Kaşları Yüzünden Tehdit Alan Sofia, Tam Bir Sıra Dışı Kova!

Zevkler ve renkler tartışılmaz, güzellik anlayışının kalıpları olmaz. Tabii herkes farkı olmak ister, kendini ortaya koymak. Bir adım öne geçip, rakiplerini sollamak. Kiminin yapmadığı şey kalmaz, kimi kolunu bile kıpırdatmaz. Tuhaftır zaten, sıra dışıdır. Yeterince benliğinin farkındadır. İşte dananın kuyruğu da burada kopuyor. Hikayemizin kahramanı yeni Instagram fenomeni Kıbrıslı Sophia hedefe giden yolda kaşlarını kullanmaktan çekinmiyor, belki de bu sayede banka hesabını üçe beşe katlıyor.

 

Amerika’da yaşayan Sophia Hadjipanteli, kalın kaşları yüzünden ölüm tehditleri aldığını söylüyor. Resmen kurt adamı andıran görüntüsüyle dikkat çeken Sophia’nın Instagram’da da hatırı sayılır bir takipçi kitlesi bulunuyor. Sarı saçları, koyu renge boyattığı amazonvari kaşları, ölüm tehditleriyle birlikte iş teklifleri de getiriyor. Birçok marka tanıtım yüzü olması için Sofia’nın peşinden koşuyor. “Bu kültürel bir miras. Fotoğraflarımı pek çok yerde görmeye başladım. Takipçi sayım da her geçen gün artıyor. Sosyal medyada insanlar kaşlarımın beni iğrenç çirkin gösterdiğini söylüyor. Hatta kaşlarım yüzünden tehditleri ölüm alıyorum.” diyen Sofia, bu tehditleri hiç umursamıyor, hatta kaşlarıyla kendisini daha güzel hissettiğini ifade ediyor.

 

Peki bu tuhaf arkadaş hangi burcun özelliklerini taşıyor? Bizce çok fazla bağımsız, aykırı, özgür ruhlu Kovaları andırıyor! Başkasının düşündüklerini umursamıyor, bildiği yoldan tam gaz devam ediyor. Çünkü farklı olmak onun damarlarındaki kanda bulunuyor, kendisini zorlamıyor, olduğu gibi olmak yetiyor da artıyor. Coolluğunu hiç bozmadan, kendisi hakkında konuşulanlara kulağını tıkıyor.

 

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.