Kendall Jenner ve Anwar Hadid’in Aşk Uyumları Kaç Çıktı?

Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Bella Hadid. Son zamanların belki de en çok konuşulan, para kazanan, boy boy dergilere kapak olan mankenleri, ekran yüzleri. Zaten Kardashianlar gibi bir aileye sahipseniz, manşetlere düşmemeniz imkansız, orası ayrı konu. Fakat Kendall’ı diğer kardeşlerinden ayıran bir özelliği var. Basına, magazine karşı mesafeli duruşu. Tabii bu hali tavrı son çıkan görüntülerinin yayınlanmasına engel teşkil etmiyor. Hele ki haberin başlığında, kendisi gibi modellik yapan Gigi ve Bella Hadid’in isimleri de yer alıyorsa.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen CFDA ödüllerinin after partisinde Kendall Jenner, Bella ve Gigi Hadid’in kardeşi Anwar Hadid ile görüşürken görüntülendi. Hem de tam iki saat boyunca! Jenner’in sosyal medyada paylaştığı bir story de olayı doğrular nitelikteydi. Fakat kafaları karıştıran bazı detaylar vardı. Ablaları gibi model olan Anwar’ın Kendall Jenner’la da kardeş gibi olduğu düşünülüyordu. Ayrıca genç model uzun süredir Nicola Peltz ile de aşk yaşıyordu. Ayrılık dedikoduları çıksa da iki taraf da bunu onaylayın bir söz söylememişti. Kendall Jenner ise geçen haftalarda NBA oyuncusu Ben Simmons ile görüntülenmiş ve ikilinin beraber oldukları iddia edilmişti. Fakat her şey muhtemel tabii.

Şayet varsa ortada böyle bir durum, bakalım Kendall ve Anwar’ın aşk uyumları ne söylüyor? Akrep burcu olan Jenner’in Venüs’ü ve Mars’ı Yay, Ayı ise Koç burcunda. Hadid ise Yengeç burcu. Ayı Terazi ve Mars’ı Terazi’de, Venüs’ü Aslan’da. Aralarında derin bir bağ olan bu iki insan, birbirini anlıyor, destekliyor ve heyecanlandırıyor. İlişkiden beklentileri de genelde aynı olsa da ayrıştıkları konularda da birbirlerini tamamlıyorlar. Romantik bir çift olma potansiyeli taşırken on üzerinden sekiz puanı da kapıyorlar. Sen de eğer hoşlandığın kişiyle ya da sevgilinle aşk uyumuna bakmak istersen, ücretsiz olarak Moyra’yı indirebilir, ilişkin hakkında merak ettiklerini öğrenebilirsin. Unutma, Moyra bilir!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.