Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy’un Arkadaşlık Uyumları

İkisi de Türkiye’nin tescilli yakışıklılarından, başarılı oyuncularından. Biri Aşk-ı Memnu’daki yengesini tavlayan yeğen karakteriyle zirveye oynadı, diğeri Medcezir’de gösterdiği performansla başarının kapılarını açtı. Kıvanç Tatlıtuğ uzun süredir sessizliğini korurken, Çağatay Ulusoy, son dönemlerde Netflix için çekilen The Protector adlı diziyle anıldı. Fakat beklenmeyen bir olay daha yaşandı. Uyuşturucu ticaretinden mahkemelik olan Ulusoy, 4 yıl 2 ay hapis cezası aldı. Herkesi ilerleyen tarihlerle neler olacağının merakı saldı. Neyse o konulara girmeyelim.

İki sıkı dost oldukları bilinen Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy kimi zaman çıktıkları avla, kimi zaman tekne turlarıyla gündeme geldi. İkisi de ünlü, ikisi de yakışıklı olunca su içseler haber olabilirlerdi, öyle değil mi? Biz gelelim işin astroloji kısmına, Kıvanç ve Çağatay’ın arkadaşlık uyumlarına. Birçok ortak noktası bulunan ikili, birlikte plan yapmaktan keyif alıyor, aynı zevklere sahip olmaları dostluklarını kuvvetlendiriyor. Aralarındaki iletişim, koyu sohbetleri ve sıkı muhabbetleri her ikisine de iyi geliyor. Birbirlerini anlıyor, herhangi bir sıkıntı durumunda Çağatay Kıvanç’a, Kıvanç da Çağatay’a yol göstericilik yapıyor. Hal böyle olunca arkadaşlık uyumları da 10 üzerinden 6 çıkıyor.

Siz de yakın çevrenizle ya da sıkı dostlarınızla arkadaşlık uyumunuza bakmak, sırlarınızı paylaştığınız kişinin sizin için doğru kişi olup olmadığını anlamak isterseniz, ücretsiz olarak Moyra’yı indirebilir, profil bilgilerinizi tamamladıktan sonra arkadaşlık puanınızı öğrenebilirsiniz. Unutmayın Moyra bilir!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.