Kaosu Kalbine Gömmeyi Sevenler Burada!

Koç Burcu:

Koç burcu, kaosu çok sever. Kaosu çok sevdiğini de herkesin bilmesini ister. Çünkü her bir karışıklık onun kendisine meydan okuyacağı yeni bir alandır. Biri “yangın var” diye bağırsa, herkes kaçarken o yanan binaya girmeye çalışır. Onunla aynı fikirde olmayanlar, ona rakip olanlar, onun yolunu kesmek isteyenler, arkasını kollasa iyi olur. Çünkü çığırından çıkmış bir Koç burcunu hiç kimse yerinde tutamaz!

İkizler Burcu:

İkizler burcu sıkılır. Onun alamet-i farikası da budur. Sürekli hareket ister, sürekli yenilik ister, sürekli eğlence ister, sürekli oynamak ister. Zamanı gelir ve senin ne enerjin ne halin kalır ama o yine de durmaz. Böyle olunca da kaotik işlerle uğraşmaya başlar. Dedikodu en büyük silahıdır. Bir yerden aldığını başka bir yere götürüp orada satmaya bayılır. Ortalığı karıştırır ve geri çekilip ortamın yanmasını büyük bir zevkle izler.

Aslan Burcu:

Aslan burcuna ilgi çekmek olsun, Aslan burcuna eğlence olsun! Dünyayı kendi oyun bahçesi sanan Aslan burcuna kimse bir şey demesin lütfen. Dediği anda kendisini onun oyununda bir piyon olarak bulabilir. Çünkü Aslan burcu, sonuçlarının ne olacağını düşünmeden herkesle ve her şeyle oynayabilir. Ne istiyorsa ne zaman istiyorsa bunu yapabilir. Sen de ancak ona uyabilirsin. Başka bir seçeneğin yoktur çünkü. Bu oyunda ya onunlasındır ya da onun karşısında. Yalnız iki türlü de onun piyonu olabilirsin, çünkü eğer sen de bir Aslan burcu değilsen, bu onun tek kişilik oyunudur!

Kindar Akrep Burcu:

Aman diyelim, Akrep burcu ile şaka olmaz! Aşkta da ilişkide de Akrep burcu kendine has bir insandır. Onu kıskandırırsan, onu kışkırtırsan, onu sinirlendirirsen, onu kırarsan bitersin bunu bil. Hani bir laf vardır ya “Dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim” diye, işte o lafı Akrep burcu birinin söylediğinden eminiz! Canını yakarsan, bitersin. Akrep burcu patlamak için tek bir kıvılcımın çakmasına bakar. Yeterli sinir seviyesine ulaştığında kalbindeki aşkın dibine dinamiti koymaktan, dünyaları içindeki kaosa sürükleyip yakmaktan hiç çekinmez.

Dramatik Balık Burcu:

Hayatında dramın çok önemli bir yeri olan Balık burcu, drama yaratacak, kaos çıkaracak, çaktırmadan ortalığı karıştıracak hiçbir fırsatı kaçırmaz. Kendisi amaçsız olduğu için geri kalan herkesin de amaçsız olduğunu düşünür. Kaos da onun için bir amaç haline gelir ve bu kez de akışta onunla sürüklenmeye başlar, etrafındakileri de bu kaosa çekmeye çalışır. Özellikle de hayatındaki o özel kişiyi! Aşkta ve her türlü ilişkide bağımlılık geliştiren Balık burcu, yaşadığı aşkı bu bağımlılığa bağlamaktan, sürekli mağdur edilen kişiyi oynamaktan, her gördüğüne ağlamaktan çekinmez. Aşk ilişkisinde de fırsat buldukça kaos yaratmaktan geri kalmaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.