Kendisini Her Daim Mutlu Edebilen, Pozitif Burçları Açıklıyoruz!

Rutin stresler, sıcak havalar, üzücü gelişmeler, baskıcı aileler, talepkâr kardeşler, mutsuz etmeye ant içmiş patronlar, arkadan bin bir iş çeviren dedikoducu iş arkadaşları, sürekli trip atan arkadaş grupları, varlığı da yokluğu da ayrı dertler olan kız arkadaş / erkek arkadaş müessesesi derken bırakın mutlu kalabilmeyi, mutlu olabilmek ne mümkün! Günümüz şartlarında mutlu olabilmek hele de o mutluluğu sürdürüp bir de üstüne mutlu kalabilmek, oldukça zor. O yüzden her birimiz kendimiz için elimizden geleni yapacağız. Kendi mutluluğumuzdan kendimiz sorumlu olacağız, kendi bacağımızdan asılacağız. Yani herkes kendini mutlu edecek, başkasından bir şey beklemeyecek! Bu durumu hali hazırda başarabilen, sadece kendisiyle kalsa dahi başka hiçbir şeye ihtiyacı olmadan mutlu olmayı ve mutlu kalmayı başarabilen burçlar var. Hazırsan gel, kendini her daim mutlu edebilen, üstüne de mutlu kalabilen bu burçlar kimlermiş, arasında sen de var mıymışsın beraberce bir bakalım!

Sıcakkanlı Aslan Burcu

Partilerin en keyifli insanları olan Aslan burçları, eğlenirken eğlendirmeyi de bilen insanlardır aynı zamanda. Eğlenceli olmaları, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi sevmeleri, tavan yapan özgüvenleri, sıcakkanlılıkları ve oyunculukları ile bunu başaramamaları imkânsız zaten! İçten olmaları, cana yakın durmaları, hevesli, hayat dolu ve kendileriyle barışık olmaları onların hayattaki en büyük şansları aslında! Bu nedenle bile her zaman mutlu olabilen Aslan burçları, genel olarak mutlu olmak için ekstra bir şeye ihtiyaç duymazlar. Ama olur da bir gün ihtiyaç duyarlarsa, hayatta kendilerini mutlu edecek şeyler neyse, gidip onu almanın yolunu iyi bilirler. Mutluluğu yaradılıştan gelen, neşesi eksik olmayan Aslan burcu bir arkadaşın varsa ona sıkı sıkıya sarıl ve onu asla bırakma, olur mu?

İyimser Yay Burcu

Hevesli Yay burcu insanları da en az yaşama sevinci olan Aslan burcu insanları kadar mutludurlar. Onların mutlu olmak için paraya bula, eve arabaya, maddi olan hiçbir şeye ihtiyaçları yoktur. Bir şeye ihtiyaçları varsa bile, kendilerini dinlemek için kaliteli zamanlar yaratırlar. Kendilerini dinleyip, mutlu olmak için neye ihtiyaçları olduğunu bulurlar. Yalnızken bile mutludurlar, mutlu olmak için kimseye ihtiyaçları yoktur. Onlar huzuru severler. Huzurları yerindeyse mutludurlar. Huzurları yerinde değilse, yerine getirip bu durumu düzeltmek için hemen harekete geçerler ve ellerinden geleni yaparlar. Coşkulu bir Yay burcu insanı, bitmeyen enerjisini hayatındaki insanlarla da paylaşır. Onların da mutlu olması için, gülümsemesi için çalışır. Samimi Yay burcu insanı her zaman dobralığı ile bilinir, maskeler takıp çevresindekileri şaşırtmaz. Sahicidir bu nedenle de ortamlarında çok sevinir. Hoşgörülüdür, bu nedenle etrafında olup biten olaylara fazla takılmaz. İyiye yormanın ve affetmenin bir yolunu bulmaya çalışır. Mutluluğun önünde duran en büyük engel de bu değil midir zaten?

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.