Kendall Jenner Stilini Burcuna Göre mi Belirliyor?

Daha küçücükken ailesi ile katıldığı reality Show ile ünlü olan fakat son birkaç yıldır podyumda ve sokak stilinde fırtına gibi esen Kendall Jenner tam bir akrep burcu. Peki, stilini belirlerken burcu tarzına ne kadar etki ediyor. Merak ediyorsan senin için Kendall’ın giyim tarzını mercek altına aldık.

Nerede olursa olsun giyim tarzı hemen dikkat çeken, bir Koç kadını kadar kırmızıyı ve tonlarını layığı ile taşıyan, siyah renk ile asil görünümüne gizem katan bir burçtur Akrep burcu. Seksi ama gizemli, etkileyici ama baştan çıkaran görünümü onun kadar kıyafetine yansıtan bir burç zor bulunur. Birçok insanın tercih ettiği transparan kıyafetleri farklı bir hava ile taşır, seksi ve şık olmayı başarır. Deriyi hayatının bir parçası olarak gece ve gündüz her kombinine taşır. Topuklu ayakkabı her daim tercihidir ama spor ayakkabı tercih ederse de mutlaka en şık olanını onun ayağında görürsünüz. Akrep kadınının giyim tarzındaki tüm bu ayrıntıları Kendall ne kadar stiline yansıtıyor? Hazırsan başlıyoruz.

Kendall Jenner için hayatında üç renk var. Siyah, kırmızı ve beyaz. Bu üçleme dışında renk seçtiği pek nadir ünlü modelin. Sokak stili, kırmızı halı ve gece hayatındaki stilini belirlerken bu renklerde verdiği cüretkarlık ile tarzını oluşturuyor ünlü model.

Kırmızı Halı ve Gecelerde Kendall Jenner

Kırmızı halı onun en çok göründüğü ve fotoğraflandığı yer. Kırmızıyı çok günlük hayatında daha çok tercih etse de kırmızı halıda giydiği bir elin parmaklarını geçmiyor. Çünkü o bir Akrep burcu gecelerde parıldamak için kırmızıya ihtiyacı yok. Ama tercih ettiğindeyse o gece ondan daha seksisi olamaz. Genellikle bacak dekoltesi ile bu rengi müthiş taşıyor.

Onu kırmızı halıda en çok siyahlar içinde görüyoruz. Ancak Kendall siyahı son derece cüretkarını bir şekilde kullanıyor. Bacak, göğüs, omuz ve sırt dekoltesini aynı anda vermekten korkmuyor. Çünkü o uçlarda olmayı seviyor. Hatta çoğu zaman neredeyse giymeseydin dedirtecek kadar da seksi olmaktan korkmuyor Kendall. Fakat başka biri özellikle en sağdaki tasarımı tercih etse yerden yere vurulacakken onda avam durmuyor.

En çok tercih ettiği kumaşların başında da transparan geliyor. Transparan kumaş ona gizemli bir hava katıyor. O yüzden transparan kumaşı fazla abartılı olmak istemediği gecelerde tercih ediyor. Seksapelini bacak, göğüs dekoltelerinde vermeği yine ihmal etmiyor ünlü model.

Akrep kadının iki rengi olan siyah ve kırmızının yanına özel gecelerde özellikle son günlerde beyazı ekledi Kendal Jenner. Met gala, Cannes gibi önemli kırmızı halı geçitlerinde onu fazlasıyla beyazlar içinde görüyoruz. Kendall Jenner’ın en etkileyici elbisesi Cannes’da giydiği seksi ve gizemli transparan beyaz elbisesi.

Sıradan olmak istemeyen her Akrep kadını gibi ünlü model de fazla dekolte vermek istemediğinde tarzını detaylarda gizliyor. Kıyafetinde transparan bir pencere dekoltesi, belli belirsiz bacak dekoltesi ya da muhteşem bir omuz dekoltesi ile nasıl şık olunacağının dersini verir gibi.

Nadir de olsa ünlü model bu üç rengin dışına çıkıyor. Fakat her çıktığında güvenli limanı olan seksi bacak dekoltesinden vazgeçmiyor. Çünkü Akrep kadını kararlı ve kontrollüdür. Kendall’da artık imzası haline gelen bacak dekoltesinden asla vazgeçmeyerek kararlı bir imaj çiziyor.

Vazgeçilmez Beyaz

Beyaz renk onun için vazgeçilmez ama beyaz renk kadar vazgeçilmez olan bir tercihi varsa o da transparan tercihi. Tulum, etek takım ya da bluz ve pantolon takım tercih ettiğinde mutlaka küçük bir dekolte vermeyi ihmal etmiyor, dekolte vermeyecekse de straplez yaka ile dekolte bölgesini vurguluyor.

Beyaz Pantolon

Akrep kadını tutkuludur. Bir renge tutku ile bağlandıysa da kimse tutamaz onu. İşte Kendall için beyaz renk kesinle o tutkuyu yansıtıyor. Beyaz pantolonlarının hepsi yüksek bel ve her bir kombinini üzeri kısa bluz ya da tişörtlerle kombine ediyor.

