Kahve Falından Rüya Yorumuna Hisleri En Kuvvetli Burçlar

Zodyak’ta bazı burçlar var ki doğuştan kuvvetli hislere sahiptirler. Olacakları bazen kendiliğinden sezer, bazen de rüyalarında görürler. Metafiziğe ilgi duyar, ruhani Dünya ile ilgili araştırmalar yapmaya bayılırlar. Güçlü sezgileri etrafındakileri kendilerine hayran bırakırken gelecekle ilgili tutarlı yorumlarda bulunurlar. İşte tamamı su grubuna mensup, astroloji dünyasının müneccim ruhlu burçları:

Balık

Gerçeküstü bir yaşamda sürüklenen Balıklar, güçlü hisleriyle geleceğe dair önemli ipuçları verecek potansiyeldedir. Birçok insan rüyalarını hatırlamazken onlar gördüklerini detaylarıyla anlatır. Rüyalarının birçoğu anlamlı olayları içerir, absürt görüntülerden ziyade reel yaşamla alakalı sahnelerden oluşur. Bazen bilinçaltının yansımasını, bazense olacakları görürler. Bunların gerçeğe dönüştüğüne tanık olduklarında kendileri bile şok olur. Rüyaları bazen film sahnesi gibidir, bunları senaryoya dönüştürdüklerinde ciddi anlamda izlenir hikayeler oluşturabilirler.

Kimi zaman da sadece sezgileri doğrultusunda gelecekte olacaklarla ilgili doğru tespitler yapabilirler. Bekledikleri haberlerle ilgili olumsuz bir şey çıkacağını hisseder yine de inanmak istemezler. İnsanlara çabuk kanmalarına karşın hisleri sayesinde onlarla ilgili öngörüde bulunabilirler. Dini inançları kuvvetli olan Balıklar mistik konularla da ilgilenir. Evrenin çözülmemiş gizemlerini araştırmaya, veriler doğrultusunda bunların sırlarını çözmeye çalışırlar. Fal bakma yeteneği olan bu burcun hayal dünyası geniş olduğu için fincanda gördükleri şekilleri anlamlı objelere benzeterek yorumlar.

Yengeç

Su grubu burçlarından olan Yengeçler, geniş bir hayal dünyasında sahiptir. Doğuştan gelen güçlü hislerini hayal dünyasıyla birleştirdiklerine çok yaratıcı işlere imza atarlar. Duygusal ve hassas yapılarından ötürü gördükleri rüyalardan çok etkilenirler. Düşünceli ve gergin oldukları dönemlerde yaşadıkları rüyalarına yansır. Güçlü hafızalarıyla geçmişteki önemli hadiseleri hatırlayıp, bunları günümüz koşullarıyla yoğurduktan sonra gelecekle ilgili doğru tespitlerde bulunurlar.

Onları kandırmaya kalktığınızda bunu direkt sezerler, empati yetenekleri çok gelişmiştir. Yengeç burçlarına sezgileri sayesinde çevresinden sık sık fal isteği gelir. Keyfi olmadığı zamanlar konsantre olamazken, neşeliyse mistik bir atmosfer yaratarak kahve falı baktırabilirsiniz. Nazara genelde inandıkları için, hayatlarındaki güzel gelişmelerden güvenmedikleri kişilerin yanında bahsetmezler. Hoşlanmadıkları insanlardan kötü elektrik alacaklarına inanır, onlardan bir fenalık geleceğini çabucak sezerler.

Akrep

Duygusal su burçlarının ayaklarının en yere basan kişisi olan Akrep, hislerine göre hareket eder. Oldukça şüpheci olduğu için etrafındakileri çok iyi gözlemler, insanların davranışlarını iredeleyerek onlardan gelecek hamleleri iyi sezer. İnsan sarrafı diye niteleyebileceğimiz bu burç, karşısındakinin samimi olup olmadığını kolayca çözer. Stratejik davranmakta usta olduğundan rakiplerinden gelecek fenalığı sezseler bile anlamamış gibi davranabilir, onlara sıcak davranarak ters köşeye yatırabilir.

Balık ve Yengeçler gibi olacakları rüyasında görme yeteneği vardır. Belki de hisleri kuvvetli olduğu için yaşamdaki her şeyden şüphe duyma eğilimindedir. Gizemli olaylara ilgi duyar, ıssız ve kimsenin uğramaya cesaret edemediği mekanları keyifle dolaşır. Doğaüstü olaylara inanır, şüpheciliğinin tavan yaptığı durumlarda kendilerine büyü yapıldığı teorisini üretebilir. Daha çok tarot veya iskambil gibi kartlarla fal bakar, mistik yorumlarıyla etrafındakileri de heyecanlandırır. Özellikle kendi grubundan olan burçlarla gizemli konularda sohbet etmekten keyif alır.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.