Kedilerle İkizler Burçları Arasındaki Benzerlikler!

Çok iyi huyları olduğu gibi çekilmez yanları da olan İkizler burçları astroloji dünyasında çok konuşulan burçların başında gelmekte. Çabuk değişen ruh hali ve şaşkınlık veren kararları sayesinde burçlar dünyasının en dikkat çekenlerindendir o. En az senin kadar biz de İkizler burcu dostlarımızın bu özelliklerini dikkatle incelemekteyiz. Kim ne derse desin aynı zamanda çok eğlenceli birer arkadaş olan İkizler burçları, huyları ve hareketleriyle bize hayvanlar aleminin en sevimli üyelerinden kedileri hatırlattı. Yeri geldiğinde enerji patlaması yaşayan yeri geldiğinde ise kimseleri yanına yaklaştırmayan kediler, bazen anlamsız hareketleriyle “neden?!?” sorusunu sordurmayı başarıyor. Dikkat edersen, İkizler burcu arkadaşın da zaman zaman aynı şeyleri yaşatıyor… Sosyal medyada her gün bir yenisine rastladığımız videolarıyla gönüllere taht kuran kedilerle, İkizler burçları arasındaki benzerlikleri sıraladığımızda çok şaşıracaksınız! Bu arada henüz Yükselen burcunu bilmiyorsan hemen tıkla, öğren!

Çabuk Sıkılırlar

Eğlenmeyi ve kaliteli zaman geçirmeyi seven İkizler, değişken ruh halleri yüzünden her şeyin güzel gittiği bir ortamda sen daha ne olduğunu dahi anlamadan yüzünü asabilir. O uyumlu, konuşkan, neşeli halinden eser kalmaz. Neden? Çünkü, o bir İkizler burcu. Kararsız İkizler burcunun bu tavrı, aynı o tatlı mı tatlı kedilere benziyor. Rengarenk bir oyuncak alırsın, başlarsın kedinle oynamaya. Her şey iyi hoş giderken bir anda oynamaktan vazgeçer. 5 saniye önce kıpır kıpır yerinde duramayan o kediden eser kalmamıştır. Ve nedenini asla bilemezsin.

Yerlerinde Duramazlar

Enerjileri ile dikkatleri üzerine çeken İkizler burçları, tez canlıdır. Sürekli bir değişkenlik içindedir. Bir bakarsınız restoranda çok yakın arkadaşıyla güzel bir yemek yiyordur, birkaç saat sonra meyhanede yeni tanıştığı bir grup insanla siyaset tartışıyordur, aynı gecenin ilerleyen saatlerinde ise bambaşka bir etkilikte onu görebilmeniz mümkün. Kediler de öyledir. Evdeki her oda, kediniz için farklı anlamlar taşıyabilir. Yarım saat içinde kedini salonda uyuyorken, yatak odanda kıyafetlerini kurcalarken, mutfağa koşup çöpü karıştırırken ve balkonda kuşlara hırlarken görmen mümkün. Evet bunların hepsini sadece yarım saat içinde yapabilirler. Neden böyle bir şey yaptıklarına anlam vermek mümkün değil. İkizler burçlarının da kedilerin de enerjilerine saygı duyup üzerine çok düşünmemek gerek.

Meraklıdırlar

Sosyal çevresi geniş İkizler burçlarının başına gelenlerin çoğu merakından ötürü gelir. Aynı kediler gibi değil mi? Çevresiyle iletişime güçlü İkizler burcunun son derece kıvrak bir zekası vardır ve etrafında olup biteni hemen hissederler. İlgisini çeken bir konu veya olayla ilgili her şeyi eksiksiz öğrenmek ister. Öğrenemezse çaktırmaz ama meraktan çatlar. Aynı kapalı kapılara dayanamayan kediler gibidir. Evinde kedi varsa ve daha önce yapmadıysan mutlaka dene. Evdeki odalardan birinin kapısını kapa ve kedinin meraktan nasıl kıvrandığını izle! Aynı İkizler burcu arkadaşının yaptığı gibi :))

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.