Kimlerden Aslanlara Asla Eş Olmaz?  

Mutlu olduğu şekilde yaşamak Aslanların hayat mottosudur. Yaşama son derece bağlı ve pozitif enerjili bir partner olurlar. Eğer birlikteliklerini resmiyete dökeceklerse eğlenceli bekarlık günlerini mumla aratmayacak adaylara yönelirler. Kendileri gibi cömert, sosyal ve hayatın tadını çıkarmayı bilen kişilerden etkilenirler. Sıkıcı, cebinde akrep besleyen, düşüncesiz ve kendilerine baskı uygulayan kişilerden Aslanlara asla eş olmaz.

Tatil Yapmayı Sevmeyenler

Gezip tozmayı en fazla seven burçlardandır Aslanlar. Sık sık tatil için bahane yaratırlar kendilerine. Hafta sonları veya iki günlük bayram tatillerinde bile valizlerini hazırlayıp gezme fırsatını değerlendirirler. Hayat arkadaşları kendileri gibi coşkulu, neşeli ve gezmeye bayılan kişiler olmalıdır. İşkolik ve kariyerle kafayı bozan insanlar, hayatta Aslanlarla aynı yöne bakamaz. Kulağa garip gelse de iş odaklı kişiler arasında çalışmayı tatil yapmaktan daha keyifli bulan insanlar yok değildir. Neşeli ve sosyal Aslan burçlarının gezme hevesine eşlik etmeyecek yapıdaki adaylar, onlarla müşterek bir yaşamı paylaşamaz. Aslanlar bu tarz kişileri çok sıkıcı bulur.

Ucuz Restoranları Tercih Edenler

Zevki ve eğlencesi için kesinlikle masraftan kaçınmaz Aslanlar. Hayatta maddi olarak hiçbir şeyde gözleri kalmayacak şekilde para harcarlar. Damak zevki de bunlar arasındadır. En leziz ve kaliteli yemekler için lüks restoranları tercih ederler. Ekonomik durumları yeterli değilse sık sık basit mekanlarda yemek yiyeceklerine, seyrek de olsa pahalı restoranları tercih ederler. Zaten ucuz restoranlarda yemeyi gurur meselesi yaparlar. Eşleri de kendileri gibi gösterişten ve kaliteden yana seçim yapsın isterler. Cimri ve yemeğe çok para harcamayı anlamsız bulan kişilerle uyuşmazlar. Ucuz restoranları tercih eden biriyle ortak noktaları olduğunu düşünmez, bu adaylara evlilik için asla sıcak bakmazlar.

Özel Günlerde Hediye Almayanlar

İlgi görmek ve şımartılmak ikili ilişkilerinde öncelikli beklentisidir. Sevgilileri/eşleri sürekli olarak üzerlerine düşsün isterler. Hediye almayı da vermeyi de çok severler. Özel günlerde hatırlanmayı beklerler. Evlenecekleri adaylar doğum günlerinde, tanışma/evlilik yıldönümlerinde sürprizler yapmalı, hediyeler almalıdır. Parasına kıyamayan, düşüncesiz kişiler Aslanların canını sıkar. Beraberliklerinde karşı taraftan her zaman nezaket beklerler. Sembolik ve ucuz hediyeler bu burçları kesmez hatta bununla ilgili eleştirilerini açıkça yapabilirler. Onlar ihtişamlarına yakışan armağanları hak ettiklerini düşünürler. Bu konularda ince davranmayan kişilerden Aslan burçlarına eş olmaz.

Ev İşleriyle Kafayı Bozanlar

Aslan burçlarının ev işleriyle pek ilgili oldukları söylenemez. Onlara göre kısa ömürlerinin tadını çıkarmalıdır. Sürekli olarak evle ilgilenmeyi zaman kaybı olarak görürler. Evlilik birliğinin cefa kısmıyla değil, sefa kısmıyla ilgilenirler. Temizlik, yemek pişirmek, ev süpürmek, market alışverişi yapmak Aslanların almak isteyebileceği sorumluluklar değildir. Zaruri işleri mecburen yaparlar ancak ev işleri öncelikleri olmaz asla. Evlenecekleri eş adaylarından da kendi kafa yapısında olmasını umarlar. Temizlik hastası, kuralcı ve ev işleriyle kafayı bozan biriyle mutlu olamazlar. Hayat arkadaşları onlara kesinlikle ev sorumluluklarıyla ilgili baskı yapmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.