Kate Middleton’ın Venüs Burcunun Kova Olduğunu Kanıtlayan 5 Özelliği

Magazin dünyasında neredeyse her gün Birleşik Krallık mensuplarıyla ilgili haberler çıkıyor. En fazla ilgiyi ailenin genç üyeleri görüyor. Cambridge düşesi Kate Middleton basın dünyasında her yönüyle sık sık yer buluyor. Kendine has kişiliğini kazanmasında doğum haritasındaki farklı gezegenler etkili olmuş. Middleton’un Venüs burcunun Kova olduğunu kanıtlayan 5 özelliğini mercek altına aldık.

1- Aşktan Beklentisi

Venüs burcu Kova olan bir kadının ilişkilerden beklentisi farklıdır başkalarından. Duygusallıkla, romantizmle işi olmaz. Kocası onun için öncelikle ortak zevkleri paylaştığı bir arkadaştır. Kafasının uyuşmadığı bir erkekten etkilenmez. Kate Middleton ve eşi Prens William’ı da öyle el ele göz göze göremezsiniz. Objektiflere hep şakalaşırken veya birbirlerine ilginç şeyler anlatırken görünürler. Onların karı koca olduklarını bilmeyenler, iki sıkı dost bile sanabilir. Tabii varsa böyle bir ihtimal. Meghan Markle ve Prens Harry romantik ve duygusal evliliğinin aksine, gerçekçi ve daha özgürlükçü bir çifttirler.

2- Egosuz Olması

Gerçek adı Catherine Elizabeth olan Kate Middleton’un öne çıkan bir yönü de egosuz ve mütevazı olması. Birleşik Krallık’ın bir mensubu olmasına karşın tavırlarında ego kırıntısı göremezsiniz. İnsanlara karşı mesafeli olsa da alçakgönüllü yaklaşımı hayranlarınca takdir ediliyor. Yüzyıllardır süregelen burnu havada prenseslerin ve düşeslerin aksine sıradan bir vatandaş gibi davranışlar sergiliyor. Protokoller gereği mecburen belli kurallara uysa da halkla bir araya gelince egosuz davranışlar sergiliyor.

3- Sosyalliği

Cambridge düşesi Middleton’ın hayatı dışarıdan özenilecek gibi görünse de birtakım zorluklar içeriyor. Venüs’te konumlanan Kova etkisiyle özgürlüğüne düşkün biri için paparaziler tarafından sürekli kovalanıyor olmak kolay değildir. Middleton, bir taraftan kurallarla dolu yaşamının sıkıntılarını sosyalleşerek atma imkanı buluyor. Eşi William ile birlikte dünyayı gezerken eğlenceli anılar biriktiriyor. Sevdiği aktivitelere zaman ayırarak deşarj oluyor, çocuklarını da sosyal hayatına sığdırıyor.

4- Aykırılığı

Kamuoyuna yansıyan imajı çok sıradan ve ölçülü olsa da aykırı bir potansiyeli var düşesin. Eşi William ile ilk evlendikleri dönemde, kraliyet kurallarını şu anki gibi umursamıyordu. Pantolon ve kazaktan oluşan spor kıyafetleriyle basına yansıyordu. Sonrasında Kraliçe Elizabeth’in talimatıyla genç kadın için moda danışmanları tutuldu ve Kate bugünkü stilini kazandı. Middleton ayrıca rahat ve marjinal kimliğini daha önce eşiyle gittiği tatilde de açık etmişti. Kraliyet ailesinin muhafazakarlığına karşın tatilde üstsüz bir şekilde paparazzilere yakalanmıştı.

5- Dost Canlısı Olması

Medyaya her zaman doğal tavırlarıyla yansıyan Düşes, içten karakterini dışa vuruyor. Kamuoyuna eltisi ile didişiyor gibi yansıtılsa da Meghan Markle’a karşı arkadaşça bir yaklaşım sergiliyor. Eltisiyle birlikte zaman zaman ortak aktiviteler düzenliyor. Objektiflere sık sık sohbet ederken denk geliyorlar. Kate Middleton, dostlarıyla da zaman geçirmeyi çok seviyor. Eşi William’la birlikte geniş bir arkadaş grubuyla sık sık bir araya geliyor. Onlarla kraliyet ailesi mensubu gibi değil, eski günlerindeki gibi içten ve yakın dostları olarak iletişim kuruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.