Kendi Alanına Sahip Olmazsa Yaşayamayacak Burçlar!

Günlük hayatımızı o kadar fazla insan ile paylaşıyoruz ki, en azından evimize döndüğümüzde kendi alanımız olmasını arzuluyoruz. İş hayatımızda, okul hayatımızda, ev hayatımızda, sosyal hayatımızda ve bunların arasında mekik dokurken toplu taşıma araçlarında o kadar fazla insanla bir arada kalıyoruz ki nefes alamaz hale geliyoruz. Herkesin her konuda bir fikri olmasını ve o fikri dayatmaya çalışmasını oldukça yorucu buluyoruz. Bu nedenle de kendi alanımıza sahip olmayı arzuluyoruz. Bazılarımız bu konuda diğerlerimizden daha katıyız. Çünkü kendi alanımız olmazsa yaşayamıyoruz. Küçücük bir yerde kısacık bir an bile olsa sadece kendimizle baş başa kalmanın, kendi halimize bırakılmanın hayalini kuruyoruz.

Keyfine Düşkün Aslan Burcu

Pohpohlanmayı seven Aslan burcu insanı oldukça sabit fikirli bir burçtur. O ne isterse, neye takılırsa gerçekleşmek ya da gerçekleştirilmek zorundadır. Ormanların kralı, keyfine aşırı düşkün olduğu için kendi özel alanı olmazsa yaşayamaz. O kendini beğenmiş ve kibirli biri olduğu için özel alanı hak ettiğini düşünür. Onun gibi bir liderin, halkla ne işi olabilir ki zaten?

Özgür Ruhlu Kova Burcu

Bildiğini okuyan Kova burcunun her zaman mesafeye ihtiyacı vardır. Kimileri tarafından aykırı ya da soğuk ya da tuhaf olarak nitelendirilse bile o özgür ruhlu bir bireydir. Dolayısıyla herkese uzak bir mesafede kendi özel alanına ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacını anlamayan insanları takmaz. Ona göre herkes kendi özel alanında ve bağımsız olmalıdır. Bu durumun insancıl olmamakla da alakası yoktur.

Ben Merkezli Koç Burcu

Kendisine sürekli çatışacak bir alan yaratan Koç burcu insanının aralarda şarj olması ve yeniden dolması için kendi özel alanına ihtiyacı vardır. Başkalarının fikrini sormayan, düşünmeden hareket edebilen, hırslı ve inatçı Koç burcu insanının yeteri kadar istediğinde elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur. O bağımsız olmalı ve ileride yapacaklarını bulmak adına yalnız kalmalıdır. Zaten oyununu nasıl kurması gerektiğine karar verdiğinde yıldız olduğu ortamlara anında geri dönecektir.

Bireysel Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün Yay burcu genel olarak umursamak istemediği hiçbir şeyi umursamaz. Ama bu onun da kendi özel alanına ihtiyacı olmadığını göstermez. Öğrenmeye olan hevesi nedeniyle belki de en çok onun özel alana ihtiyacı vardır. Onun kendince merakları, özel ilgi alanları vardır ve onlarla ilgili her şeyi eksiksiz şekilde derinlemesine öğrenmek ister.

Değişken İkizler Burcu

İnsanlarla var olduğu düşünülen İkizler burcu da kendi alanına en çok ihtiyaç duyan burçlardan bir tanesidir. Onun bulunduğu ortamlardan sıkılmak, yerinde duramamak, başka bir yerde olmak gibi ihtiyaçları doğduğu için zaman zaman kendisini izole etmesi gerekir. Bunun için de en uygun alan kendisi için ayırdığı özel alandan başkası değildir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.