik tarafın ile, süper güçleri olan Kızıl Cadı, yani Wanda Maximoff birebir uyum gösteriyor. Hayata felsefi açıdan yaklaşabiliyorsun, ayrıca göçebe ve maceraperest bir yapın var. Gezerek, düşünerek, yeni insanlar tanıyarak olgunlaşabileceğine ve perspektifini genişletebileceğine inanıyorsun. Hayallerin ve fikirlerin var, yeri geldiği zaman ortamına göre onları çevrendekilere sunmaktan hiç çekinmiyorsun.

Oğlak

Hope Van Dyne yani Wasp, Oğlak ile pek çok ortak özelliğe sahip. İkiniz de profesyonelliğe büyük ölçüde önem veriyorsunuz. Bu da fazlasıyla ciddi görünmeni sağlıyor. Sorumluluk sahibi, olgun ve gerçekçi bir yapın var. Kararlı olduğu zaman elinden gelmeyecek iş yok, tam anlamıyla çalışkan bir karınca gibisin. Kısacası süper kahraman olacak olsaydın kesinlikle Wasp olurdun!

Kova

The Flash dizisinin Jesse Quick karakteri, olsa olsa özgür ruhlu, sıra dışı, bireysel ve egosuz bir Kova burcu olabilir. Çok çabuk öğrenen bir yapın var, sürekli olarak bir merak duygusu içerisindesin ve bu sayede oldukça entelektüelsin. Yaptığın planlarda zorunlu bir değişiklik olması durumunda bu senin için hiç problem olmuyor, çünkü durumu hemencecik kavrayıp adapte olabiliyorsun. Ne de olsa alternatif çözümler üretmede üstüne yok!

Balık

Tam bir Balık burcu olan Kendra Saunders, tıpkı senin gibi sevecen, duygusal, merhametli ve şefkatli. Empati yeteneğin çok gelişmiş durumda ve ihtiyacı olan herkesin her an yanında olmak için elinden geleni yapıyorsun. Çok duygusal bir yapın olduğu için insanlarla yüzleşmen gerektiğinde bunu bir türlü yapamıyor, kaçıyorsun. Çevrendeki biri için bir durum ya da kişiyle savaşman gerektiğinde hiç çekinmeden bunu başarabiliyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.