Kankalığı Pazara Kadar Değil Mezara Kadar Olan Burçlar

Atalarımız “Kusursuz dost arayan dostsuz kalır” derken bizim bugünlerimizi göreceğini bilmiyordu elbette. Bilselerdi bu atasözü çok daha değişik varyasyonları ile günümüzdeki yerini alırdı. İnsanların bu kadar bencilleşeceğini, herkesin etrafındaki herkesi kullanmaya bu kadar meyilli olacağını bilselerdi, belki de asla bu sözü söylemezlerdi. “En doğru insanı bulun.”, “Sizin için bir şeyler yapmaktan çekinen insanlara güvenmeyin” falan derlerdi muhtemelen. Şimdi bu sözleri söyleyebilecek, bu gidişatı düzeltebilecek kimse yok maalesef! Ama üzülme! Biz sana birazdan güvenebileceğin, dost olabileceğin, seni ortada bırakmayacak, seninle pazara kadar değil de mezara kadar kalabilecek burçları açıklayacağız! Hazırsan seni dost olduğuna pişman etmeyecek burçlar hangileriymiş gel beraberce bakalım!

Samimi ve İçten Boğa Burcu İnsanı

Taşkınlıktan uzak ve olabildiğine dingin Boğa burcu insanı, edinebileceğin en gerçek dostlardan biridir. Sevdiği insanlar için elinden geleni fazlasıyla yapar. Dertler derya olduğunda dayanılacak bir omuz, dışarı çıkmak istemediğin sürece her istediğini yapmaya uyumlu, tavsiye alman gerektiğinde sabırlı, sadık, sağduyulu bir öğretmen ve ihtiyacın olduğunda seni silkeleyecek kadar gerçekçi ve güvenilir bir dosttur.

Anaç ve Korumacı Yengeç Burcu İnsanı

Anlayışlı, duyarlı ve olabildiğine empatik olan Yengeç burcu insanı, seni asla yalnız bırakmayacak dostlarından bir tanesi haline gelir. Anaç Yengeç burcunun onu seven ve ona değer veren insanlar için yapmayacağı şey yoktur. Böbreğini bile isteseler, iki kez düşünmeden hemen verir! Hoşgörülü oluşuyla hata yapsan da seni kabul eden, her şart altında seni koruyan kollayan ve kanatlarının altına alan böyle bir dostu dünyayı 7 kere gezsen, yine de bulamazsın!

Sıcakkanlı ve Cana Yakın Aslan Burcu İnsanı

Neşeli, kendiyle barışık ve olabildiğine eğlenceli olan Aslan burcu insanı, senin yüzünü her şartta güldürecek güzellikte bir dosttur. Zaman zaman, etkileyici yapısı nedeniyle akıl almak istediğinde kapısını çaldığın bir mentor haline de gelebilir. Mutlu, yüce gönüllü ve hayat dolu haliyle senin her zaman ilham aldığın, etrafında olmaktan mutluluk duyduğun bir insan olacaktır.

Sırdaş ve Dayanıklı Akrep Burcu İnsanı

İradeli Akrep burcu, hayatında kesinlikle örnek alabileceğin bir insandır. Onun ketum yapısı nedeniyle ona verdiğin bir sırrı asla bir başkasından duymazsın! Krizleri aşma konusunda çok başarılıdır ve gerçek bir kötü gün dostudur. Dürüsttür ve güvenmeyi çok önemser. Eğer senin de dürüst biri olduğuna güvenirse, burada çok iyi bir dostluk başlar diyebiliriz!

Arkadaş Canlısı ve Egosuz Kova Burcu İnsanı

İnsancıl ve olabildiğine sosyal olan Kova burcu insanı, kesinlikle öyle arkadan iş çevirecek, birinin dedikodusunu yapacak ya da ortalığı karıştıracak bir insan değildir. O kendi halinde, kendi işine ve eğlencesine bakar. Her konuya merakı olan Kova burcu aynı zamanda çok güzel entelektüel sohbetler yapabileceğin de bir dost haline gelecektir!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.