Kardashian’ların Kardeşi Olmak Şans mı Yoksa Lanet mi?

Kylie Jenner, Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olmasıyla, babasının cinsiyet değiştirmesiyle ya da Tyga ile yaşadığı çalkantılı ilişkisiyle, kendi adını taşıyan markasıyla hepimizin bir şekilde tanıdığı bir isim haline geldi. Magazin basının yakından takip ettiği Kylie Jenner’ın doğum haritasını sizin için inceledik.

Kylie, sansasyonel ailesi nedeni ile kameralar önünde bir çocukluk geçirdi ancak haritasına baktığımızda onun bu durumdan şikayetçi olmadığını söyleyebiliriz. Kylie Jenner, göz önünde olmaktan ve dikkatlerini üzerine toplamaktan keyif alan biri. Ancak göz önünde olmanın ona her zaman şans getirmediğini belirtmek gerekiyor. Aksine tanınır olmak Kylie’nin hayatındaki travmaların birçoğunun sebebi.

Her ne kadar ünlü olmaktan keyif alsa da yaşadığı lüks ve gösterişli hayatı sevse de tüm bunlar Kylie’nin sonunu hazırlıyor olabilir. İleride onu genç yaşta gelen şöhretin mahvettiği insanlar arasında görmek çok olası. Kylie, fazlasıyla kaygılı bir karakter ve çok zor beğeniyor. Hem kendini hem de çevresindeki insanları acımasızca eleştirebiliyor, kolay kolay hiçbir şeyden memnun olmuyor.

Kris Jenner’ın da Kylie için çok kolay bir anne olmadığını söyleyebiliriz. Annesi çocukluğunda Kylie için bir travma kaynağı olmuş olabilir. Genç kadın, kendini duygusal olarak güvende hissetmediği bir ortamda büyümüş olabilir. Bu nedenle sürekli olarak huzursuz hissediyor. Onun için insanlara güvenmek pek mümkün değil. Kylie’yi ekranlarda birçok kişiyle yan yana görsek de gerçekte çok az sayıda insanla arkadaşlık ediyor.

Kylie’nin acıdan beslenen bir tarafı var, krizleri ve travmaları kendine çekiyor. İnsanları zorlamaktan, onların sınırlarını keşfetmekten keyif alıyor ama çevresindeki insanların bu konuda aynı fikirde olduğunu söyleyemeyiz. Bizim küçük Kylie’miz aslında tam bir “Drama Kraliçesi” olabilir. Her şeyin en derinine inme, her şeyin dibini görme arzusu mutlu olmasına izin vermiyor.

Kylie Jenner’ın hayatını zorlaştıran bir diğer özelliği ise zorluklarla mücadele konusunda çok da başarılı olmaması. Haritasına göre Kylie, krizleri kendine çektiyor ve dramdan hoşlanıyor ama bir sorunla karşılaştığında onu çözmek yerine kaçmayı tercih ediyor. Sorunlarla yüzleşmektense kendinden taviz veriyor ve kendi hakkını savunamıyor. Kylie’nin hayatı zor geçecek gibi görünse de ona mutluluk ve başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.