Kürk ve Deri Aşkı

Deri ve kürke aşırı düşkün olan Kendall’ın dolabında fazlasıyla bu il materyalden bulunuyor. Kürklerini daha çok sokak stilinde tercih eden ünlü model kürk giydiğinde kürk yeterince dikkat çekici olduğu için dekolte vermiyor ve tarzında muazzam bir denge oluşturuyor.

Deri kumaşta ise pantolon, çanta ve ayakkabı konusunda oldukça geniş bir seçim alanı bulunuyor. Tercihlerinde seksi görünmeyi asla es geçmeyeceği için pantolonları mutlaka skinny, ayakkabısı ise diz üzeri çizme oluyor.

Etek Tercihi

Bir Akrep kadını etek giyecekse bu asla uzun etek olmayacaktır. Yok illa uzun etek olacaksa da o eteğin mutlaka yırtmacı olacaktır. İşte bunlar Akrep kadının inatçı yönünü ortaya çıkaran giyim zevki. Kendall’da diz üzerinde tercih ettiği etekleri ile bacak dekoltesini vermeyi ihmal etmiyor.

Bacak Dekoltesi

Buraya kadar her görselde neredeyse bacak dekoltesine yer veren Kendall tam bir Akrep kadını olarak takıntılı bir şekilde bacak dekoltesini stiline yansıtıyor. Bunda bacaklarının harika olması kadar Akrep burcu olmasının da etkisi var, zira Kendall da bir Akrep kadını olarak son derece inatçı ve takıntılı!

Sokak Stili

Kendall sokak stilinde hepimiz gibi jeanden vazgeçmiyor. Fakat onu asla düşük belli bir jean ile göremiyoruz. Hep yüksel bel jean tercih eden ünlü model bileklerinin üzerinde ve çoğunlukla mom jean denilen jeanleri tercih ediyor. Tabii onun bedeninde yeterince bol durmuyor.

Jean kumaşı bir de şortlarında fazlasıyla kullanan Jean şort tercih ettiğinde Kendall yeterince bacak dekoltesi verdiğini düşünerek genellikle üzerine gömlek ya da bluz giyiyor.

Saç ve Makyaj

Akrep burcu kadınının gizemini de tutkusunu da gözlerinden okuyabilirsin. Kendall da makyajını yaparken en çok göz makyajına önem veriyor. Takma kirpikler, eyeliner vazgeçilmezi. Onun dışında özel gecelerde tercih ettiği kırmızı ruj dışında nude tonlardan asla vazgeçmiyor.

Saçları konusunda ise şekillerinde gösterdiği iradeli tavrı boyunda göremiyoruz. Bugüne kadar küt, bob, uzun, orta boya kadar çoğu modeli ve saç boyunu tercih etse de gündüz ve gece çoğunlukla ortadan ayrılmış modelleri yaptırıyor. Ortadan ayrılmış topuz, ortadan ayrılmış açık model ya da ortadan ayrılmış at kuyruğu. Çünkü o takıntılı ama ne istediğini ve nasıl güzel olabileceğini çok iyi bilen bir Akrep kadını…

Akrep burcu ünlü model Kendall Jenner’ın stilini derledik. Ne dersin sence de tam bir Akrep kadını değil mi?

Bir Yorum Bırakın
  1. Şunu kim yazıyorsa anladık akrep burcusun ama tamam akrep burcu iyi güzel hoş tamam tamam inandık yeter artık her yazıyı akreplere çekmeniz sıktı artık bir akrep olarak söylüyorum bunu 🤮

  2. Valla Super bi yazi. Hem akrep kadini stilini anlatmış hem de akrep Kendall Jenner’ı 😊👍 ben stilini aşırı beğeniyorum çünkü Akrep Kadınıym 😎

  3. Seksiliğin vücut bulmuş hali.Koç burcuyum ama akrep burcu daha cüretkar gerçekten.Sadece burcuna göre değil vücuduna göre de harika giyinmeyi başarıyor.Sadece kendisinde olan bir etki değil.Her şeyiyle nasıl giyinmesi gerektiğini biliyor.Belki iddialı giyinmeye çabalamıyor ve nasıl hissediyorsa öyle giyiniyor.Modadan anlam ama bu kadar harika görünmesinin sebebi elbise kumaşını ve modelini kendine göre çok iyi seçmesi.En sade kıyafette bile harika duruyor.Çünkü vücut hatları güzel.Galiba bu kadar seksi olmasının sebeplerinden biri özgüvenli olması herhalde.Çok övdüm ama napayım.Hayranı değilim ama hayran olunmayacak gibi değil.

  4. Seksiliğin vücut bulmuş hali.Koç burcuyum ama akrep burcu daha cüretkar gerçekten.Sadece burcuna göre değil vücuduna göre de harika giyinmeyi başarıyor.Sadece kendisinde olan bir etki değil.Her şeyiyle nasıl giyinmesi gerektiğini biliyor.Belki iddialı giyinmeye çabalamıyor ve nasıl hissediyorsa öyle giyiniyor.Modadan anlam ama bu kadar harika görünmesinin sebebi elbise kumaşını ve modelini kendine göre çok iyi seçmesi.En sade kıyafette bile harika duruyor.Çünkü vücut hatları güzel.Galiba bu kadar seksi olmasının sebeplerinden biri özgüvenli olması herhalde.Çok övdüm ama napayım.Hayranı değilim ama hayran olunmayacak gibi değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir