Kalede Kaleci Var Diye Gol Atmayalım Mı Diyen 3 Burç

Boşuna demiyorlar aşk engel tanımaz diye. Karşı çıkan aileler, mesafeler, ayrı dünyalar hemen hepsi hikaye. Hatta sevilen kişinin hayatında bir başkası olsa bile! Deli divane aşık birinin önünde dünya duvar olsa durmaz, kalede kaleci var diye gol atmaktan vazgeçmek yakışmaz. Tabii bir köşede oturup sırasını bekleyen ya da aşkını kalbine gömüp kendine başka bir yol seçenler de yok değil. En nihayetinde büyük bir aşkın bedelini ne olursa olsun ödeyebilmek herkesin harcı değil. Sahiden hangi burçlar aşkı için yasaklara göğüs gerebilir? Sen de aşk hayatındaki kimliğini görmek istersen Venüs burcun fikir verebilir.

Venüs burcunu öğrenmek için tıkla!

Tüm Olmazlara Gözünü Kapayan, İmkansıza Meydan Okuyan Yay

Bakmayın siz Yaylar için öyle aklı bir karış havada, kimse için elini taşın altına koymaya tenezzül bile etmez dendiğine. Yeri gelince kimsenin alamadığı riski alır, kendisi aşkına doğru son sürat ilerlerken rakipleri yaya kalır. Sonuçta az yere bakan, yürek yakan burçlardan biri değil. Büyük aşklara yelken açarken karşısına dikilen imkansızlıklar, onun nazarında üzerinde düşünülmeye pek de gerek olmayan basit birer formalite olabilir. İyimserliği ile türlü zorluğun üstesinden gelir, şansı da yaver giderse çok geçmeden aşkıyla ardı ardına mutluluk pozları verir. Zaten aşkından deliye dönmüş bir Yayın önünde hangi çılgın durabilir?

Aşkı Söz Konusu Olduğunda Kimselerden Çekinmeyen Koç

Koçlar, özü de sözü de bir burçlardan biri. Ne bugün ak dediğine yarın kara der, ne de hedefine ulaşmak için arka yolları dener. Hayata karşı bakış açısı belli: “Taktik maktik yok, bam bam bam!” Birine gönlünü gerçekten kaptırdıysa mertçe karşısına geçer, kalbinden gelen ne varsa hiç uzatmadan olduğu gibi söyler. Hayatında bir başkası var mı, aşkına engel olabilecek bir tehdit söz konusu mu ya da yakın çevresi ona karşı mı, aklının ucundan bile geçirmez. Ee, gözü karalığı onun hem en büyük silahı hem de en zayıf noktası diye denmiyor boşuna. İstediği kalbe girmeyi başarmasının sırrı ise büyük bir giz değil, açık yürekliliği ve cesareti!

Başkalarının Varlığını Kendine Dert Etmeyen İkizler

İkizlerin aşk defteri öyle kabarık ki, ne başı belli ne de sonu. Her gün yeniden aşık olma potansiyeli olan biri var sonuçta karşımızda. İsteyen önüne engellerden bir Çin Seddi örsün, isteyen yasaklarla parmaklıklar ardına koysun! Yasaklar, kurallar, önyargılar… Hemen hepsi üzerinde durmaya değmeyecek şeyler zaten onların gözünde. Gönlü bir şekilde yolunu bulur, başka bir kalbe konup yepyeni bir aşka koyulur. Başkalarının varlığı olsa olsa üzerinde durmaya değmeyecek bir tür zamanlama sorunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.