Kıvanç Tatlıtuğ’un Ay Burcunun Yengeç Olduğunun 5 Kanıtı

Televizyon sektörünün en başarılı ve çekici oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, mesleğinin zirvesine çıktı. Geçen yıllar içinde geliştirdiği oyunculuğu ve fit fiziğiyle çok beğeniliyor. Güneş burcu Akrep olan Tatlıtuğ, burcunun seksapelitesini ve çekiciliğini yansıtıyor. Kişiliğinin oluşumunda doğum haritasındaki diğer burçların da etkisi bulunuyor. Ay burcu Yengeç olan ünlü aktör, davranışlarıyla bu etkileri gösteriyor.

Duygusallığı

Ay burcu Yengeç olan insanlar, naif ve duygusal olurlar. Onların hislerini harekete geçirmek kolaydır. Kıvanç Tatlıtuğ’un duygusal atmosferlerde zaman zaman göz yaşlarına hâkim olamadığı kameralara yansıyor. Bu özelliği, empati yeteneği ile birleştiğinde ona vicdan da kazandırmış. Kamuoyuna pek yansımasa da eğitim kurumları aracılığıyla çocuklara burs, ihtiyaç sahiplerine bağış sağlıyor. Duyarlı yönünü hayvanlara da gösterip çok sevdiği köpeğine iyi bakarken, onunla mutluluk pozları veriyor. Ayrıca soğuk görünümüne karşın hayranlarına sıcak davranıyor.

Ailesine Düşkünlüğü

Yengeç etkisi deyince akla ilk gelen özelliklerden biri aileleriyle kurdukları güçlü bağlardır. Tatlıtuğ da ailesine olan düşkünlüğünü her anlamda gösteriyor. Tatil günlerinde sık sık onlarla bir araya geliyor. Kardeşlerine karşı son derece şefkatli ve özverili davranıyor. Maddi ve manevi olarak her zaman arkalarında duruyor. Yeğenlerini çok seven bir dayı olan ünlü aktör, baba olmak istediğini ara sıra belirtiyor. Anne babasına duyduğu güçlü sevgiyi her fırsatta dillendiriyor.

Romantikliği

Kadınların büyük bir hayranlık beslediği Tatlıtuğ’un havalı görüntüsünün altında romantik bir prens yatıyor. Aşka değer vermiş, şu ana kadar hayatına giren kadınlarla tutkulu ve çoğu kez uzun soluklu ilişkiler yaşamıştı. Tasarımcı eşi Başak Dizer’e hala ilk günkü gibi büyük bir aşk besliyor. Ona pahalı hediyeler almayı ve romantik sürprizler yapmayı ihmal etmiyor. Eşine karşı sahiplenici ve koruyucu bir yaklaşım gösteriyor. Başak Hanımı eleştiren hayranlarına zaman zaman tepki göstermekten geri durmuyor.

Tutumluluğu

Yılların verdiği çalışma hayatıyla hatırı sayılır bir servet yapan oyuncu, yatırım işini iyi biliyor. Ayda konumlanan Yengeç etkisiyle finansal konularda akıllıca yatırımlar yapıyor. Basına yansıyanlara göre parasını daha çok gayrimenkule aktarıyor. Gösteriş yapmayı sevmeyen ünlü aktör, cimri olmasa da parasının hesabını biliyor. “Bugünün bir de yarını var” dercesine musluk akarken bir taraftan suyunu tutuyor. Neredeyse her sene bir reklam projesi için el sıkışarak geleceğini garanti altına alıyor.

Çalışkanlığı  

Çoğu meslektaşı gibi Kıvanç Tatlıtuğ’un da zirveye ulaşması kısa sürede olmadı. Genç bir modelken ilk dizisi “Gümüş” ile adını duyurmuştu. Bu proje tuttuktan sonra başka diziler arkasından geldi. Ünlü aktör de çok çalışarak ve eğitimler alarak oyunculuğunu ilerletti. Uzun saatler süren ve yorucu olan dizi çekimlerine büyük bir disiplinle hazırlandı. Kampanyalarında rol aldığı ünlü markaların yüzünü güldürdü. Onu zirveye çıkaran “Aşk-ı Memnu” dizisinde tutkulu aşık Behlül rolünün profesyonelce altından kalktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.