Kıskananlar Çatlasın! Burcuna Göre En Çok Neyini Çekemiyorlar?

Kimisinin deli dolu olması, kimisinin herkese kendini sevdirebilmesi, kimisinin de kafasının rahatlığı! Burçların birbirinden farklı aşırı kıskanılan öyle özellikleri var ki, sevgililer böyle kıskanılmıyordur!

Koç

Canlı, cesur, korkusuz, mücadeleci, hevesli, hızlı, güçlü ve girişimci Koç! Senin en çok bu özelliklerini kıskanıyorlar çünkü her zaman insanların istedikleri ama peşinden koşmaya korktukları heyecan verici, maceracı, hareketli ve sürekli değişiklik gösteren bir yaşam tarzın var. Tam anlamıyla insanların hayranlık duyduğu bir karaktere sahipsin! Kim tutar seni 🙂

Boğa

Nerede olursan ol, kendini güvende hissediyor ve insanları da güvende hissettiriyorsun. Yeni bir iş, yeni bir şehir, yeni bir arkadaş grubu ya da her ne olursa olsun sende bir aidiyet duygusu olduğu için insanlar yanında kendilerini çok rahat hissediyor. E tabii bu da başka insanların sana kıskançlık bakışları atmasına sebep oluyor 🙂

İkizler

Boşuna sosyal çevren o kadar geniş değil! Kendini öyle bir sevdiriyorsun ki seninle arkadaş olmak ve birlikte çalışmak için yanıp tutuşan insanlar var. Zeki, heyecanlı ve her işi halledebilen bir karaktere sahipsin. Ayrıca hayat enerjin ve auran sayesinde pozitifliğini hiç kaybetmiyorsun ve bu insanlarda büyük bir hayranlık yaratıyor! Özellikle herkese kendini sevdirebiliyor olman insanlar tarafından acayip kıskanılıyor!

Yengeç

Ne kadar zor zaman geçiriyor olursan ol, içinde hissettiğin sevgi, hoşgörü ve sıcaklığı insanlara karşı yansıtmaktan fazlasıyla keyif alıyorsun. Yakın arkadaşlarının kötü zamanlarında onlara destek olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor, çoğu zaman önce kendini değil onları düşünüyorsun. Tabii bu da diğer insanlar tarafından oldukça kıskanılıyor. Arada kendini de düşünmeyi unutmasan çok iyi olacak aslında 🙂

Aslan

Cömert, dikkat çekici, gösterişli, görkemli, gururlu, içten ve lider Aslan! Aynı zamanda, zaman zaman egoist, eleştirilmekten hoşlanmayan, biraz da kibirli ve narsist biri oluyorsun, yalan değil. Zaten sen de bunları kabul ediyorsun! Ne var yani, herkes mükemmel olmak zorunda değil, mükemmele en yakın sen varsın zaten, daha ne olsun! Kendinle o kadar barışıksın ki her şeyin farkındasın, ama bu huyunu çekemiyorlar, bizden söylemesi!

Başak

Detay, detay, detay… Herkes sürekli olarak ne kadar detaycı olduğundan, bunun içinde kaybolup gittiğinden ve biraz salman gerektiğinden bahsediyor değil mi? Neden biliyor musun? Çünkü seni çekemiyorlar! Tüm bu dikkatin, düzenin ve detaycılığın sayesinde mükemmeli arıyor, becerini de işin içine katınca ortaya harika bir iş çıkarıyorsun. Öyle ki herkes elinden çıkan işin kusursuzluğunu konuşuyor, dedikodusunu yapıyor, hatta çekemiyor!

Terazi

Sana boşuna Zodyak’ın sosyal kelebeği demiyorlar! Girdiğin her ortama ayrı bir hava katıyor, adından bahsettiriyor, enerjinle neşe saçıyorsun! Pozitif ruhun ve insan seven karakterin sayesinde herkesle arkadaş olabiliyor, kolay kolay kimseye karşı negatif bir duygu beslemiyorsun. Cıvıl cıvıl, hayat dolu yapın tüm insanlara karşı pozitif bir taraftan bakmanı sağlıyor. Ama bizden söylemesi, herkesle arkadaş olabilmen çevrendekiler tarafından epey kıskanılıyor!

Akrep

Her zaman kendini geliştirmeye yönelik adımlar atıyor, fazlasıyla çaba sarf ediyorsun. Kişisel gelişim konusunda oldukça özverilisin ve gözlemci yapın sayesinde bu konuda oldukça başarılısın! Ama şu gizemli tarafın var ya, işte insanlar bunu konuşa konuşa bir türlü bitiremiyor! Üstelik o gizemin karizmanı kat be kat artırıyor, seni derinliği olan biri haline dönüştürüyor. Tabii biliyorsun ki insanlar ne hakkında konuşurlarsa aslında onu bir o kadar çok kıskanıyorlar demektir 🙂

Yay

Derinlemesine öğrenen, enerjik, iyimser, kâşif, samimi ve maceraperest bir yapın var ve birçok zaman yerinde duramıyor, bir oraya, bir buraya sürekli geziyorsun! Tabii biraz da bağlılıktan kaçan, zaman zaman düşüncesiz, hatta özensiz ve savruk olabiliyorsun. Dur hemen kızma! İşte tam da bu özelliklerin sayesinde kafan aşırı rahat! Canın bir şeye sıkılsa bile bir süre sonra boş verme moduna giriyor, ruh sağlığını sakin tutuyorsun ve insanlar bu huyunu inanılmaz kıskanıyor biliyor musun?

Oğlak

Sen tam anlamıyla bağımsızlığın sözlük anlamlarından birisin! Kariyerin konusunda kendine aşırı güveniyor, her şey tam da planladığın gibi gittiği için kendinle gurur duyuyorsun! Üstelik kimseye açıklama yapmak zorunda hissetmiyor, hayatındaki herhangi bir konuda küçük ya da büyük bir terslik olduğunda yılmadan tekrar ayağa kalkıyor, yolunda devam ediyorsun. Biliyorsun ki eğer sen bir şeyi istiyorsan bu yolda kimse seni yıkamaz. İşte bu her durumda güçlü kalabilen karakterini birçok kişi çekemiyor!

Kova

Şu sana soğuk diyenler var ya halt etmişler! Bir kere senin kadar açık sözlü, alternatif çözümler üretebilen, arkadaş canlısı, egosuz, entelektüel, insancıl, rasyonel ve tarafsız birini zor bulurlar! Önemsiz, herkesin düşündüğü konuların üzerinde durmak sana aşırı saçma geliyor. Zaten birçok kişi onun üzerine kafa yoruyor, bir de üzerine neden sen kendini adayasın ki? Önemli olan düşünülmeyeni düşünmek! İşte sırf bu yüzden kıskananlar bol bol çatlıyor 🙂

Balık

Benzersiz bir düşünme biçimine sahipsin, capcanlı bir hayal gücün var ve sonsuz bir yaratıcılık kaynağı barındırıyorsun içinde! Üstelik hayal gücün fikirlerinle fazlasıyla uyum içinde. Saatlerce hayal kurmaya bayılıyorsun ve bunun yanında gerçek hayattan kopup gitmiyor, o kadar duygusal, naif ve fedakâr biri olmana rağmen hayatı olduğu gibi kabul edebiliyorsun ya… Helal sana! Kıskanan çok, bizden duymuş olma!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.