Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği 3S, Hangi Burçlarda?

İlişkide karşı taraftan en çok neyi beklersin? Onun hangi özelliklere sahip olmasını istersin? Tabii bu istekler senin burcuna, doğum haritana, yaşam tarzına göre farklılık gösterebilir. Kimileri sevgi, sadakat arar, kimileri yatakta performans. Peki ya öncelikler? Aşkı listemizin en başında tutuyor, bu içeriğimize dahil etmiyoruz, aşksız bir ilişkiyi düşünmek istemiyoruz. Şimdi gelelim diğerlerine. Kadınların ilişkilerinde karşı tarafından beklentilerine ve bunların hangi burçları işaret ettiklerine!

Sadakat – Boğa

Güven duygusu eşittir sadakat, eşittir Boğa burcu insanı! Böylesine dingin ve huzurlu birinin hayatına atraksiyon katmak için çapkınlık yapması pek tanık olduğumuz bir durum değil. Üşenir zaten! İşin şakası bir yana Boğalar, sevdiğini sahiplenir, sebatkardır. Daldan dala atlamaz, kararlıdır. Sözünden dönmez, sadıktır. Kadınların partnerinde aradığı özelliklerin birçoğuna sahip bir yapıdadır!

Saygı – Oğlak

Kavgaları tetikleyen, mutsuz sonları hazırlayan, hazin sonların fitilini ateşleyen nedir? Temelde belki birçok sebep yatabilir fakat bireyler önce kendilerine sonra da karşısındakine olan saygısını korudukça durum ne kadar kötüye gidebilir? Evet, bir ilişki de belki de en önemli noktalardan biri de saygı! Kendisini bu konuda eksik hissedenler Oğlak burcundan feyz almalı! Olgun tavırları, ölçülü yapıları, saygıyı önemseyen doğaları! Asla karşısındakinin sınırlarına geçmez, ağzına küfürdür, kötü sözdür sürmez. Hem kendilerine olan saygısını, hem de ilişkilerine olan bağlılığını kaybetmez!

Samimiyet – Yay

Yapmacık hareketler, gereksiz oyunlar, kaçmalar kovalamalar… İlişkinin ömrünü kısaltan şeyler bunlar. İnsan biraz net olmalı, samimi davranmalı, içinden geldiği gibi yaşamalı. Kalbini olduğu gibi açan Yayları örnek almalı. Kadınların erkeklerde görmek istediği 3S’yi aklına kazımalı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.