Kafa Nereye Biz Oraya Diyen 4 Burç!

Zaman zaman her şeyden bunalır, kendimizi hiç toplamayacak gibi dağıtmak isteriz. O bar senin bu bar benim dolaşır, çılgınca dans eder, sarhoş oluruz, o da yetmez arkadaşın davet ettiği ev partisine gider, bir de orada kendimizden geçeriz. Ara sıra yapıldığında gerçekten kendine getirici etkisi olan bu aktiviteler inanmazsınız bazı burçlar için bir hayat tarzı. İşte o burçlar:

Koç

Koç insanı eğlence denilince akla gelen ilk isimlerden. Bu ünvanını tabi ki oturduğu yerden kazanan değil hakkını vere vere, eğlencenin dibine vura vura hak edenlerden. Koç insanın bir etkinliğe aman efendim herhangi bir geziye katılması için bunu aylar öncesinden planlanmış olması gerekmez, zaten doğası gereği durduğu yerde duramayan Koçlar öyle 5 senelik planlardan falan da hoşlanmaz. Bu sebepledir ki birisi hadi şunu yapalım mı dedi -ki tez canlı doğasından dolayı genelde bu tür teklifler kendisinden çıkar- hemen hiç düşünmeden balıklama atlar teklife. Risk almaya, yeni şeyler denemeye bayılır, kendisini hayatın akışına bırakmayı sevdiği gibi arkadaşlarını da konfor bölgelerinden çıkmaları ve yeni maceralara atılmaları için cesaretlendirir. Koç insanı bitmek bilmeyen bir enerjiye sahiptir yani bu demektir ki çıldırmaya bir kere başladınız mı olaylar nerede biter hiç kimse bilemez.

İkizler

Kafa nereye biz oraya diyen burç listesi yapılır da İkizler boynu bükük bir kenarda durur mu? Tabi ki hayır. Kendisi bu kervanın en gediklisi, en önde bayrak sallayanlarından biridir. Partiler onsuz olmaz, olursa zaten parti gibi olmaz. Muhabbet edilirken ortamda bir İkizler varsa zaten anlamamanız mümkün bile değildir. Ortama uyum yeteneği konusunda birçok burcu geride bırakan İkizlere eğlenceli ya da değişik bir şey yapmayı teklif ettiğinizde hayır demesi neredeyse imkansıza yakındır. İkizlerin doğuştan gelen sıradan şeyleri bile eğlenceli hale getirme yeteneği vardır. Siz kendisine hadi kopalım deyin, gerisini o halleder zaten.

Yay

Yay insanı aynı yerde uzun süre kalamaz, yeni bir şeyler yapıp yeni insanlarla tanışmazlarsa kendilerini kaybeder, buhranlar geçirirler. Yaylar da kafa nereye biz oraya diyen bir diğer burç olan İkizler gibi doğuştan gelen bir eğlence anlayışına, dünyayı keşfetme tutkusuna ve yaptığı her şeye neşe katma yeteneğine sahiptir. Yaylar olayları çok fazla ciddiye almamaya çalışır ve anlaşılması kolay insanlardır. Bir Yayla iken asla sıkılmazsınız, buna izin vermezler zaten.

Terazi

Zodyak aleminin eğlence denilince akla gelen bir başka isminde sıra. Teraziler aşırı derecede sosyal kişiliklerdir ve onlarla ilgili her şey zaten bir şekilde eğlencelidir. Teraziler eğlenmek için içip dağıtmaya, çılgınlar gibi sarhoş olmaya ihtiyaç duymazlar, ama eğer birinin iyi vakit geçirmek için ihtiyacı olan şey buysa onları da yargılamazlar. Teraziler evden çıkmaya, konserlere, partilere gidip eğlencenin dibine vurmaktan çok hoşlanırlar. Bir şeyleri kaçırıyormuş hissinden nefret ederler, bu yüzden de fırsatını bulduklarında kafalarının götürdüğü yere gitmekten kendilerini alıkoymazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.