Kalbine Giden Yolda Viraj Olan 3 Burç!

Kimi burçları elde etmek zordur bilirsin. Ne kadar peşinden koşsan da kapısında köle olsan da önünde kırk takla atsan da bana mısın demezler. Kimileriyse ilişki konusuna pek girmek istemez, özgürlüklerinin kısıtlanma fikrini bile düşünemezler. Tabii bir de yolunu bulamayan, kalbine giden yolda uzun virajlar olan burçlar var ki! Onlar hepten apayrı bir dünya!

Bağlanmaktan Kaçan Yaylar

Yeni insanlar tanımaya açık, biraz deli biraz kaçık! Gel görelim ilişki mevzularına pek alışık değil. Çünkü daha keşfedeceği çok şey, gezip göreceği çok yer var! Özgür olmak hayattaki en büyük gayeleri. Flört konusunda hiçbir sorunları yok fakat işin ciddiye bindiğini anladığı anda bağlanmaktan kaçan bir Yay’ı aradığınız yerde bulma ihtimaliniz neredeyse yüzde sıfır. Sen daha köprüyü geçmeye çalışırken bir bakmışsın o atı alıp Avrupa’yı geçmiş, yüze yüze Amerika’yı fethetmiş! Kalbine giden uçuşları iptal etmiş, önümüzdeki 100 yıl kadar evliliğin e’sini duymak istemezmiş.

Yolunu Bulamayan Balıklar

Duygusal dedik, romantizmin elçisi ilan ettik. Fakat kalbine giden yoldaki hava durumuna değinmedik. Kendi dünyasında yol alan bir Balık burcunu elde etmek aslında o kadar da zor değil. Fakat gel gelelim elde tutma konusuna. Siz her şey yolunda gittiğini zannederken, belediyeden nikah için gün alma niyetindeyken biricik Balığınız bir bakmışsınız kayıplara karışmış, başka denizlerin yolunu tutmuş. Kalbine giden yol puslu mu puslu, bazen yağmurlu bazen parçalı bulutluymuş!

Çabuk Sıkılan İkizler

E onları da anlamak lazım. Bu kadar çok yönlü olup da tek bir kişiyle birlikte olmasını beklemiyoruz tabii. Nikah masasında bile fikirlerini değiştirme potansiyeli taşıyan İkizler, kolay kolay tatmin olmaz, bir an bile yerinde duramaz. Kararsızlıkları zaten başlarına bela. Bir de odaklanma sorunların olunca… Sen en iyisi mi anı yaşamayı dene, cazibesine kapılıp değişken İkizler’in peşinden gitme, elde edeceğim diye kalbinin engebeli yollarında ömrünü tüketme!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.