Kitabın Kapağını İçinde Yazanlara Tercih Eden Burçlar!

Kalbini dinlemeden, vereceğin kararları dış görünüşe göre vermek hakkında ne düşünüyorsun? Tüm ilişkilerini dış görünüşe bağlı olarak yürüten, insanları ve olayları sadece gördüğü ve algıladığı kadarıyla değerlendiren insanlarla hayatının bir döneminde bir kez bile olsa karşılaşmışsındır. Her şeyi tek bir görüşte ne kadar etkileniyor olduğuna göre değerlendirir, kararlarını buna göre verir ve hayatını buna göre yaşarlar. Astrolojiye baktığımız bu konuda bize üç isim veriyor. Diyor ki bu üç isim için dış görünüş her şeydir. Ne alacaksa, ambalajına bakarak alır. Bu insan ilişkilerinde de böyledir, ihtiyacı olan bir şeyi alırken de, çok önemli bir kararı verirken de bir iş ya da yatırım yaparken de böyledir. Bundan kaçamaz. Şimdi gel bakalım, senin burcun bu üç burç arasında var mıdır?

İmajla Yatıp İmajla Kalkan Terazi Burcu:

Dış görünüşü en çok önemseyen burç, tartışmasız Terazi burcudur. Terazi burcu için görünüş her şey demektir. Estetik olanı, güzel olanı sever, geri kalanına pek de şans vermez. Kitabı da dış görünüşüne göre seçer, alacağı cipsi de, seveceği insanı da… Bu nedenle derin ilişkiler kurmakta zorlanır. Terazi burcu için diğer bir önemli kriter de başkalarının izlenimleridir. Sadece sözüne kıymet verdiği insanların değil, o gün tanıştığı başka kişilerin bile izlenimlerinden etkilenir. Beğenilen yerlerde, hürmet gören insanlarla, kıymet bilinen aktivitelerde buluşmayı tercih eder.

Gözü Çok Çabuk Boyanan Aslan Burcu:

Egosu yüksek Aslan burçlarının tüm ilgileri ve motivasyonları genelde kendileri üzerinedir. Bu nedenle başkalarına, başkalarının hayatlarına yani genel olarak dış dünyaya çok zaman ayırmazlar. Kendileri dışında pek bir şeye çok kafa yormazlar. Bu da dışarıyla pek bağ kurmamalarına, dışarıyı önemsememelerine neden olur. Tembel olmaları da bunun üstüne eklenince, aradıkları şeyleri incelemeye ya da üzerine düşünmeye zaman ayıramazlar. Bu noktada başka insanların anlattıkları şeylere büyülenirler, gözleri çabuk boyanır ve olayların ya da kişilerin derinini göremezler.

Derine İnmek İçin Çaba Harcamayı Sevmeyen İkizler Burcu:

Sıkılgan İkizler burcu insanı ise genel olarak bir şeye fazla mesai harcamayı sevmez. Bu nedenle de kendisini, çok incelemesini gerektirmeyecek şeylere çekilirken bulur. Genel olarak İkizler burcu insanı yüzeyseldir, hiçbir şeyin derinine inmeyi sevmez bu nedenle inmez de. İnse bile, değişken bir yapıya sahip olduğu için, sevdiği, beğendiği, istediği her şey her an değişim gösterir. Bu nedenle bir şeye eğilmesi demek ona çok büyük zaman kaybettirir. Çünkü o bilir ki 15 dakika sonra aradığı şey değişecek ve bu derinine inmeye çalıştığı şey artık ona cazip gelmeyecek. Bu nedenle o da ilk anda beğendiği şeyleri hayatına sokmaya devam edecek.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir