Hilary Swank Kariyerini Bıraktı, Babasına Koştu! Peki Ya Haritası?

Vefa borcu önemli bir konu. Bunu aldığınız bir yardımın karşılığını verme olarak algılamak ise yanlış bir durum. Kontrat yapmıyorsunuz sonuçta, vicdani bir olaydan bahsediyoruz. Kötü günde yanınızda olan insanlara gösterdiğiniz değerden, saygıdan söz ediyoruz. Örnek olarak da iki kez en iyi kadın oyuncu kategorisinde Oscar’a layık görülen Hilary Swank’ı veriyoruz, üstüne takdir ediyoruz.

20 Temmuz 1974 doğumlu aktristin babası tehlikeli bir hastalığa yakalanmış. Hilary Swank da kariyerine 3 sene ara vererek babasının yanında olma kararını almış. Instagram sayfasında babasıyla çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak, “70’inci yaşın kutlu olsun benim sevgili babam. Senin kuvvetin ve cesaretin bana ilham veriyor. Seni bilebileceğinden bile daha çok seviyorum” notunu düşen Swank, akciğer nakli yapılan babasının her daim yanında olmuş. İşte bahsettiğimiz vefa örneği. Gelen projeleri elinin tersiyle çevirip, hayatta neyin daha önemli olduğunu kavramanın bilinci.

Peki ya haritası? Güneş’i Aslan olan Hilary Swank için babası hayatında önemli bir figür. Venüs’ünün Yengeç olması da onu fedakar ve merhametli bir insan yapıyor. Satürn birleşimiyle de bu durum sorumluluk duygusuyla birleşiyor. Yani sevgi eşittir vefa borcu sonucuna varılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.