Kadınların Vazgeçemediği Erkek Tipleri Hangi Burçlara Ait?

Sevgili aradığınız bir dönemde olduğunuzu farz edelim. Herkes gibi kriterleriniz var değil mi sizin de? Boyu uzun olsun, kaşı gözü kara olsun, hafiften kaslı olsun, işi gücü yerinde olsun, sevgilisini korusun kollasın, biraz kıskansın, maçoluğun dozunu iyi ayarlasın, etek boyuma karışmasın, yeri geldiğinde kıskansın ama özgürlüğümü kısıtlamasın… Liste uzar gider. Çok da anormal bir durum değil aslında. Flört etmek için kullandığınız uygulamalardaki filtrelere bakılırsa. Fakat bunlar sadece kafanızdaki kriterler değil mi? Aşkın kapınızı nerede, nasıl çalacağını kim kestirebilir ki? Şöyle de bir durum var tabii: Kadınlar genelde bu istekleriyle uzaktan yakından alakası olmayan veya en iyi ihtimalle bu kriterlerden sadece birkaçını aynı bedende barındıran erkeklere gönüllerini kaptırır. Ya da mükemmeli bulacağım derken yalnızlığıyla bir başına kurur kalır. Peki erkeklerin hangi özellikleri kadınlar tarafından arzulanır? Ve bu özellikler hangi burcu daha iyi yansıtır?

Sportif Erkekler

Malum günümüzde herkes kas çuvalı olma yolunda fitness salonlarından çıkmaz oldu. Protein tozu takviyeli ayna pozları Instagram sayfalarını fazlasıyla doldurdu. Peki ama neden? Çünkü görsellik algısı değişti. İnsanların adonisleri, beyinlerinden iki adım öne geçti. E güçlü görüntüsü ve kaslı vücut yapılarıyla dikkat çeken Koç erkekleri de bu durumlar fazlasıyla ekmek yedi.

Asi Erkekler

Burada bahsettiğimiz asiliğin maçolukla uzaktan yakından alakası yok. Maço erkek seven kadınlardan daha önce bahsetmiştik zaten. Asi erkeklerden kastımız: Biraz daha başına buyruk, günün dörtte üçünde rüzgarda savruk arkadaşlar. Vesselam, ne yapacakları önceden kestirilemeyen, özgür tavırlarıyla herkesten iki adım önde yürüyen, bağlanmaktan kaçtığı için karşısındaki insanı aylarca peşinde sürükleyebilen Yaylar, kadınlar için tabii ki bir başkalar.

Cool Erkekler

Zaten herkes hipster, herkes rock’n roller. Tak gözüne kemik gözlüğü, çek altına jilet gibi takım elbiseyi, bir de ofisten sonra attın mı kendini bir pub’a, söylesinler bakalım var mı senden cool’u bu dünyada? Desek de inanmayın. O işlerin öyle yürümediğini aklınızın bir kenarına yazın. İşin aslı orijinal olmak, hayatı gösteriş için değil, içinden geldiği gibi yaşamak. Kadınların radarında üst sıralarda yer alan Kovalar gibi akışına bırakmak.

Jest Yapan Erkekler

E insan iki güzel söz ister, sevilip sayılmak ister. Doğum günlerinde, tanışma, söz, nişan, evlilik yıl dönümlerinde, kadınlar gününde, anneler gününde, belki 29 Ekim’de bile hediye trafiğine yetişecek bir erkek diler. Sevgilisini ya da eşini el üstünde tutacak, yeri geldiğinde pamuklara sarıp sarmalayacak, jestleriyle tekrar tekrar kalbini bir Aslan erkeği hayal eder ve tabii bulduğunda ise kolay kolay vazgeçemez.

Kıskanç Erkekler

Sen yan masadaki adama mı baktın? Eteğinin boyunu mu kısalttın? Saçını neden farklı renge boyattın? Instagram’da falancanın postuna neden gülen surat attın? Gerildiniz değil mi? Kaç yaşına geldiniz hala bir türlü bağımsızlığınızı ilan edemediniz. Bir yandan da sahiplenici Akrep erkeğinizden vazgeçemediniz.

Yemek Yapan Erkekler

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer, orası tamam. Peki ya kadınların? E devir değişti, hayat müşterek bir hale geldi. En azından köprüyü geçene kadar mutfakta Emine Bedel’e kafa tutan Boğalar, bir anda kadınların vazgeçemediği erkekler listesine giriverdi.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.