Kimlerden Balıklara Asla Eş Olmaz?  

Romantik Balıklar sevgili/eş seçiminde mantıklarına göre değil tamamen duygularına göre hareket eder. Onları heyecanlandıran, ayaklarını yerden kesen ilişkiler yaşamayı dilerler. Duygusal olarak evliliğe uyumlu kişilerdir. Sevgi ve şefkatleriyle hayat arkadaşlarını şımartır, onlar için türlü fedakârlık yaparlar. Evlilik yaşamında sorumluluk almayı pek sevmez, bu ortak hayatın daha çok flört kısmını severler. Eş adaylarından maddi beklentileri olduğu söylenemez. Tek istedikleri huzurlu bir evlilik, dünyalarını dolduracak güçlü bir sevgidir. Bu şartları sağlamayan kişilerden Balıklara asla eş olmaz.

Ağladıklarında Teselli Etmeyenler

Hassas ruh halleri kimi zaman Balıkları buhranlara sokar. Bazen sebepsiz yere bile kasvet basabilir onları. Tatsız olaylardan fazla etkilenir, negatif enerjileri üzerlerine çekerler. Krizler karşısında çaresiz hissederler. Ağlayarak deşarj olmaya çalışırlar. Böyle durumlarda en büyük desteği hayat arkadaşlarından beklerler. Gözyaşlarını silmeyen, duygusallığını eleştiren bir eş Balıkları üzmekten başka bir işe yaramaz. Zor zamanlarında her zaman eşleri arkalarında durmalı, başlarını omuzlarına koyup ağladıklarında teselli etmelidir. Kırılgan kişileri ağlak diye niteleyip onlardan sıkılanlar Balıklar için kesinlikle uygun bir eş adayı değildir.

Paraya Fazla Değer Verenler

Astroloji dünyasının maddiyata en az değer veren burcu olarak Balıklar gösterilebilir. Onlar hayatlarının merkezine maneviyatın zenginliğini koyar. Özellikle sevdiklerine karşı son derece cömert, yardımsever ve paylaşımcıdırlar. Bu dünyanın varlıklarıyla değil hayal dünyalarının sınırsız evreniyle daha çok ilgilidirler. Bazen umarsızca para savururlar. Hal böyle olunca maddiyata fazla önem veren kişilerden haz etmezler. Evlenecekleri kişilerin de kendileri gibi düşünmesini, maddi çıkar peşinde koşmamasını beklerler. Evlilik birliği içerisinden sürekli paranın lafını eden, harcamalarına karışan, maddi olarak doyumsuz insanlardan Balıklara hayat arkadaşı olmaz.

Romantizmden Anlamayanlar

Birlikteliklerini en yoğun duygularla yaşayan Balıklar için romantizm aşkın en güzel sosudur. Ayaklarını yerden kesecek, film sahnelerini anımsatacak tatta bir ilişkiyi düşlerler hep. Sevgilerini belirgin bir şekilde gösteren, ilgili bir partner olurlar. Evlenecekleri adaylarda romantizm ararlar. Hayat arkadaşları onların duygularına, hisli bakışlarına yanıt vermelidir. Bazen bir şiir, bazen romantik bir şarkı veya çiçekler göndermelidirler. Bu tarz ilişki biçimini gülünç veya itici bulan, içinde romantizm kıpırtısı bile olmayan kişiler Balıklar için uygun hayat arkadaşı değildir.

Asabi ve Kavgacı İnsanlar

On iki burç arasında en uyumlu kişilerdendir Balıklar. Döküldükleri kabın şeklini alan berrak bir su gibidirler. Evliliklerini karşılıklı sevgi ve anlayış üzerine kurmak isterler. Pozitif insanlar olmasalar da sevdiklerini mutlu etmek, onları gülümsetmek için çok fedakarlık yaparlar. Yeter ki aşklarına gölge düşmesin. Huzursuz bir birliktelik onları kaçırır. Naif ve alıngan kişilikleri incitilmeye gelemez. Çabuk parlayan, kavgacı nitelikli kişilerden Balıklara eş olmaz. Bir şekilde bu evlilik gerçekleşmişse başlangıçta asabi eşlerine anlayış göstermeye çalışırlar. İlerleyen süreçte ruhsal olarak fazlasıyla yıpranır ve evliliklerini sonlandırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir